Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30462
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157221

Szkolenia BHP Wrocław

420 Szkolenia BHP Wrocław http://www.sagan-bis.wroc.pl/ Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie BHP. Zajmujemy się obsługą firm pod względem wymagań Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w szerokim zakresie, w tym:
szkolenia BHP dla pracodawców i pracowników,
szkolenia w zakresie metod prowadzenia instruktażu,
opracowywanie szczegółowych programów szkoleń,
zakładanie dokumentacji pracowniczej w zakresie BHP,
opracowywanie norm przydziału odzieży i ochron osobistych oraz środków higieny osobistej,
ustalanie prac wzbronionych kobietom i młodocianym,
postępowanie powypadkowe,
kontrola stanowisk pracy,
ocena techniczno - ekonomiczna stanu BHP,
inne czynności wchodzące w zakres obowiązków służby BHP w zakładzie pracy,
ocena ryzyka zawodowego oraz sporządzanie kart ryzyka zawodowego dla stanowisk pracy .
szkolenia bhp wrocław
Firmy i Us³ugi bhp   szkolenia   wrocław Feb 20, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Wykwalifikowany personel, wieloletnie doświadczenie i najwyższej klasy, specjalistyczny sprzęt, pozwala firmie El-Kop, z Chwaszczyna, na podejmowanie się wszelkiego rodzaju zleceń z zakresu prac ziemnych, rozbiórek, wyburzeń i kompleksowych prac elektro-energetycznych. Specjalnością firmy są również wszelkiego rodzaju wyburzenia i rozbiórki. Sprawnie i profesjonalnie wykonujemy podłączenia elektryczne oraz przyłącza energetyczne. Zajmujemy się projektowaniem, pomiarami i montażem instalacji elektrycznych w domach i budynkach przemysłowych. Uzupełnieniem naszej propozycji są prace wyburzeniowe i rozbiórkowe, a także wynajem przesiewaczy bębnowych Doppstadt. Wszystkie zlecenia wykonujemy szybko i z niezwykłą precyzją. Klientami naszej firmy są, zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie.
Kategoria:

W ofercie przedsiębiorstwa Samart znajdą Państwo dużą różnorodność czynności związanych z sektorem reklamowym. Obsługiwany przez nas obszar działania obejmuje całą Polskę. Działamy na rynku od wielu lat. Pracują u nas wybitni fachowcy, co sprawia, że możemy zagwarantować świetną klasę proponowanych czynności. Gwarantujemy klientom doradztwo w indywidualnym wyborze zakresu usług do określonych wymagań. Oferujemy również różnego typu czynności powiązane z drukiem. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa znajduje się w Wieliczce. Zapraszamy do rozmowy oraz współpracy z naszą firmą.
Kategoria:

DACHY BUTRYŃSCY to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, świadcząca kompleksowe usługi blacharskie, dekarskie i ciesielskie na terenie miasta Wałcza i okolic. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dokładając wszelkich starań by spełnić Państwa oczekiwania. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i staranne wykonanie. Realizujemy skomplikowane projekty, wykorzystując wszystkie pokrycia dachowe znajdujące się obecnie na rynku. Wykonujemy również podbitki oraz docieplenia dachowe. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia (m. in. rozbiórka eternitu). Oferujemy również usługi z zakresu robót ogólnobudowlanych.
Kategoria:

Wiaty proponowane przez Budotechnikę, są to typowe wiaty przystankowe dostępne w ciągu krótkiego okresu czasu. Modele te występują w kilkudziesięciu standardowych wymiarach. Budowę wiat możemy wybierać z pośród rozmaitych rodzaji ścianek bocznych, całej gamy wyposażenia opcjonalnego oraz obiektów towarzyszących takich jak kioski handlowe, pawilony, city lighty oraz gabloty reklamowe. Nasza firma jako lider rynku opracowała cały segment rozwiązań pozwalających na tworzenie produktów odpowiednich do wszelkich możliwych lokalizacji i potrzeb. Proponujemy takżeWiaty stadionowe, garażowe, rowerowe i inne zadaszenia.Największą zaletą naszych wiat/przystanków: - różnorodność naszych wiat oraz różnorodność możliwości przy ustalaniurodzaju zestawienia umożliwiają wybór najlepszego modelu i dostosowanie wiaty do specyficznych potrzeb lokalizacyjnych Klienta, - wszystkie rodzaje wiat powinny występować w wersjach umożliwiających zastosowanie w centrach miast, na wysepkach lub w okolicy budynków miejskich, - nasze wiaty, zaprojektowane i dopracowane przez zawodowych architektów, podnoszą estetykę ulic, - idealna trwałość: ocynkowana ogniowo szkielet wiat posiada pięcio letnią gwarancję na korozję. Wiaty objęte są pełną gwarancją, którą można i powinniście Państwo egzekwować w każdym przypadku, - szybki montaż przy użyciu prefabrykowanych fundamentów nie stwarza problemów przechodniom, nie blokuje ulicy na dłużej niż cztery godz. - różne formy rozliczenia: odroczona płatność, raty, wynajem, kredyt kupiecki, - istnieje opcja połączenia przystanków z kioskiem handlowym, - wyposażenie w podświetlane gabloty aluminiowe, - bogate wyposażenie dodatkowe Polecamy stronę o naszych wiatach przystankowych www.wiaty.net
Kategoria:

Profesjonalne, niezawodne, wykonane z niemiecką precyzją oraz bardzo łatwe w obsłudze kompletnie wyposażone akwaria, zestawy akwarystyczne, systemy biofiltracji, dekoracje oraz jakże ważne oświetlenie. Szukasz dobrego akwarium? Jesteś fanem akwarystyki? A może po prostu chcesz w domu rybki? Zapraszamy do naszego akwarystycznego sklepu internetowego gdzie znajdziesz profesjonalne akwaria, filtry, pompy i wszystkie inne rzeczy których możesz potrzebować by Twoje akwarium było kompletne.Akwarium Rybnik i cała Polska.
Kategoria: