Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30462
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157221

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym

4478 Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym http://gabinetwroclaw.pl/wybielaniezebow/ Protetyka, Wybielanie zębów. Gabinet stomatologiczny Wrocław. Rodzinny lekarz stomatolog z 30-letnim doświadczeniem. Oferta, zdjęcia, zapisy przez internet. Lek. med. Maria Jakowicz-Hendrykowska. Kuźniki we Wrocławiu, ul. Woźnicza 5 Zdrowie i Uroda gabinet   stomatologiczny   wybielanie   zębów   wrocław   stomatolog Jan 23, 2008

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie i Uroda

Łódzka lekarska poradnia rodzinna OmniMed zarządza Podstawową Opieką Zdrowotną, Pediatrią oraz prywatną poradnią neurologiczną, diabetologiczną i dietetyczną. Przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu poradnictwa oraz realizowania badań. Obszar realizowanej diagnostyki dotyczy badań laboratoryjnych i neurologicznych, badań USG oraz EKG, badania radiologicznego a i pomiaru wzrostu oraz wagi. Rodzinna przychodnia medyczna OmniMed działa w dodatku w ramach kontraktu z NFZ. Przedsiębiorstwo przeprowadza szczepienia i przeprowadza akcje zapobiegawcze. Szczegółowe informacje zawarto na stronie internetowej Centrum Medycyny OmniMed.
Kategoria:

Cellulit jest problemem dotykającym w zdecydowanej większości kobiety. Na skórkę pomarańczową cierpi ponad 80 procent kobiet po 25 roku życia. Jest to dolegliwość wpływająca na wygląd skóry. W miejscu wystąpienia cellulitu skóra przypomina skórkę pomarańczową. Cellulit często jest mylony z cellulitisem. Mimo podobnie brzmiącej nazwy są to dwa odmienne stany. Cellulitis jest stanem zapalnym skóry. Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej.
Kategoria:

Neurozentrum Bellevue to jeden z największych prywatnych ośrodków diagnostyczno-terapeutycznych w dziedzinie neurologii w Szwajcarii. W oparciu o znakomity zespół doświadczonych lekarzy neurologów, wykwalifikowany personel i nowoczesną aparaturę oferujemy kompleksową opiekę medyczną chorym z chorobami centralnego i obwodowego układu nerwowego. Specjalistyczna Poradnia Stwardnienia Rozsianego oferuje kompleksową opiekę medyczną chorym z chorobami zapalno-demielinizacyjnymi centralnego układu nerwowego. Stwardnienie rozsiane to przewlekła choroba, która atakuje najczęściej ludzi młodych. Nasi specjaliści mają długoletnie doświadczenie kliniczne w tej dziedzinie.
Kategoria:

Zapraszamy do serwisu medycznego, w którym znajdują się informacje o szeroko rozumianej medycynie, zdrowiu i urodzie, a także o sanatoriach, uzdrowiskach i sprzecie medycznym.
Kategoria:

Ortopeda to lekarz, jaki pomaga w momencie jakichkolwiek problemów z kończynami i to zarówno tymi wynikającymi z wad wrodzonych, ze schorzeń, jak i tymi spowodowanymi przez urazy. Doktor nauk medycznych Krzysztof Czekaj - jest chirurgiem ortopedą. Od przeszło 10 lat wiedzie swój gabinet ortopedyczny w Wadowicach. Od 19 lat kieruje Oddziałem Ortopedii Szpitala w Suchej Beskidzkiej. Trudni się w nim zmianami zwyrodnieniowymi stawów kolanowych oraz biodrowych, z urazami w odcinku stawu kolanowego albo jego konsekwencjami, z urazami oraz schorzeniami barku, łokcia i stawu skokowego, jak również z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Każdego pacjenta podejmuje z uwagą, słucha o jego problemach, wykonanych badaniach oraz ich rezultatach oraz o do tej pory prowadzonym leczeniu. Dopiero wtedy podejmuje decyzje dotyczące dalszego leczenia, nawet operacyjnego. Więcej o gabinecie ortopedycznym w Wadowicach przeczytać możecie Państwo na www.
Kategoria: