Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30835
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157379

Wyburzenia Poznań

21261 Wyburzenia Poznań http://www.kopra.com.pl Firma Kopra istnieje na naszym rynku od paru lat , prace ziemne, wyburzeniowe, jak również transport samochodami ciężarowymi to nieduży zakres usług jakie oddane zostają do dyspozycji klientów. Propozycja dostosowana jest do bardzo różnorodnych prac, odkryć można w niej kucie betonowych elementów, załadunek i rozładunek palet, wykopy podstaw, basenów, oczek wodnych, wyburzanie garaży, usługi pomocnicze powiązane z budowami dróg czy chodników, czyszczenie i udrażnianie rowów melioracyjnych. Specjalistyczny sprzęt, a ponadto profesjonalna rada stają się elementem wyróżniającym spółkę Kopra. Firmy i Us³ugi
Miasta i Regiony
Biznes i Ekonomia
wyburzenia   ciężarówka   koparko ładowarka   wykopy   poznań Sep 18, 2013 Adrian

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki tego użytkownika

Firma Expom para się produkcją oraz dodatkowo sprzedażą maszyn rolniczych w naszym kraju. Wieloletnie doświadczenie, a także chęć dalszego rozwoju umożliwia na ulepszanie, uatrakcyjnienie prezentowanych maszyn i urządzeń. Bezawaryjność i wielkie praktyka zostaje doceniana przez poszerzającą się grupę zadowolonych odbiorców i nabywców osobistych. Propozycja obejmuje zarówno agregaty uprawowe, talerzowe, podorywkowe, jak i wały uprawowe, czy przeznaczone do pługów, oraz bogaty asortyment maszyn użytych do pielęgnacji roślin.
Kategoria:

Firma Geobud działa na naszym rynku od 1991 roku, szeroki zakres usług geologicznych wykonywanych na terenie całego państwa. Projekty robót geologicznych, opinie geotechniczne, badania terenowe, hydrogeologia, geologiczna obsługa budownictwa, laboratoryjne badania gruntów, analiza chemiczna wody to propozycja zrealizowana dla zróżnicowanych kontrahentów. Wieloletnie wiedzę praktyczną, umiejętności dopasowania się do kształtującego się rynku, współpraca z wykwalifikowanym personelem pozwala na specjalistyczną obsługę, poradę i wsparcie świadczone przez spółkę Geobud.
Kategoria:

Firma Corab jest liderem na świecie zajmujących się produkcją, dystrybucją, oraz dodatkowo szeroko rozumianą obsługą platform satelitarnych. Propozycja obejmuje zarówno osprzęt jak i kable, uchwyty, DVB-T, a oprócz tego ich montaż. Nowoczesne produkty zbudowane z myślą o odbiorcach, jak też bezpieczeństwo i prostota użytkowania wyróżniają Corab na nowoczesnym rynku. Szeroki zakres pomocy i gwarancji najwyższej klasy jest elementem budującym zaufanie odbiorców. Wiele nagród i wyróżnień jakie przyzwane są tej firmie potwierdzają niezwykłą staranność wkładaną w wybieranie właściwego sprzętu.
Kategoria:

Firma Ehmorganizator para się maszynami i urządzeniami związanymi z przemysłem drzewnym. Maszyny do obróbki palet drewnianych, części zamienne, możliwość zakupienia maszyn stosowanych. Dogodny kontakt, współpraca opiewająca też o planowanie schematów i ustawienia powstających linii produkcyjnych. Serwis oferowany nabywcom, bogaty rynek zmieniający się w zgodzie z wymaganiami jakie ukazują się pośród nowoczesnych nabywców. Dogodne i bardzo atrakcyjne ceny, jak również pomoc w wyborze najlepszych urządzeń z szerokiego asortymentu.
Kategoria:

Bajecznafotografia umożliwia nam zatrzymanie czasu, ulotnych chwil które warto uchwycić. Oferta obejmuje zarówno fotografie ślubne plenerowe, studyjne, autoportrety, powstawanie portfolio, zdjęcia dzieci, jak również obrazy do dokumentów, reprodukcje zniszczonych zdjęć, obrazów, oleodruków. Wysokiej klasy sprzęt, a też umiejętności i specjalistyczne podejście do każdego zapotrzebowania umożliwia na sprostanie wymaganiom jakie prezentują klienci. Profesjonalna radę, wsparcie, czy wybór właściwego szczegółu charakteryzuje Bajecznafotografię na naszym rynku.
Kategoria:

Avesnature para się wykonywaniem ekspertyz przyrodniczych, jak i tworzeniem niezbędnych dokumentów związanych z oddziaływaniem na środowisko. Usługi jakie oferuje firma to również bardzo specjalistyczna dokumentacja związana z powstawaniem elektrowni wiatrowych, inwestycji liniowych, nadzorów przyrodniczy, jak też prac związanych z docieplaniem budynków. Ekspertyza przyrodnicza dzisiaj staje się bardzo ważnym dokumentem wymaganym także w trakcie projektów związanych z pracami hydrotechnicznymi, renowacją mostów, czy podczas inwestycji związanej z oczyszczalnią ścieków.
Kategoria:

Firma Dematec w własnej katalogu produktów proponuje urządzenia takie jak tokarki, urządzenia związane z centrami obróbczymi dwu sieciowymi, jak również szeroki asortyment związany z obrabiarkami wyposażonymi w systemy wielogłowicowe z dodatkowymi wrzecionami frezującymi. Firma ta zajmuje się także dostawą wielkogabarytowych maszyn powiązanych z przemysłem stoczniowym, górniczym. Współpraca z Tsugami pozwala na upowszechnianie nano obróbki na Polskim rynku. Podajniki , pręty, uchwyty, stoły obrotowe, narzędzia, części zamienne to też szczegóły które wyszukać można w cały czas powiększającej się katalogu produktów spółki Dematec.
Kategoria:

Firma POLI-PLAST Krzysztof Fojcik działa od roku 1986 na zmieniającym, kształtującym innowacyjnym rynku. Folie stretchowe, kaptury termokurczliwe na palety, worki dla ogrodnictwa, worki na materiały sypkie, do selekcjonowania zbiórki odpadów, worki foliowe, taśmy PE do maszyn pakujących opał, taśmy PE to oferta z jaką dzisiaj firma działa na naszym rynku. Najlepsza jakość, bardzo szeroki i nadal rozwijający się asortyment, sposobność długotrwałej i bardzo efektywnej współpracy odznacza POLI-PLAST na rynku.
Kategoria:

Firma Anielskieprzysmaki posiada bardzo szeroką i pubudzającą ciekawość ofertę skierowaną do smakoszy prawdziwego, a zarazem interesującego smaku. W katalogu produktów odkryć można zarówno bogaty asortyment miodów, przetworów, soków. Naturalne składniki, brak konserwantów, a również niepowtarzalny smak staja się niezwykłym wyróżnikiem produktów firmy Anielskieprzysmaki. Oryginalna receptura tworzenia wyrobów, staje się walorem zachęcającym do wybierania z bardzo bogatego asortymentu, który bez ustanku się poszerza.
Kategoria:

10. Kanban
Firma Automationstechnik działa na naszym rynku w bardzo szerokim zakresie specjalistycznych urządzeń. Propozycja obejmuje wytwarzanie i budowę maszyn, systemy wizualizacji w produkcji, prasy przemysłowe, podajniki wibracyjne, narzędzia przemysłowe, koła BS ROLLEN, systemy transportowe. Najwyższa jakość, precyzja i specjalistyczność wyróżniają Automationstechnik, genialny kontakt, obsługa służąca doradztwem i pomocą związanym z wyborem odpowiednich produktów. A dodatkowo nowoczesność, bezawaryjność, jak również stałe poszerzanie oferty pozwalają na owocną i długoterminową współpracę.
Kategoria:

Firma Firma Handlowo-Usługowa MICHNIEWSKI jest dostawcą usług związanych z obsługą korporacji , a dodatkowo szkolenia zakresie BHP, Maszyn,systemów zarządzania jakością i nierzadko pracy, pomiarem środowiska pracy, bezpieczeństwa podczas pracy. Dopasowanie do wymagań wyznaczanych poprzez klientów, stawianie na profesjonalizm i rzetelność przekazywanych wiadomości, konsultacje, wsparcie jak i również atrakcyjne ceny. Współpraca umożliwia na minimalizacje ryzyka wypadkowego, powstawanie zdrowej atmosfery pracowniczej, a głównie podnoszenie wydajności pracy.
Kategoria:

CTT w katalogu usług/produktów pokazuje urządzenia powiązane z transportem technologicznym. Szeroki asortyment przenośników taśmowych, rolkowych, łańcuchowych, wibracyjnych a także bogaty wachlarz części zamiennych takich jak bębny napędowe, naciągowe koła zębate i pasowe, prowadnice, czy też taśmy nośne. Profesjonalne wsparcie, , a oprócz tego pomoc związana z optymalnymi rozwiązaniami technicznymi stanowi największy atut pracowników CTT. Gwarancja najwyższej jakości i użyteczności prezentowanych urządzeń staje się ukłonem w stronę odbiorców.
Kategoria:

Firma Kopra istnieje na naszym rynku od paru lat , prace ziemne, wyburzeniowe, jak również transport samochodami ciężarowymi to nieduży zakres usług jakie oddane zostają do dyspozycji klientów. Propozycja dostosowana jest do bardzo różnorodnych prac, odkryć można w niej kucie betonowych elementów, załadunek i rozładunek palet, wykopy podstaw, basenów, oczek wodnych, wyburzanie garaży, usługi pomocnicze powiązane z budowami dróg czy chodników, czyszczenie i udrażnianie rowów melioracyjnych. Specjalistyczny sprzęt, a ponadto profesjonalna rada stają się elementem wyróżniającym spółkę Kopra.
Kategoria:

Biuro Bjdetektywi para się szeroko rozumianymi usługami detektywistycznymi. W zakres proponowanych działań wchodzą zarówno sprawy rozwodowe, ustalenie stanu majątkowego, poszukiwanie przedmiotów, kontrola wiarygodności firm, wykrywanie podsłuchów, badania fizyko-chemiczne, wyszukiwanie i ustalanie majątku osób fizycznych i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek). Profesjonalne podejście do podejmowanych spraw, indywidualna pomoc ludziom, niemniej jednak też staranne przygotowanie dokumentacji odróżnia biuro Bjdetektywi na dzisiejszym rynku. Gwarancja zadowolenia i właściwych efektów końcowych każdego zlecenia.
Kategoria:

Firma Alphadan ma bardzo szeroką propozycję artykułów papierniczych, sprzętu biurowego, artykułów szkolnych, elementów wykorzystywanych w malarstwie, modelarstwie. Bardzo ciekawy asortyment, szeroki zakres dodatków kreatywnych, rozwiązań pozwalających na ciekawe połączenie pasji z pięknem. Przygotowane dla klientów promocje, oferty specjalne czy obniżki pozwalają na ciekawy zakup w rozsądnej cenie. Pracownicy służą pomocą i doradztwem związanym z wyborem towarów spełniających zmieniające się wymagania i oczekiwania przyszłościowego kontrahenta.
Kategoria:

Firma Savex działa na Polskim rynku od 1991 roku, bogate wiedzę praktyczną, kwalifikacji niemniej jednak również stawianie na ciągły postęp pozwalają na bardzo szerokie dostosowanie oferty do wymagań rynkowych. Prace w zakresie projektowania, tworzenia, remontów, modernizacji obiektów budownictwa ogólnego czy przemysłowego ze szczególnością kominów przemysłowych, chłodni, zbiorników, silosów jak i zapór wodnych . Dostosowany do prowadzonych usług park maszynowy, specjalistyczne rusztowania i sprzęt pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Kategoria:

Firma NSB jest niepubliczną szkołą z uprawnieniami jakie przysługują szkole publicznej. Innowacyjne wyposażenie, pracownia techniki dentystycznej, gabinet stomatologiczny, pracownia kosmetyczna, informatyczna, masażu. Biblioteka dla uczniów, języki obce do wyboru, autorskie programy nauczania, wykwalifikowani wykładowcy i instruktorzy zawodu. Szeroki zakres kierunków, dopasowanie do wymagań innowacyjnego rynku. Perfekcyjne rozwiązania, możliwość podejmowania interesujących zawodów. Prowadzone warsztaty, szkolenia, i dodatkowe nauczanie pozwala na podnoszenie umiejętności zawodowych.
Kategoria:

Firma Mebloswar posiada bardzo szeroki asortyment związany z materacami kieszonkowymi, lateksowymi, materacami ze stelażami, materacami na ramie drewnianej, dziecięcymi,piankowymi- termoelastycznymi, piankowymi- nakładkami higienicznymi, ramami pod materac, łóżkami czy nogami do materacy. Nowoczesna technologia, szereg sposobności dobierania publikacji zgodnych z panującymi trendami, niemniej jednak także indywidualnymi zaleceniami jakie ukazują się w gronie nabywców. Pomoc w doborze odpowiednich produktów spełniających wszelkie wymagania i normy jakości jakie pojawiają się na naszym rynku.
Kategoria:

Spółka Amitech zajmuje się usługami związanymi z techniką światłowodową. Szeroki zakres rozwiązań , zastosowań jak i bardzo niekonwencjonalnego implementacji do pojawiających się wymagań nabywców. Propozycja zawiera zarówno kable, patchcordy światłowodowe, jak i osprzęt światłowodowy. Usługi z jakimi firma wychodzi do innowacyjnych klientów to zarówno pomiary tłumienności i reflektometryczności, instalacja kabli światłowodowych i kanalizacji teletechnicznej, dostawa urządzeń teletechnicznych, konserwacja i serwis sieci światłowodowych. Przyszłościowe rozwiązania dla różnorodnych kontrahentów.
Kategoria:

Firma Gobox jest partnerem znanych marek jak Danfoss, Bitzer GECO, Fujitsu czy Mitsubishi, dzięki czemu oferowane towary są na bardzo wysokim poziomie, bezawaryjności i jakości. Oferta z jaką działają na rynku obejmuje instalacje przemysłowej, chłodnictwo, klimatyzację, energię odnawialną i wentylację. Doskonale rozwinięta sieć serwisowa, współpraca z specjalistami i fachowcami pozwala na powstawanie firmy profesjonalnej i idealnie współpracującej z różnorodnymi zaleceniami. Nowoczesność, precyzja i podążanie za zmianami rynkowymi to wyznaczniki korporacji Gobox.
Kategoria:

Inne linki z Firmy i Usługi

Firma Darexim oferuje nowoczesny system rozsuwanych okien ze szkła i aluminium, opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń nie wymagających ogrzewania. Oferujemy szklane zabudowy i zadaszenia na balkonach, tarasach i loggiach w obiektach mieszkalnych, tworzymy praktyczną przestrzeń do zagospodarowania. Oprócz możliwości użytkowania tworzymy strefę wolną od hałasu, kurzu, wiatru, deszczu i śniegu. System zabudowy dodatkowo ociepla mieszkanie oraz zabezpiecza je przed włamaniem.
Kategoria:

Nasza biżuteria powstaje z fascynacji Oceanią, z podziwu dla wyobraźni artystów i rzemieślników z tej części świata. Wybierzmy się wspólnie w podróż przybliżającą kulturę Indian Mapuches, Aimara i Quechua oraz nowoczesne przejawy sztuki autorstwa młodego pokolenia Metysów i mieszkańców Wyspy Wielkanocnej.
Kategoria:

Polecamy Państwu kupowanie w sklepie internetowym firmy Hart Centrum Metali Nieżelaznych. Na rynku istniejemy od wielu lat, a zakupy robią u nas osoby prywatne oraz różnego rodzaju przedsiębiorstwa. Umiejętnie stosowana polityka jakości sprawiła, że dziś nasz sklep może poszczycić się dużym gronem zadowolonych klientów oraz silną pozycją na rynku. Nasz sklep zajmuje się sprzedażą nowoczesnych produktów ze stali nierdzewnej oraz metali niezależnych. Oferujemy obfity wybór blach, kształtowników, wyrobów śrubowych, armatury kwasoodpornej, akcesoriów żeglarskich, szlifierskich i polerskich oraz akcesoriów meblowych. Szczegóły na witrynie internetowej.
Kategoria:

Wybierając stale do wykonania solidnych spawów postaw przede wszystkim na firmy takie jak Sandvik. To pewność, że uzyskasz produkt, który nie tylko jest w doskonałej cenie, ale przede wszystkim pozwala na wykonanie spawów w sposób należyty w kwestii bezpieczeństwa jak również jeżeli chodzi o estetykę wykonania. Sandvik, którego dystrybutorem jesteśmy jest firmą, która zna się na rzeczy i wykonuje profesjonalne materiały spawalnicze dla fachowców. Wybierz solidne rozwiązanie w postaci tej firmy i przekonaj się jak doskonałą marką ona jest.
Kategoria:

Firma Borzyński została założona w 1945 roku przez Franciszka Borzyńskiego który zajmował się kowalstwem i kowalstwem artystycznym. Produkował narzędzia rolnicze pługi, kultywatory do wozów konnych. Ponadto na potrzeby firm zajmujących się renowacją zabytków i odbudową kraju po zniszczeniach wojennych wykonywał kraty kute, bramy i balustrady. Od 2003 roku Firma Borzyński – Zygmunt Borzyński zajmuje się dostawą wyrobów stalowych przeznaczonych do budowy dróg i autostrad w masie bitumicznej i betonowej (szpilki 1000mm - 1800mm; drenki z nacięciem i śruba z motylkiem; drenki z poprzeczką i śruba z motylkiem; drenki z poprzeczką przesówną; kołowrotki; linki fi 2mm-3mm; wbijaki; trójnógi)
Kategoria: