Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28885
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155515

Wybierz wpis

Subskrybuj tą kategorię

Top > Motoryzacja

Wpisy
Sort By :
Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Działamy na terenie całego kraju. Naszym głównym asortymentem są podnośniki samochodowe - dwukolumnowe, jednokolumnowe, czterokolumnowe, nożycowe, specjalistyczne. TM-Group Sp. z o.o. zajmuje się produkcją, sprzedażą, dystrybucją, montażem i serwisem urządzeń przemysłowych. Posiadamy duże doświadczenie na rynku. W razie jakichkolwiek pytań, nasi fachowcy chętnie udzielą Państwu pomocy.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Apr 16, 2018 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Warsztat samochodowy naprawy aut ciężarowych Kosznik z Gdanska od lat specjalizuje się w naprawie samochodów ciężarowych i dostawczych.Głownie w naprawach pojazdów marki IVECO, MAN, DAF, SCANIA, MERCEDES, VOLVO oraz wszystkich samochodów dostawczych. w zakres oferty wchodzą: Elektronika samochodowa, testy komputerowe, programowanie i adaptacja sterowników, chiptunning, naprawa podzespołów elektronicznych, weryfikacja i naprawa podzespołów, wymiana elementów zawieszenia,
Kategoria:

Data zgłoszenia: Apr 19, 2018 Wejść: 0 Ocena: 5.00 Votes: 1

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Szczecinska szkoła nauki jazdy Autoprestiz Sebastian Cioch zaprasza wszystkich, którzy w komfortowych warunkach chcą nabyć umiejętności prowadzenia samochodu. Mamy wysoce wykwalifikowanych instruktorów, którzy służą swoimi umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem. Wielokrotnie plasowaliśmy się w czołówce Szczecińskich szkół nauki jazdy w kategorii zdawalności egzaminów państwowych.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Apr 20, 2018 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Fenski Auto Ekspert z Luzina koło Wejherowa to Profesjonalna stacja kontroli pojazdów , która oferuje
-konsultacje certyfikowanego rzeczoznawcy samochodowego:
kosztorysowanie uszkodzeń powypadkowych pojazdów
wycena wartości rynkowej pojazdów
kalkulacje i wyceny dla towarzystw ubezpieczeniowych
-badnia techniczne, rejestracyjne samochodów do 3,5 t.
-geometria zawieszenia 3d
geometria pojazdu
zbieznośc osi
-diagnostyka komputerowa pojazdu (diagnoza systemów elektronicznych pojazdu)
Kategoria:

Data zgłoszenia: Apr 27, 2018 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Potrzebujesz samochodu na kilka dni lub na długoterminowy okres? Zamiast pożyczać od rodziny lub znajomych, wystarczy zapoznać się z ciekawą i korzystną ofertą wynajmu samochodów różnych klas od wypożyczalni samochodów Fleetbook z Warszawy.

Firma działa na rynku od ponad 20 lat, zatem doświadczenie w branży oraz profesjonalne podejście do klientów jest gwarantowane podczas współpracy. Wypożyczalnia posiada punkt główny w Warszawie, w którym można wypożyczyć samochód według własnych potrzeb oraz zgodnie z ustalonym terminem.

Wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem 24 godzinny, kilkudniowy, tygodniowy lub miesięczny, a także długoterminowy, to znaczy na okres dłuższy niż 24 miesiące.

Samochody oferowane przez firmę są odpowiednio przygotowane do jazdy. Wypożyczane auta zawsze są czyste, sprawdzone tak, aby gwarantowały bezpieczeństwo. Bogata flota pojazdów różnej klasy, zapewnia użytkownikom komfort i szeroki wybór.

Wypożyczalnia samochodów z Warszawy współpracuje z klientami indywidualnymi oraz z firmami! Cena wynajmu samochodu to stała kwota brutto bez limitu kilometrów.
Zaletą współpracy z firmą Fleetbook jest to, że warunki są przejrzyste i opłacalne. Samochód wypożyczony w Warszawie, bez problemu można oddać w innym punkcie w całej Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni samochodów z Warszawy.
Kategoria:

Data zgłoszenia: May 10, 2018 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Biuro Podróży Daro Bus specjalizuje się w wynajmowaniu nowoczesnych busów i autobusów do przewozu osób. W naszej ofercie można znaleźć takie usługi jak cykliczne przewożenie pracowników, wynajem autobusów dla wycieczek szkolnych oraz wyjazdowych meczów drużyn klubowych czy też na wyjazdy zorganizowanych grup wycieczkowych. Dla mniejszych grup zalecamy wynajem busów osobowych.
Kategoria:

Data zgłoszenia: May 14, 2018 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Strona internetowa holowanietirow.pl to oferta skierowana głównie do kierowców pojazdów ciężarowych oraz TIRów. Indywidualnej wycenie podlegają od niedawna samochody osobowe, które uległy awarii na terenie autostrady A4 czy drogi krajowej nr 94. Firma bezpiecznie i tanio usuwa awarie na drodze za pomocą holowników marki VOLVO i SCANIA. W cięższych przypadkach wykorzystywane są sprawne technicznie dźwigi.
Kategoria:

Data zgłoszenia: May 25, 2018 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń oraz rys bez lakierowania. Usuwamy wgniecenia po gradobiciu do średnicy ok. 6 cm i maksymalnej głębokości 3 mm, a także te powstałe na skutek aktów wandalizmu, drobnych kolizji, lawin śnieżnych itp. Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na estetyczny wygląd samochodów, rozszerzyliśmy ofertę o wieloetapowe polerowanie lakieru, usuwanie drobnych zarysowań systemem SSR oraz aplikację powłok ochronnych na lakier, ceramicznych marki GYEON Q2 MOHS SYNCRO.
Współpracujemy z firmami z branży samochodowej, dzięki czemu możemy zlecić wypranie tapicerki samochodowej, naprawę skóry. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, pomożemy też w znalezieniu dobrego lakiernika lub blacharza. Do usuwania wgnieceń stosujemy specjalne narzędzia najlepszych światowych firm DENTCRAFT, ULTRA DENT TOOLS, KECO, WURTH, którymi bardzo precyzyjnie wypychamy wgniecenia od wewnątrz lub (jeśli jest to element zamknięty) stosujemy specjalną technikę klejową, przy pomocy której wgniecenie zostaje usunięte, wyciągnięte od zewnątrz.
EUROGRAD
Wiesław Zgłobicki
Królówka 149
32-722 Królówka
Małopolska

www.eurograd.pl
E-mail: biuro@eurograd.pl
E-mail: wiesiek.wien@wp.pl
Kategoria:

Data zgłoszenia: May 25, 2018 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Kiedy marzysz o własnym samochodzie zza wielkiej wody, rozważasz bardzo wiele różnych opcji. Z nami nie musisz się martwić, zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami i zakupem samochodu w najlepszej cenie. Sprowadzamy samochody z Kanady uprzednio załatwiając dokumenty celne, organizując transport i wysyłamy do Polski kontenerem samochód w stu procentach sprawdzony pod kątem sprawności technicznej i mechanicznej. Odbierzesz swój wymarzony model w jednym w portów w kraju i będziesz się cieszyć jak nigdy dotąd.
Kategoria:

Data zgłoszenia: May 31, 2018 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Firma Euro Grad z Krakowa zajmuje się usuwaniem wgnieceń w samochodach oraz rys bez lakierowania. Usuwamy wgniecenia po gradobiciu do średnicy ok. 6 cm i maksymalnej głębokości 3 mm, a także te powstałe na skutek aktów wandalizmu, drobnych kolizji, lawin śnieżnych itp. Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na estetyczny wygląd samochodów, rozszerzyliśmy ofertę o wieloetapowe polerowanie lakieru, usuwanie drobnych zarysowań systemem SSR oraz aplikację powłok ochronnych na lakier.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Jun 8, 2018 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 [Następna >] [Ostatnia >>]

Tagi w tej kategorii

Idź do kategorii :