Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30808
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157359

Nieruchomości

691 Nieruchomości http://dom.money.pl/ Serwis nieruchomości w Money.pl jest poświęcony sprzedaży, wynajmowaniu nieruchomości. Znaleźć tutaj można również informacje na temat budownictwa oraz tematów pokrewnych. Nieruchomości Biznes i Ekonomia nieruchomości     oferty   wynajmu   nieruchomości     oferty   sprzedaży   nieruchomości     mieszkania     domy     sprzedaż   mieszkań     lokale     działki Mar 20, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Planujesz zakończyć nierentowny biznes, zbudowałeś jednak wartościową, zaufaną markę na rynku, pamiętaj, że możesz ją sprzedać. Marka, o ile jest zarejestrowana w urzędzie patentowym i chroniona jako Znak Towarowy, może być także przedmiotem transakcji. Dowiedz się, ile jest warta twoja marka, mark twojego biznesu lub znak towarowy lub logo, które chcesz nabyć od konkurencyjnego przedsiębiorstwa!
Kategoria:

Supersklep24.pl zajmuje się sprzedażą produktów z Niemiec. W naszym sklepie znajduje się znana z doskonałej jakości chemia z Niemiec: proszki i żele do prania, płyny do płukania, produkty do zmywarek i wiele innych. Posiadamy także takie produkty jak: kawa, herbata oraz słodycze. Oferujemy również kosmetyki znanych i cenionych marek, taki jak: oraz podkłady Max Factor, tusze Max Factor i Revlon Colorstay. Serdecznie zapraszamy do zakupów - tylko oryginalne produkty z Niemiec!
Kategoria:

Apartamenty Brzeg Planty to nowa inwestycja mieszkaniowa położona u zbiegu ulic Robotniczej i Planty w Brzegu w sąsiedztwie Parku nad Fosą. Jest to propozycja skierowana do osób ceniących sobie komfort oraz doskonałą lokalizację. W budynku znajdują się mieszkania 2 pokojowe o powierzchni od 51,05 m2 do 64,85 m2. W części parterowej zaplanowano miejsce na lokale usługowo handlowo biurowe. Każde mieszkanie posiada balkon. Mieszkania są już gotowe do sprzedaży stan deweloperski. Z myślą o wygodzie mieszkańców budynek jest wyposażony w komfortową, cichobieżną windę. Przy budynku znajdują się także miejsca parkingowe dla mieszkańców. Atutem inwestycji poza niewątpliwie atrakcyjną lokalizacją zaledwie kilka minut od centrum miasta jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych Park nad Fosą, Park Wolności, Stadion Miejski, Kryta Pływalnia. Do budynku zostały doprowadzone media miejskie ogrzewanie oraz ciepła woda. Inwestycja była realizowana z uwzględnieniem wszystkich przewidzianych Ustawą Deweloperską zasad ochrony praw Klienta. Oznacza to: Rachunek powierniczy wszelkie wpłaty Klienta są zdeponowane i zabezpieczone na indywidualnym rachunku prowadzonym przez bank nadzorujący inwestycję. Umowa w formie aktu notarialnego treść umowy zgodna z wymogami ustawy, umowa skutkuje wpisem roszczenia w księdze wieczystej nieruchomości. Kompletną informacje na temat inwestycji przed zawarciem umowy Kupujący otrzymuje Prospekt informacyjny przedsięwzięcia oraz ma wgląd w dokumenty dotyczące inwestycji i dewelopera, w tym sprawozdania finansowe za ostatnie dwa lata.
Kategoria:

Avant-Pop Publishing to agencja koncertowa i studio nagrań. Działalność studia to m.in. realizacja spotów radiowych, udźwiękawianie (także stron internetowych), komponowanie dla radia i TV, rekonstrukcja nagrań. Firma Avant-Pop Publishing specjalizuje się w obsłudze koncertów i eventów. Ważnym elementem działalności Avant-Pop Publishing są również postprodukcja, cyfrowy montaż dźwięku, dubbing, nagrania lektorskie, restaurowanie nagrań, odszumianie. Miejscem działalności firmy jest Wrocław.
Kategoria:

Działamy na terenie regionu śląskiego, gdzie naszym klientom zapewniamy profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące obsługi księgowej. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku obsługi rachunkowej pozwala nam zapewnić usługi realizowane rzetelnie i terminowo. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy! Skonktakuj się z naszymi księgowymi juz teraz !
Kategoria: