Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30764
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157297

Kursy i szkolenia zawodowe Gliwice

17620 Kursy i szkolenia zawodowe Gliwice http://www.kursy.gliwice.zdz.pl Centrum Kształcenia Zawodowego w Rybniku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Gliwicach to bardzo szeroka oferta kursowa, która wyróżnia nas na rynku szkoleniowym, a doświadczenie firmy potwierdzone jest przez wieloletnią obecność na rynku. Niewątpliwie jesteśmy najstarsza firma oświaty zawodowej na terytorium Śląska z 80-letnią historią. Prowadzimy kursy przyuczające do zawodu, doskonalące, kwalifikacyjne, przygotowujące do uzyskania uprawnień zawodowych. Realizujemy również kursy w ramach projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Nauka i Edukacja
Firmy i Us³ugi
kursy zawodowe   szkolenia zawodowe   Gliwice Mar 30, 2011 Piotr

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Informacje o metodzie , wyjaśnienia gramatyki, wskazówki do rozumienia pytań, komentarze, ciekawostki i duża dawka humoru dotyczące materiału metody Callana i prowadzenia zajęć. Zapraszam do podróży intelektualnej po szlakach metody Callana studentów, lektorów i wszystkich tych, którzy są ciekawi co metoda kryje.
Kategoria:

Blog genetyków na temat badań DNA ustalających ojcostwo. Strona zawiera informacje z zakresu genetyki, prawa, psychologii i socjologii. Niezbędny poradnik dla każdego chcącego przeprowadzić test DNA ustalanie ojcostwa .
Kategoria:

W przedszkolu Świat Dziecka na Twojego malucha czekają niezapomniane wrażenia! Codziennie wykwalifikowana kadra pomaga naszym maluchom odkrywać świat, poszerzać swoje horyzonty i znajdować pasje, które rozwijają osobowość młodego człowieka. W naszej placówce odbywa się nauczanie dwujęzyczne, polsko -angielskie dzięki któremu dzieci już od najmłodszych lat nie mają problemu z porozumiewaniem się z anglojęzycznymi dziećmi. Zapraszamy do zapoznania się z naszych przedszkolem na stronie internetowej.
Kategoria:

Szkolenia w dowolnym czasie. Szkolenia biznesowe dla firm, kursy i oferty. Baza kursów i szkoleń z całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Platforma elearningowa, dzierżawa i produkcja kursów online. Skuteczna promocja szkoleń w mediach. Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe. Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe.
Kategoria:

Studia wyższe I stopnia - Cosinus Łódź. Kierunki socjologia i administracja - administracja publiczna, praca i zabezpieczenia społeczne, socjologia organizacji i zarządzania oraz socjologia zbiorowości terytorialnych. Szkoły wyższe Łódź - Zaoczne - Studia, Uczelnie, Szkoły Wyższe. Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych - studenci, rekrutacja, profil kształcenia.
Kategoria: