Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29170
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156001

Wybierz wpis

Subskrybuj tą kategorię

Top > Firmy i Us?ugi

Wpisy
Sort By :
11741. Pan Kawa
Pan Kawa jest firmą oferującą szkolenia dla osób chcących otworzyć własną kawiarnię. Specjaliści posiadają długoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, a także ogromną wiedzę na temat otwarcia własnego biznesu. Podczas warsztatów realizowane są tematy z zakresu wymogów inspekcji sanitarnej, sprzętów gastronomicznych oraz kosztów. Zapraszamy do skorzystania z oferty!
Kategoria:

Data zgłoszenia: Nov 6, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Planujesz budżet na działania marketingowe? Wybierz wygodne naklejki! Jest to konkurencyjny sposób dotarcia do klienta – subtelny, ciekawy, na masową skalę i o wiele tańszy od billboardów. Sprawdź szczegóły na Piga.pl. Nasza drukarnia specjalizuje się w produkcji naklejek o różnym kształcie i wielkości. Zamawiaj online i czekaj na przesyłkę prosto do Twojego biura! Postaw na efekt i szybkie działanie!
Kategoria:

Data zgłoszenia: Nov 7, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

11743. STS
Jeśli skupiamy się na sporcie, być może najważniejszy jest dla nas tylko zysk. Ale skoro wszyscy tak bardzo chcemy wygrać, dlaczego nie każdy gracz sts może to zrobić? Zakłady sts na wydarzenia sportowe stają się coraz bardziej popularnym sposobem obstawiania, tworząc prawdziwą konkurencję z tradycyjnymi punktami sts. Nic dziwnego, że coraz więcej graczy decyduje się na obstawianie za pomocą strony internetowej. Po pierwsze, to ogromna oszczędność czasu. Aby postawić zakład, nie trzeba już odwiedzać zakładu sts. Po drugie, w ciągu ostatnich kilku lat sts coraz częściej oferują specjalne aplikacje na telefony komórkowe. Prawie każdy ma smartfona w kieszeni. Chcesz się obstawić? Nie potrzebujesz już komputera, wystarczy uruchomić aplikację na telefonie lub przejść do mobilnej wersji witryny i postawić zakład za pomocą kilku dotknięć ekranu. Jak dotąd nie wymyślono nic prostszego i szybszego. Sts zazwyczaj zachęca nawet do zakładów mobilnych, dodając dodatkowe bonusy. Kolejną ważną zaletą sts online jest dostępność statystyk. Nie trzeba pamiętać o historii wyników zespołu lub sportowca. Wystarczy przejść do odpowiedniej sekcji witryny i przeczytać. Czwarta zaleta, którą może zaoferować tylko sts online, to ogromna różnorodność zakładów. To zauważalnie ożywia zainteresowanie zakładami. Zawsze istnieje możliwość postawienia pieniędzy na prawie każde wydarzenie, które może wystąpić podczas gry. Nie możemy nie wspomnieć o bezpieczeństwie transakcji finansowych. Nie ma powodu, aby martwić się, że twoje pieniądze epadną, lub będą opóźnienia w wypłacie wygranych. Przyzwoity sts zawsze wypełnia swoje obowiązki.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Nov 12, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Prywatne hospicjum w Łodzi oferuje profesjonalna i kompleksową opiekę nad osobami chorymi i osobami starszymi. W skład personelu wchodzą wykwalifikowane opiekunki, pielęgniarki, lekarze, psycholodzy oraz fizjoterapeuci.

Ciepły Dotyk to hospicjum, w którym ze szczególną uwagą i zaangażowaniem podchodzi się do każdego pacjenta, aby zapewnić mu komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Prywatna opieka paliatywna jest opieką całościową, która obejmuje przede wszystkim zwalczanie bólu, objawów typu wymioty, nudności i duszności, a także opanowanie problemów psychicznych pacjenta. Opieka paliatywna ma na celu poprawić jakość i komfort życia pacjenta.

Zainteresowane osoby mogą skorzystać także z pomocy opiekunek domowych, które oferują kompleksową pomoc przy opiece nad osobą chorą i osobą starszą. Opiekunki domowe można wynająć na okres długoterminowy lub godzinowo w zależności od potrzeb.

Obowiązkiem opiekunki domowej, która posiada odpowiednie kwalifikacje i podejście do pacjenta, jest przede wszystkim dbanie o jego pozytywne samopoczucie, higienę, zdrowie, systematyczne podawanie leków, przygotowywanie posiłków i dbanie o czystość w domu.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z hospicjum domowym z Łodzi.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Nov 12, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Nasza firma oferuje różnorodne urządzenia do parzenia kawy. W naszej ofercie można znaleźć specjalistyczne ekspresy do kawy oraz bardzo duży wybór kawy ziarnistej. Przygotowaliśmy także wiele kursów baristycznych, dzięki czemu jeśli chcecie nauczyć się parzyć kawę to z pewnością u nas się tego nauczycie. Można znaleźć w naszej ofercie wiele różnorodnych kursów baristów na różnym stopniu zaawansowania.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Nov 13, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Wszystkich zainteresowanych nauką języka obcego zapraszamy w nasze skromne progi przy ul. Pomorskiej 59. Co wyróżnia nas spośród innych szkół? Współpracujemy tylko z najlepszymi nauczycielami — ludźmi z pasją, mamy małe grupy i do każdego ucznia (niezależnie od wieku) podchodzimy indywidualnie. Uczymy małych i dużych. Stawiamy na mówienie, a nie tylko gramatykę. I mamy bezpłatny parking!
Kategoria:

Data zgłoszenia: Nov 13, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

11747. Smartvest
U nas bez problemów dostaniesz szybko pieniądze na inwestycje, rozwój firmy lub inne, ważne dla Ciebie cele. Jesteśmy firmą, która oferuje pożyczki pod zastaw nieruchomości. Jeśli bank odmówił Ci kredytu, a Ty pilnie potrzebujesz gotówki, to trafiłeś pod najlepszy adres. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie. Po prostu jesteśmy profesjonalistami.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Nov 13, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Projektowanie nowego i pięknego uśmiechu, implanty z dożywotnią gwarancją, odbudowa zniszczonego szkliwa, wybielanie — to tylko niektóre z usług, na które mogą Państwo liczyć w naszej krakowskiej klinice. Zapraszamy wszystkich, którzy mają problemy z uzębieniem. Pomożemy pozbyć się kompleksów. Każdy ma prawo uśmiechać się bez skrępowania. Nasz profesjonalny zespół jest do Państwa dyspozycji.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Nov 13, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Awaryjne otwieranie auta i zamków to profesjonalne zajęcie dla techników ślusarzy, którzy w tej branży ślusarskiej mają doświadczenie i pracują w niej od wielu lat. Awaryjne otwieranie najlepiej w Warszawie wykonuje firma Andrzeja Waksmundzkiego o nazwie Locked. Jeśli czeka Cię awaryjne otwieranie skorzystaj z usług firmy Locked - otwieranie samochodów i zamków na terenie Warszawy Locked wykona w ciągu 40 minut.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Nov 14, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Adwokat Katowice zna prawo tak, jak nikt inny. Jego wiedza jest doskonała, umiejętności duże, a zaufanie klientów do niego jest ogromne. Dlatego warto wybrać się na wizytę do takiego eksperta. Klienci wiedzą jak działać i spokojnie odpoczywać. Katowice to duże miasto, w którym adwokatów jest wielu, ale warto wybrać najlepszego z ekspertów, aby mieć cenne porady i znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązania. Adwokat to specjalista, bez którego żadna sprawa prawna nie zostanie rozwiązana.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Nov 19, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1179 [Następna >] [Ostatnia >>]

Tagi w tej kategorii

Idź do kategorii :