Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30764
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157297

Sprzątanie

12 Sprzątanie http://www.prima-uslugi.pl/ Prima świadczy usługi porządkowe sprzątanie w Warszawie. Prima oferuje usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego, a także utrzymania zieleni, prac konserwatorskich i odśnieżania. Sprzątanie. Doczyszczanie i zabezpieczanie posadzek, mycie elewacji, pranie wykładzin, mycie okien, pielęgnacja zi Firmy i Us³ugi prima   usługi porządkowe   sprzątanie   warszawa   doczyszczanie zabezpieczanie posadzek   prima   mycie elewacji   pranie wykładzin   mycie okien   krystalizacja marmuru   mycie sufitów podwieszanych   sprząta Jan 28, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

W wielu polskich domach Łucznik od razu kojarzy się z maszyną do szycia! Bardzo nas to cieszy! Od blisko stu lat istniejemy, aby dostarczać klientom najwyższej jakości sprzęt i akcesoria do szycia. Jeśli chcesz powrócić do rodzinnej tradycji i jak babcia lub mama tworzyć własnoręcznie ubrania, zasłony czy pościel - zapraszamy na zakupy do naszego sklepu. Zapisz się do programu lojalnościowego!
Kategoria:

Sklep internetowy mający w sprzedaży aparaty cyfrowe firm Canon Fuji Kodak Nikon Olympus Panasonic Pentax Samsung Sony, filtry do aparatów, karty pamięci compact flash (CF) memory stick (MS) secure digital (SD) xd picture card (XD) , lampy błyskowe Canon Nikon Olympus, ładowarki do aparatów, odtwarzacze MP3/MP4, obiektywy Nikkor Olympus Sigma Tamron Tokina takie jak DX - do lustrzanek cyfrowych, obiektywy szerokokątne, zoomy szerokokątne, standardy stałoogniskowe, zoomy standardowe, teleobiektywy portretowe, zoomy długoogniskowe, teleobiektywy długie, makroobiektywy, statywy Hama Manfrotto Vellbon oraz torby i pokrowce Icam. Jezeli poszukujesz takiego towaru jak aparat cyfrowy filtr do aparatu karta pamięci lampa błyskowa ładowarka lub obiektyw statyw torba do aparatu pokrowiec na aparat to jest to sklep dla Ciebie.
Kategoria:

Towarzystwo pomocy im. Świętego Brata Alberta w Katowicach to niezależna katolicka organizacja dobroczynna pożytku publicznego trudniąca się opieką nad bezdomnymi i ubogimi. Pomaga przezwyciężać kryzysowe sytuacje oraz umożliwia bytowanie w godnych warunkach. Gwarantuje osłonę socjalną, czyli zagwarantowanie dwudziestoczterogodzinnego schronienia, wyżywienia, usług sanitarnych, ubrań czy obuwia. W dodatku udziela pomocy socjalno-psychologicznej, wspomaga w załatwianiu świadczeń rentowych i emerytalnych oraz świadczy posługę religijną udzielaną przez duchownych i kleryków. Prowadzi też ogrzewalnię dla bezdomnych, z jakiej skorzystać może jednorazowo 38 osób. Priorytetem placówki jest pomoc wszelkim potrzebującym bez względu na ich pochodzenie albo wyznanie. Współdziała ona m.in. z Kościołem Katolickim oraz samorządem terytorialnym. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Zakład pogrzebowy z Wrocławia przedstawia stronę internetową zawierającą pełną informację o kremacji zwłok, stanowiącą jedną z usług funeralnych w ofercie. Na stronie opis procedury zlecenia kremacji, wymagane dokumenty, dane kontaktowe, a ponadto szczegółowe informacje o spopieleniach w Polsce, statystyki, zwyczaje w różnych krajach kulturach, stanowisko kościołów i wyznań na świecie, kontekst prawny - opis obowiązujących przepisów oraz historię kremacji.
Kategoria:

TAKO Armatura Rurociągi to dostawca systemów do budowy sieci wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, odwodnień i instalacji przemysłowych. Firma działa w specjalności już od wielu lat. Zajmuje się wynajmem, sprzedażą i serwisem zgrzewarek oraz dostawą armatury przemysłowej i produkcją kształtek segmentowych. Przedsiębiorstwo mieści się we Wrocławiu, a jego oddziały w Poznaniu i Białymstoku. W firmie wdrożone są procedury Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 dające gwarancję najwyższej jakości obsługi Klienta. TAKO Armatura Rurociągi zapewnia pełną obsługę techniczną oraz doradztwo i serwis. Więcej o ofercie na stronie internetowej.
Kategoria: