Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29162
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155959

Aplikacje internetowe

10238 Aplikacje internetowe http://www.xsolve.pl Jesteśmy firmą, która zajmuje się programowaniem na zamówienie. Tworzymy profesjonalne aplikacje internetowe na zamówienie klienta. Posiadamy oddziały w Polsce i Holandii. Naszym atutem jest młody zespół, który zna najnowsze trendy w projektowaniu stron www. Zapewniamy profesjonalny hosting. Dzięki wykwalifikowanym programistom nasze usługi są też wykorzystywane poprzez Outsorcing kompetencyjny. Internet i Komputery
Firmy i Us?ugi
aplikacje web   aplikacje internetowe   hosting   utrzymanie stron www   oprogramowanie na zamĂłwienie   portale internetowe   oferty pracy dla programistĂłw   programiĹ�ci symfony   promocja w internecie   programowanie na zamĂłwienie   programowanie php   r Sep 3, 2009 Xsolve

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 5.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 1

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

Zagadnienia związane z automatyką w oparciu o programy InTouch, S7, Visual C++, forum dyskusyjne. Skoro znalazłeś się już w tym miejscu to pewnie masz coś wspólnego z InTouch'em, S7 z rodziny 300 i 400, VC++ lub też... chciałbyś mieć. Jeśli nie, to i tak jesteś mile widziana/y. Pytania lub sugestie związane z powyższymi aplikacjami proszę przesyłać z poziomu formularza kontaktowego. Postaram się pomóc, oczywiście w miarę moich możliwości i umiejętności.. Zapraszam!
Kategoria:

Pierwszy taki serwis internetowy, który za główne pole działania wziął sobie gry symulatory wszelkiej maści. To właśnie tutaj można zostać pilotem samolotu osobowego, szefem restauracji czy też przedszkolanką. Wszystkim kierujesz sam i od Ciebie zależy, jak dalej potoczy się gra – jesteś jej władcą. Część symulacji ma typowo sportowy charakter, inne zaś są pewnego rodzaju strategiami ekonomicznymi. Nigdy więcej nie płać za podobne gry na PC, bowiem to właśnie dla Ciebie powstała ta strona. Zagraj już teraz.
Kategoria:

Firma SmartBI oraz jej propozycja to najlepsze rozwiązanie dla firm poszukujących odpowiedniej bazy dla nagromadzenia własnych informacji. W tym celu stworzone są specjalne hurtownie danych, zapewniające przeprowadzenie ciągłych analiz wyników na ich podstawie.
Kategoria:

Zakupy w Internecie? Nic prostrzego. Prezentujemy nowy sklep internetowy Atrakcyjne ceny, łatwa nawigacja i szybka dostawa na terenie Krakowa.
Kategoria:

Strona internetowa BeautyPoint stworzona została przez wysokiej klasy specjalistów z dużym doświadczeniem w dziedzinie lifestyle. Pierwsze teksty naszego autorstwa datowane są na 2012 rok i od tego momentu systematycznie dodawane są coraz to nowsze wpisy, które regularnie wzbogacają platformę blogową o kolejne wskazówki z zakresu dbałości o wygląd zewnętrzny oraz zdrowe samopoczucie. Jesteśmy po to, aby przekazywać Wam stosowną wiedzę i dzielić się swoimi spostrzeżeniami.
Kategoria: