Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30858
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157412

Programy dla Zarządców

13291 Programy dla Zarządców http://www.zis.com.pl Przedsiębiorstw świadczących prace informatyczne można spotkać coraz więcej, i świadczą one usługi różnego typu.
Wyróżniającą się firmą jest Zakład Informatyki Stosowanej s.c. posiadający swoją siedzibę w Bydgoszczy. Zakres usług jakie świadczy jest spory i rozpoczyna się od wsparcia sprzętowego przedsiębiorstw aż do softwarowego. Główną branżą, którą wspiera ZIS s.c. jest branża mieszkaniowa i wszystkie firmy z tej gałęzi. Ofertą specjalną Zakładu Informatyki jest program dedykowany dla administratorów nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych.
Firmy i Us³ugi
Miasta i Regiony
Internet i Komputery
oprogramowanie dla spółdzielni   oprogramowanie dla wspólnot   oprogramowanie dla zarządców   podpis elektroniczny   obsługa firm   programy dla spółdzielni   programy dla wspólnot   programy dla zarządców Nov 26, 2009 andrzej7zis

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Pneumatyka On-Line - internetowy sklep oferujący szeroki wybór wszelkiego rodzaju narzedzi pneumatycznych.
Kategoria:

W miejscowości Złoty Stok w województwie dolnośląskim mieści się przedsiębiorstwo Nowaplast, które powstało w 1997 roku. Od początku istnienia specjalizujemy się w wytwórczości folii LDPE i opakowań foliowych. Sprzedajemy worki, woreczki oraz reklamówki foliowe. Na specjalne życzenie klientów możemy wyprodukować dowolną wielkość opakowań foliowych. Naszą pracę ułatwia profesjonalny sprzęt, a także stosowanie nowoczesnych technologii. Klienci, korzystający z usług firmy, mogą liczyć na kompetentną oraz rzetelną pomoc wykwalifikowanego zespołu. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość naszych usług, lecz także punktualną realizację konkretnych zleceń oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie mieści się więcej wiadomości o firmie.
Kategoria:

Dystrybutor oraz producent profesjonalnych, niezawodnych i uznanych zarówno przez zawodowych strzelców, jak i hobbystów oraz amatorów strzelania preparatów do czyszczenia, smarowania i konserwacji wszelkiego rodzaju broni. W ofercie firmy znajdują się środki dedykowane broni ostrej, pielęgnujące broń czarnoprochową oraz przeznaczone dla sprzętu airsoftowego. Klienci firmy jednogłośnie wskazują, że stworzone przez nią unikatowe formuły należą do jednych z najlepszych na polskim rynku.
Kategoria:

Biuro Usług Księgowych i Audytorskich zapewnia swoim Klientom profesjonalną, rzetelną i kompleksową obsługę. Biuro prowadzi księgowość pełną i uproszczoną, rozlicza ZUS, reprezentuje klientów przed różnymi urzędami (urzędy skarbowe, statystyczne, ZUS, KRS i sądami). Oferta biura skierowana jest do spółek z o.o., akcyjnych, firm zagranicznych, spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, jednoosobowych działalności gospodarczych, fundacji, stowarzyszeń i wspólnot mieszkaniowych.
Kategoria:

Istnieje od 26 lipca 1990 r pod nazwą EXPORT-IMPORT BIURO HANDLOWE. W tym okresie firma zajmowała się importem, eksportem hurtowym i detalicznym artykułami konsumpcyjnymi, produkcją i usługami budowlanymi, pośrednictwem handlowym, produkcją art. z drewna, spedycją krajową, usługami transportowymi. Studio Projetów Internetowych
Kategoria: