Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30436
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157212

Blogi korporacyjne, firmowe, tworzenie

16180 Blogi korporacyjne, firmowe, tworzenie http://ppdesignstudio.pl Blog kojarzy się z własnymi myślami pisanymi i opublikowanymi w internecie. W dzisiejszym świecie znaczenie blogu nabiera całkiem innego znaczenia. Poprzez blog na własnej stronie można opisywać własne produkty, a przez to klienci mają szanse wystawić komentarz o naszych produktach.

Prowadzenie bloga jest bardzo proste, to tak jak pisanie w Wordzie. W nieskomplikowanym panelu znajdują się ikony do formatowania tekstu, miejsce na pisanie tekstu, parę innych funkcji i przycisk "Publikuj". Po opublikowaniu informacje znajdują się automatycznie online. Zawsze można zmienić treść danego postu, jak również dostęp do komentarzy pisanych przez ludzi: możemy je akceptować lub zignorować. Mając bloga my decydujemy co będzie na stronie i publikujemy kiedy tylko mamy na to ochotę i czas.
Internet i Komputery
Ró¿ne Inne
prowadzeniu blogów firmowych   blog firmowy   blog   Blogi korporacyjne   firmowe   firma na blogu   blog sklepu internetowego   blog firmy   blog wydawcy   blog miesięcznika   blog portalu   blog agencji   blog budowlany   blog serwisu   blogowanie Oct 19, 2010 ppdesignstudio

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

KEN Solutions to firma konsultingowa i outsourcingowa z siedzibą we Wrocławiu. Zatrudniamy profesjonalistów w branży IT z Europy Środkowo-Wschodniej w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi konsultingowe i outsourcing w branży. Specjalizujemy się w konsultingu związanym z zarządzaniem treścią (Enterprise Content Management) i rozwoju aplikacji internetowych. Dzięki stałej współpracy z lokalnymi uczelniami często zatrudniamy najbardziej obiecujące talenty programistyczne jeszcze zanim samodzielnie wkroczą na rynek, co daje nam dużą przewagę nad konkurencją.
Kategoria:

Spożywczy sklep internetowy oferuje tanie produkty spożywcze. Atrakcyjne ceny, łatwa nawigacja i szybka dostawa na terenie Krakowa.
Kategoria:

MtWeb to agencja interaktywna świadcząca kompleksowe usługi z zakresu marketingu w wyszukiwarkach, pozycjonowania stron internetowych, reklamy w social media oraz marketingu szeptanego. Od 10 lat działamy w naszym biurze na terenie Krakowa. Zajmujemy się również przeprowadzaniem audytów, analizy ruchu na stronie oraz optymalizacją stron internetowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie - tworzymy unikalną strategię promocji, a w każdym budżecie planujemy działania, które przyniosą najlepsze efekty.
Kategoria:

sklepy internetowe warszawa Sklep jest naszym autorskim systemem, a jego unikalną cechą jest moduł wyszukiwania towarów po szczegółowych parametrach oraz możliwość porównywania produktów.W tej dziedzinie stosujemy 2 rodzaje rozwiązań. Po pierwsze są to nasze autorskie systemy sklepów, dostosowane do specyficznych wymagań klientów. Ale korzystamy również z gotowych rozwiązań i odpowiednio je modyfikujemy, chociażby pod kątem pozycjonowania.
Kategoria:

Działamy na rynku już ponad 5 lat. Duże doświadczenie oraz najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach to nasze największe zalety. Projektujemy duże oraz małe strony internetowe, do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i realizujemy je najlepiej jak się da. W pełni profesjonalna firma Dwart webdesign projektuje strony www. Projektowanie stron www w dowolnej technice html, php, flash, ajax.
Kategoria: