Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30858
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157418

Domy Białystok

2287 Domy Białystok http://nieruchomosci.bialystok.biz.pl/ Domy i działki z Białegostoku i okolic, a także inne nieruchomości oferuje regionalny serwis ogłoszeń drobnych. Serwis ma charakter regionalny dzięki temu klienci mogą szybko znaleźć potencjalnych kupców z bliskiej okolicy. Dobre zasady współpracy dla firm. Biznes i Ekonomia nieruchomości   Białystok   Podlasie   podlaskie   mieszkania   domy   działki   lokale   działki budowlane Aug 26, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Drukarnia Królewicz jest firmą rodzinną i istnieje już od 1991r. W ciągu tego czasu zdołaliśmy wykreować wizerunek wielu firm i zaistnieć na rynku poligraficznym. Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza, w jak najlepszy sposób zaspokaja potrzeby naszych Klientów. Priorytetem naszej firmy jest pełne usatysfakcjonowanie Klienta, który otrzymuje produkt dobrej jakości w wymaganym terminie. Wysoka jakość pracy jest naszym atutem, czego dowodem są wykonane przez nas prace, oraz pozytywna opinia naszych Klientów, którzy codziennie obdarzają nas swoim zaufaniem. Wraz z postępem technicznym i rozwojem rynku poligraficznego i my się rozwijamy. Inwestujemy w nowe maszyny i technologie, aby sprostać coraz większym oczekiwaniom klientów. Dostarczone do nas materiały są kontrolowane przez doświadczonych pracowników działu DTP, a większość naszych prac jest drukowana z płyt wykonanych technologią CTP. Regularna kontrola denzytometryczna od projektu aż po druk, pozwala nam na wykonanie prac z wielokrotną powtarzalnością, nawet po kilku latach. Wszystko to zaowocowało, że na swoim koncie posiadamy wiele trudnych i różnorodnych prac poligraficznych. Od jednokolorowej wizytówki do katalogu wydrukowanego technologią hexachrome. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Biuro rachunkowe w Szczecinie z wieloletnią historią funkcjonowania, prowadzone przez doświadczoną i wykształconą księgową. Pozwól zając się Twoimi sprawami związanymi z księgowością, kadrami, płacami, podatkami, ewidencją i innymi z którymi możemy Ci pomóc. Unikniesz w ten sposób wielu skomplikowanych problemów związanych z rachunkami i finansami swojej firmy.
Kategoria:

Biznes Lew TRANS Service powstała w 1999 r. Przystanek obsługi samochodów ukierunkowana jest na migiem realizowane naprawy bieżące oraz remonty kapitalne, wymianę części zamiennych związanych spośród użytkowaniem pojazdów, konwergencja oraz geometria kół, przeglądy rejestracyjne, serwis oraz naprawę manualnych natomiast automatycznych skrzyni biegów a profesjonalne przechowywanie opon. Oferta stacji obsługi samochodów obejmuje wszystkie modele samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Zakupione tuż przy nas części zamienne aż do samochodów obejmuje co w żadnym razie 12-sto miesięczna zabezpieczenie producenta. Zapewniamy perfekcyjny tok między-naprawczy, osiągany wskutek długoletniej praktyce naszych specjalistów natomiast mechaników, poprawnie wyposażonym stanowiskom oraz stosowaniu nowoczesnych technologii naprawy, zgodnych spośród normami zaś zaleceniami producentów. Specjaliści w zakresach technika, elektryka, część elektroniczna, diagnostyka gwarantują kompleksową obsługę. Posiadamy wydzielone sekretariat obsługi i wielki parking. Na czas dłuższej naprawy oferujemy auto tymczasowy.
Kategoria:

W swojej bogatej ofercie posiadamy całe portfolio produktów firmy Sharp. Zaczynając od prostych kserokopiarek aż po potężne i wydajne kopiarki wysokonakładowe. Będąc autoryzowanym dealerem firmy Sharp kładziemy mocny nacisk na jakość świadczonych przez na s usług serwisowych. Kompleksowo wyposażamy biura w niezbędny sprzęt komputerowy i biurowy. Zapewniamy transport i instalacje sprzętu.
Kategoria:

Baza aktywnych formularzy podatkowych, kadrowych, finansowych, prawnych, urzędowych, wzorów umów i pism, załaczniki do Dzienników Ustaw w powszechnych formatach Word, Excell i Open Office. Konstrukcja aktywnych formularzy na zamówienie lub w ramach subskrypcji. Certyfikaty kwalifikowane do ZUS, certyfikaty niekwalifikowane, certyfikty ssl, znacznik czasu. Księgarnia internetowa z zakresu prawa, księgowości, finansów, rachunkowości. Aktualności prawno-podatkowe.
Kategoria: