Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28702
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154991

Wybierz wpis

Subskrybuj tą kategorię

Top > Biznes i Ekonomia

Wpisy
Sort By :
Firma Printcom może pochwalić się nie tylko sporym doświadczeniem, ale również wysoką pozycją na rynku kopertownic oraz innych maszyn do kopertowania. Jej oferta niezmiennie imponuje wysokim poziomem zróżnicowania, a choć kopertownice są dostosowane zarówno do mniej, jak i bardziej nietypowych potrzeb, niezmiennie odznaczają się solidnością i wysoką jakością. Firma zajmuje się dystrybucją i serwisem rozwiązań firmy Hefter dającej się poznać jako jeden z najlepszych producentów wówczas, gdy w grę wchodzą maszyny do kopertowania.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Jan 23, 2019 Wejść: 2 Ocena: 4.41 Votes: 22

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Produkujemy lasery diodowe i plotery laserowe dla małych i średnich firm, jak i osób prywatnych.
Plotery naszej produkcji można wykorzystywać do grawerowania na najrozmaitszych materiałach, jak i do cięcia różnych materiałów, wycinanie na folii samoprzylepnej, wypalanie rysunków, obrazków i fotografii na drewnie, sklejce, skórze, plastykach. Grawerowanie szyld na plastyku i metalu, produkcja płytek drukowanych. Również cięcie sklejki, drewna, skóry, tektury, tworzyw sztucznych itp.
Do wypalania wykorzystuje się promień laserowy generowany przez mocne diody laserowe.
Również produkujemy lasery na podstawie diod laserowych, grawerujące i tnące.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Jan 27, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Nasza agencja oferuje kompleksowe usługi pozycjonerskie: tworzenie stron www i systemów e-commerce, tworzymy sklepy internetowe, wykonujemy projekty graficzne.

Od wielu lat pasjonujemy się marketingiem internetowym. Klientom zapewniamy nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej. Dobór metod pozycjonowania każdorazowo uzależniamy od charakteru pozycjonowanego serwisu i założonego celu. Następnie monitorujemy efekty, a w razie potrzeby korygujemy strategię działania.

Dokładamy wszelkich starań, aby pieniądze przeznaczone na pozycjonowanie stały się dla każdego korzystającego z naszych usług doskonałą inwestycją na przyszłość.

Interesuje Cie oferta?
Zapraszamy do kontaktu
strona internetowa: https://www.inseo.pl/
tel: 533 340 800
e-mail: biuro@inseo.pl
Kategoria:

Data zgłoszenia: Feb 18, 2019 Wejść: 1 Ocena: 5.00 Votes: 1

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Riccardo – tak brzmi nazwa sklepu internetowego, w którym znaleźć można modę damską online oraz modę męską online. Wszystkie odstępne w tym sklepie internetowym produkty wyróżniają się najwyższą jakością oraz przystępną ceną. Sklep swoją ofertę kieruje zarówno do dzieci jak i do osób dorosłych w tym do kobiet i mężczyzn. Warto dodać, że wyszukiwanie konkretnych produktów w tym sklepie jest niezwykle proste.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Feb 18, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Zapraszamy do czytania lifestylowych artykułów na stronie ekurjerwarszawski.pl Proponujemy interesujące tematy dotyczące domu i ogrodu, poruszamy nowiny motoryzacyjne i biznesowe, skupiamy się na nowoczesnych technologiach oraz trikach urodowych i poradach zdrowotnych. Znajdziesz u nas podstawowe informacje oraz najciekawsze artykuły w sieci. Zajrzyj na ekurjerwarszawski.pl
Kategoria:

Data zgłoszenia: Feb 25, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Zapraszamy do skorzystania z artykułów dostępnych na stronie www.miastostoleczne.pl ponieważ stworzyliśmy bardzo rozwinięty serwis dla osób szukających informacji związanych z budownictwem, nauką i technologią. Czytanie i oglądanie zamieszczanych u nas informacji jest niezwykle przyjemne sposobem na wolny czas. Zachęcamy do czytania www.miastostoleczne.pl ponieważ jest on są w ogromną kopalnią wiedzy i ciekawostek na przeróżne tematy.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Feb 25, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Zachęcamy do zwiększenia swoich kwalifikacji i umiejętności dzięki szkoleniom dostępnym w firmie www.adr-help.pl Oferujemy audyty, szkolenia osób zaangażowanych w przewóz ADR, aktualizację kwalifikacji, sporządzenie rocznego sprawozdania, sporządzanie sprawozdań powypadkowych. Sprawdź cennik oraz terminy na stronie internetowej firmy www.adr-help.pl
Kategoria:

Data zgłoszenia: Feb 25, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Od 2007 roku firma www.adifeed.pl tworzy rynek paszowy w Polsce i na świecie. Staraliśmy się w eliminować antybiotyki z produkcji żywności dla zwierząt, prowadzimy działalność w produkcji specjalistycznych preparatów fitogenicznych. Proponujemy preparaty najnowszej generacji, które pozytywnie wpływają na stan mikroflory jelitowej zwierząt i zapewniają homeostazę całego organizmu.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Feb 25, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Zespół DO NOTHING zajmuje się odszkodowaniami lotniczymi. Służy pomocą prawną pasażerom linii lotniczych, którzy na skutek opóźnień lub anulowania lotu albo nie wyrażenia zgody na wejście na pokład samolotu są uprawnieni do zadośćuczynienia. W imieniu poszkodowanego pracownicy zespołu DO NOTHING kierują się do linii lotniczych z roszczeniem, a gdy otrzymują odmowę piszą skargę do Urzędu Lotnictwa Cywilnego. W skrajnych przypadkach występują po wcześniejszym uzgodnieniu z poszkodowanym na drogę sądową.
Pasażerowie mogą dopominać się zadośćuczynienia za zwłokę powyżej 3 godzin w przybyciu do portu finalnego lub w przypadku gdy unieważniono w okresie krótszym niż 14 dni przed planowanym terminem kupiony wcześniej lot. Zasadnym jest też odszkodowanie gdy pomimo posiadania potwierdzonej rezerwacji i przybycia w sposób przewidziany regulaminem do odprawy nie wpuszczono na pokład samolotu. Wyjątkiem jest wystąpienie nadzwyczajnych okoliczności takich jak bardzo złe warunki pogodowe, niepewna sytuacja polityczna w kraju, zaplanowane strajki czy ataki terrorystyczne. Mają też możliwość dopominać się zwrotu uzasadnionych kosztów z tym związanych.
Zespół DO NOTHING w zależności od planowanej długości lotu może uzyskać dla Klienta odszkodowanie w wysokości od 250 do 600 euro. Naprawdę warto!
Kategoria:

Data zgłoszenia: Mar 3, 2019 Wejść: 5 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Zdecydowanie podróże, nawet te stosunkowo bliskie niosą za sobą pewne ryzyko. Powinniśmy zatem zawsze być odpowiednio zabezpieczeni na ich wypadek. Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego to takie waśnie zabezpieczenie, które pozwoli nam na to, by cieszyć się bezpieczeństwem w większości krajów naszego kontynentu oraz w absolutnie wszystkich w Unii Europejskiej. To karta, która umożliwi w razie konieczności odpowiednie leczenie.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Mar 8, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 [Następna >]

Tagi w tej kategorii

Idź do kategorii :