Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29769
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156866

Avant-Pop Publishing

10484 Avant-Pop Publishing http://www.avantpop.pl/ Avant-Pop Publishing to agencja koncertowa i studio nagrań. Działalność studia to m.in. realizacja spotów radiowych, udźwiękawianie (także stron internetowych), komponowanie dla radia i TV, rekonstrukcja nagrań.

Firma Avant-Pop Publishing specjalizuje się w obsłudze koncertów i eventów. Ważnym elementem działalności Avant-Pop Publishing są również postprodukcja, cyfrowy montaż dźwięku, dubbing, nagrania lektorskie, restaurowanie nagrań, odszumianie. Miejscem działalności firmy jest Wrocław.
Biznes i Ekonomia reklamy radiowe   spoty   montaż dźwięku   rejestracja   postprodukcja   studio muzyczne   studio nagrań   lektor   dubbing   synchro   muzyka   mastering   jingle   Wrocław   sample   loopy   syntezatory analogowe Sep 15, 2009 Marcin

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Przedstawiamy Państwu wypożyczalnię sprzętu multimedialnego Apasz, mieszczącą się w Warszawie. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt multimedialny, dzięki któremu prezentacja stanie się bardziej nowoczesna i atrakcyjniejsza. U nas odnajdą Państwo wszystkie laptopy, sprzęt komputerowy, projektory, sprzęt audio-wideo, niezbędne do prezentacji i dostępne w dobrej cenie. Polecamy także: telewizory, konsole do gier, kamery, monitory LCD, ekrany projekcyjne, sprzęt nagłośnieniowy, głośniki, mikrofony, statywy i miksery. Dla nabywców poszukujących dobrego sprzętu komputerowego posiadamy tablety, sprzęt sieciowy, laptopy. Naszą propozycję usługową kierujemy, zarówno do firm, w tym eventowych (organizatorów szkoleń i imprez) a także do klientów indywidualnych. Apasz - wypożyczamy sprzęt IT, wyłącznie najwyższej jakości. Wszelkie szczegóły podajemy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

MLM,network marketing,marketing sieciowy,marketing,biznes,Tiens,Tianshi.Marketing sieciowy to szansa na rozwoj osobisty i niezaleznosc finansową http:// zdrowietiens.pl/kobiety http://zdrowietiens.pl
Kategoria:

Lexshop.com.pl jest platformą online, za wykorzystaniem jakiej użytkownicy mogą dokonać kupna fachowych wzorów pism prawniczych. W bazie dokumentów znaleźć można zarówno pozwy o alimenty, jak też i szereg zażaleń, czy też zgłoszeń. Oprócz tego e-sklep oferuje stworzenie wzoru w krótkim czasie, jeśli internauta nie znajdzie potrzebnego wzoru w katalogu. Żeby otrzymać dostęp do szablonu, internauci potrzebują dokonać stosownej opłaty. Wzory dostępne są w plikach PDF, zamawiający otrzymują je na wskazany adres mailowy i mogą dopasować treść szablonu do swoich prywatnych potrzeb.
Kategoria:

Serwis finansowy www.inwestycje.eurokotra.com.pl, kierowany do wszystkich inwestorów, którzy interesują się swoimi finansami i efektywnym pomnażaniem pieniędzy. To klucz finansowy pomocny w inwestowaniu oraz ograniczaniu ryzyka do minimum prezentuje trzy różne strategie inwestowania i osiągnięcia sukcesu w biznesie. Biuro rachunkowe Eurokotra Sp. z o.o. powstało w 1996r. Nasz zespół posiada wykształcenie zdobyte w renomowanych szkołach wyższych oraz doświadczenie pozyskane przy prowadzeniu księgowości firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych. Dbamy, aby pracownicy na bieżąco śledzili nowości z zakresu prawa, finansów i rachunkowości. Nasze atuty to: # licencja Ministra Finansów # konkurencyjne ceny # szybkie terminy realizacji usług # zaangażowanie w sprawy klientów # solidność # pełna komputeryzacja # możliwość obsługi Klientów w języku niemieckim # dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego doradztwa rachunkowo-finansowego i gospodarczego firmom polskim i zagranicznym. Zapraszamy!
Kategoria:

Jeśli są Państwo zainteresowani ubezpieczeniem samochodu, to zachęcamy do zaznajomienia się z danymi, które zostały zaprezentowane na naszej stronie internetowej ubezpieczenie-samochodu.net.pl. Oferujemy sposobność wybrania oferty do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki współpracy z licznymi towarzystwami, mamy gwarancję, że klienci odnajdą u nas najlepszą pod względem finansowym ofertę na rynku. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej udostępniliśmy szczegóły odnoszące się do propozycji.
Kategoria: