Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30848
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157401

Kursy i szkolenia zawodowe Gliwice

17620 Kursy i szkolenia zawodowe Gliwice http://www.kursy.gliwice.zdz.pl Centrum Kształcenia Zawodowego w Rybniku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Gliwicach to bardzo szeroka oferta kursowa, która wyróżnia nas na rynku szkoleniowym, a doświadczenie firmy potwierdzone jest przez wieloletnią obecność na rynku. Niewątpliwie jesteśmy najstarsza firma oświaty zawodowej na terytorium Śląska z 80-letnią historią. Prowadzimy kursy przyuczające do zawodu, doskonalące, kwalifikacyjne, przygotowujące do uzyskania uprawnień zawodowych. Realizujemy również kursy w ramach projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Nauka i Edukacja
Firmy i Us³ugi
kursy zawodowe   szkolenia zawodowe   Gliwice Mar 30, 2011 Piotr

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Zespół Szkół w Bytomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zachęca do nieodpłatnych szkół dla dorosłych i młodzieży. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. Liceum Plastyczne (uprawnienia szkoły publicznej po uruchomieniu kierunku), Liceum Ogólnokształcące "mundurowe" (kształcenie ogólne, z poszerzonym programem nauczania przysposobienia obronnego). Dokumenty rekrutacyjne znajdziesz na naszej stronie www.bytom.zdz.pl; zacznij kształcenie w obranym przez siebie kierunku. Oferujemy także bardzo bogatą ofertę kursów i szkoleń.
Kategoria:

Wybierasz się na studia, a może już studiujesz? Tak... to "wyląduj" na http://planeta-studentow.pl/ PLaNeTA-STuDenToW.pl jest to portal dla Ciebie, tworzony przez studentów, po to aby studiowało się łatwiej i przyjemniej. Możesz tutaj zamieszczać i wymieniać się materiałami dotyczącymi studiów, a także dzielić się doświadczeniami związanymi ze studiowaniem na forum, pisać artykuły w czytelni, zarządzać swoim profilem, tworzyć grupy, szukać znajomych, dodawać różnego rodzaju ogłoszenia i wygrywać nagrody, itp.
Kategoria:

Akademia Malucha to niepubliczne przedszkole w Nowym Dworze Mazowieckim, które oferuje sprawdzone i skuteczne metody edukacyjno-wychowawcze oraz doświadczoną, wykształconą i kreatywną kadrę nauczycielską. Doskonałe warunki oraz bogata oferta zajęć dodatkowych z pewnością zapewnią wszechstronny rozwój dziecka. Przedszkole oferuje również zajęcia z języka angielskiego prowadzone są przez profesjonalną kadrę szkoły językowej Pupil.
Kategoria:

Zapraszamy do Lingspot.tv, platformy internetowej, na której uczniowie nabywają umiejętności mówienia w językach obcych. Szlifowanie języka poprzez mówienie jest jedną z najbardziej skutecznych metod nauki. W serwisie szeroka oferta konwersacji z języka angielskiego, konwersacji z niemieckiego, konwersacji z hiszpańskiego oraz wielu innych. Oferujemy również możliwość nauki języków mniej popularnych tj. szwedzki, japoński, arabski. Sprawdź ofertę na stronie Lingspot.tv. Nauka języka odbywa się przez Internet, w trybie online.
Kategoria:

Zielona Kraina to nowo otwarte przedszkole niepubliczne w Bydgoszczy. Stwarzamy dzieciom optymalne warunki rozwoju, zajęcia odbywają się w małych grupach. Przedszkole Zielona Kraina to przedszkole przyjazne dzieciom, gdzie uczymy i wychowujemy w atmosferze zabawy a doświadczeni i kreatywni opiekunowie dbają o twórczy rozwój maluchów.
Kategoria: