Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29157
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155942

Zremb poland Sp. z o. o. Maszyny i Urządzenia

10577 Zremb poland Sp. z o. o. Maszyny i Urządzenia http://www.zremb-poland.com ZREMB POLAND Sp. z o.o. powstała w 2004 r. na bazie PMB "ZREMB", firmy z 50-cio letnim doświadczeniem w wykonaniu maszyn i urządzeń stosowanych w budownictwie, górnictwie i ochronie środowiska.
Dysponujemy dużą powierzchnią produkcyjną (osuwnicowaną 2x5T i 2x8T), standardową obróbką skrawaniem, obróbką plastyczną oraz wypalarką gazową. Wykonujemy spoiny w klasie B, C, D w konstrukcjach stalowych w klasie 1,2 i 3. Zakład posiada Świadectwo Kwalifikacyjne Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach oraz uprawnienia SLV w klasie E. Posiadamy dobrze wyposażone zaplecze narzędziowe.
Oferujemy Państwu:
• Szalunki do ścian, fundamentów, stropów oraz deskowania cylindryczne typu "Zremb".
• Zabezpieczenia wykopów ziemnych stosowane w budownictwie przemysłowo-inżynieryjnym przy wykonywaniu m. in. instalacji sanitarnych i wodnych.
• Wykonawstwo różnego typu konstrukcji stalowych na bazie dokumentacji zleceniodawcy.
W celu zapoznania się z pełną ofertą firmy zapraszamy na naszą stronę: www.zremb-poland.com
Firmy i Us?ugi
Biznes i Ekonomia
Miasta i Regiony
konstrukcje stalowe   szalunki   zabezpieczenia wykopów   deskowani cylindryczne   wykopy ziemne   Sep 16, 2009 Dział Handlowy

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Różnorodnego typu usługi remontowe i kompleksowe prace wykończeniowe razem z adaptacją poddaszy proponuje przedsiębiorstwo remontowo-budowlana Pawła Sieńkowskiego. Przedsiębiorstwo skupia jedynie wypróbowanych i w dużym stopniu wykwalifikowanych specjalistów i stosuje tylko z wysokiej próby surowców renomowanych producentów -wszystko to jest gwarancją sumiennego ukończenia prac remontowych na najwyższym pułapie oraz w ustalonym czasie. Biznes podejmuje zamówienia w obszarze województwa Mazowieckiego a współpracuje zarówno z Klientami Indywidualnymi, jak również Instytucjami. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Cenisz zakupy robione w jednym miejscu, a na dodatek w atrakcyjnych cenach? Wybierz sklep internetowy TakeShop! U nas znajdziesz odzież damską i męską, obuwie, torebki i walizki, kosmetyki pielęgnacyjne, jak i do makijażu. Co więcej, mamy narzędzia ogrodowe, elementy wyposażenia domu, sprzęt użytkowy, sprzęt sportowy, zabawki, akcesoria do telefonów oraz wiele innych. Teraz nie musisz szukać produktów na wielu stronach! Dostaniesz je w jednym miejscu – TakeShop! Gwarantujemy bezpieczeństwo płatności!
Kategoria:

Ideą powstania Domu Seniora Pod Dębami było zbudowanie kameralnego oraz przyjaznego miejsca dla ludzi starszych oraz schorowanych. Pragniemy podkreślić, że jesteśmy w stanie zagwarantować Seniorowi opiekę, której nie otrzyma od najbardziej kochającej rodziny, albowiem jesteśmy w stanie zagwarantować mu znakomite warunki mieszkania i dwudziestoczterogodzinną opiekę wykwalifikowanego personelu, w tym doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. Pobyt stały polega na zamieszkaniu osoby starszej w naszym Domu oraz zagwarantowaniu dwudziestoczterogodzinnej opieki, razem ze wszystkimi zabiegami kosmetycznymi, praniem garderoby. Pobyt dzienny jest przystosowany do potrzeb rodzin, które w czasie, gdy prowadzą swoje życie zawodowe, pragną zapewnić osobie bliskiej jak najlepszą opiekę. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Poszukujesz nowoczesnych rozwiązań jeśli chodzi o tworzenie sklepów internetowych? Chcesz mieć do czynienia z wieloma innowacjami, które ułatwią Ci sprzedaż i obsługę klienta? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i prezentujemy Ci nasz zakres usług. Prowadzimy profesjonalną agencję interaktywną i znamy się na projektowaniu nowoczesnych sklepów internetowych. Wystarczy, że się do nas zgłosisz, powiesz jakie masz oczekiwania i w jakiej branży działasz, a my staniemy na wysokości zadania. Jesteśmy doświadczoną ekipą i chętnie podejmiemy się nowych wyzwań.
Kategoria:

Biuro Nieruchomości "De Lege Artis" zostało założone przez doświadczonych pośredników w obrocie nieruchomościami, w odpowiedzi na wzrastające standardy i wymagania Klientówna rynku nieruchomości. "De Lege Artis" tworzą ludzie, którzy profesjonalnie, bezpiecznie i zgodnie z regułami sztuki prawnej przeprowadzą Państwa transakcję i zabezpieczą Państwa interesy. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę formalno-merytoryczną oraz finansową transakcji. http://www.delegeartis.pl http://www.delegeartis.gratka.pl
Kategoria: