Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30462
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157221

Public Relations

8642 Public Relations http://www.rallymedia.pl Rallymedia.pl to zespół profesjonalistów, którego misją jest świadczenie najwyższej jakości usług medialnych. Działania public relations, fotografia sportowa, tworzenie stron internetowych, kreowanie wizerunku i marketing sportowy to tylko kilka z wielu naszych specjalizacji. Posiadamy bogate archiwum fotografii, w którym każdy znajdzie interesujące go zdjęcie. Z własnych lub dostarczonych materiałów wykonujemy również projekty graficzne plakatów, kalendarzy, ulotek, pocztówek, elementów graficznych stron www i wiele innych. Firmy i Us³ugi fotografia sportowa   public relations   strony internetowe   marketing sportowy   kreowanie wizerunku   projekty graficzne   oferty sponsorskie   copywriting   marketing   fotografia   rajdy samochodowe   sporty motorowe   rajdy   pr   promocja   rally promotion   fotog Apr 16, 2009 Mateusz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Firma GALMEX z Białegostoku oferuje swoim klientom usługi w obszarze profesjonalnej obróbki metalu za pomocą powłok galwanicznych i skrawania. Firma Działa na rynku od 1982 roku dzięki czemu posiada aktualnie obszerną ofertę, bogato wyposażony park maszynowy (najnowsze obrabiarki CNC i konwencjonalne maszyny), jak i doskonałą znajomość branży. Dzięki tym zaletom jest w stanie przeprowadzić każde zlecenie niezależnie od jego poziomu trudności. Wszystkie usługi proponowane przez GALMEX charakteryzują się wysoką jakością, terminowością i atrakcyjną ceną. Przy dużych zleceniach firma bierze pod uwagę możliwość negocjacji cen. W zakładzie GALMEX realizowane są obróbki skrawaniem poprzez toczenie, frezowanie, wiercenie, przecinanie i szlifowanie powierzchni cylindrycznych. Ponadto realizowane są obróbki galwaniczne poprzez cynkowanie czyli nakładanie cienkiej powłoki cynku w kolorze złota albo srebra i poprzez cynowanie mające obszerne zastosowanie w przemyśle spożywczym, elektrotechnicznym, elektronicznym i energetycznym. Więcej dokładnych informacji można znaleźć na stronie internetowej.
Kategoria:

Zadany katalog - jest to katalog oparty na popularnym seo przyjaznym skrypcie qlweb z modyfikacją jachu. Wpisując się do katalogu pomagasz budować wielki spis stron www posegregowanych tematycznie.
Kategoria:

CityRent to firma powstała w 2003 roku w Warszawie. W parku maszynowym CityRent znajdziecie Państwo podnośniki o wysokości roboczej od 6 do 18 m, o różnym udźwigu i przeznaczeniu z silnikami spalinowymi oraz podnośnik spółki Imer International z napędem elektryczno-spalinowym, a dzięki zastosowaniu napędu hybrydowego dysponuje dużo większymi możliwościami wykorzystania. W dystrybucji jest także dostępny podnośnik Bravi - charakteryzujący się niską wagą i niewielkimi wymiarami. Do wynajmu i dystrybucji są również tzw. tunele osłonowe - urządzenia służące do ochrony osób, które muszą pracować albo przebywać w pobliżu podestu ruchomego oraz dodatkowo rusztowania aluminiowe.
Kategoria:

Przygotowanie powierzchni, naprawa konstrukcji żelbetowych, iniekcja ciśnieniowa, renowacja betonu to pojedynczy proces wielostronny, w którym każdy etap jest skutecznie powiązany z poprzednim. Przygotowanie powierzchni zapewnia połączenie pracy naprawionej podstawy z materiałem naprawczym. Niekurczliwe masy naprawcze zapewniają solidność starego betonu. Pielęgnacja naprawionej powierzchni chroni świeżo naprawiony roztwór naprawczy przed utratą wilgoci. Powłoki ochronne tworzą barierę chroniącą beton przed czynnikami zewnętrznymi.
Kategoria:

Naczelne usługi świadczone przez firmę BILANS Sp. z o.o. to: badanie sprawozdawczości finansowej podmiotów gospodarczych, obsługa księgowa (prowadzenie ksiąg fiskalnych i księgowych, doradztwo i usługi kadrowo-płacowe), usługi BHP (organizacja szkoleń i obecność w toku kontroli Państwowej Inspekcji Pracy). poza tym proponujemy usługi doradcze w sprawach problematyki prawno-fiskalnej, pomagamy rozliczać dochody uzyskiwane za granicą i przy redakcji treści korespondencji podatnika z organem podatkowym lub organem kontroli skarbowej. Z kompletną ofertą usług świadczonych przez firmę BILANS Sp. z o.o. z Rybnika można zapoznać się przez stronę www.
Kategoria: