Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29226
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156127

Adam Ludwik | fotografia ślubna | zdjęcia ślubne | fotograf ślubny | śląsk

10651 Adam Ludwik | fotografia ślubna | zdjęcia ślubne | fotograf ślubny | śląsk http://www.adamludwik.pl Fotografia ślubna jest dla mnie czymś, co sprawia, że jedynie obraz jest w stanie przekazać wiecej niż tysiące słów.
Do fotografii ślubnej od lat podchodzę z ogromną pasją i niezmienną fascynacją. Wyzwaniem dla mnie jest niebanalna artystyczna fotografia ślubna i unikalne zdjęcia ślubne ukazujące prawdziwe uczucia: łzy szczęścia, emocje, miłość, radość, wzruszenie, co w połączeniu z ludzkimi osobowośćami tworzy koloryt zdjęć, sprawiając, że są również szalone, spontaniczniczne, zwariowane, niepowtarzalne. Pracuję na terenie całej polski: Katowice, Kraków, Wrocław, Gliwice, Bielsko Biała, Warszawa, jak również za granicą: Praga, Wiedeń, Berlin, Paryż i inne. Jednak można powiedzieć, że głównym moim terenem działania jest Śląsk i jego okolice.
Kultura i Sztuka fotografia ślubna   śląsk   zdjęcia ślubne   fotograf ślubny   adam ludwik   Zabrze   Gliwice   Ruda śląska   Bytom   Katowice   Kraków   Tarnowskie Góry   Częstochowa Sep 16, 2009 Adam Ludwik

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Kultura i Sztuka

e-Zyczenia.pl to gotowe życzenia i wierszyki na każdą okazję. Tylko najpiękniejsze teksty życzeń: urodzinowe, imieninowe, świąteczne, miłosne, na dzień babci, dziadka, matki, ojca, kobiet i nie tylko. życzenia
Kategoria:

Strona Teatrzyku Iluzji CORNELLI Jana Sowińskiego. Oferujemy przedstawienia, głównie dla dzieci, występy sztukmistrzowski, sztukę iluzji.
Kategoria:

Galeria fotograficzna stockphotography.pl - internetowa galeria fotografii. Fotografia o różnej tematyce: Architecture, Baltic Cruises, Baltic States & Cities , Documentary, Holiday, Industries, Nature, People, Theatre , Travel. Galeria na bazie 4images. Albumy zdjęć Online. Bank fotografii. Zapraszamy!
Kategoria:

Teatr ognia, czyli coraz bardziej powszechna rozrywka również w naszym kraju. Ogień od wieków jest ważną częścią tradycji dla wielu pokoleń – potrzebny, aby przeżyć i wykorzystywany w życiu codziennym. Na temat ognia zostało wypowiedzianych wiele mądrych słów, jednak żadne z nich nie oddają piękna płomieni tak, jak tancerze ognia. Ich dynamiczny ruch w blasku gorących języków, to kwintesencja tego, co określane jest fireshow. To wszystko może stanowić wyjątkową oprawę wielu różnych imprez i wydarzeń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie organizacji teatru ognia. Szczegóły na naszej stronie.
Kategoria:

Galeria prac plastyków powstała z myślą o prężnych ośrodkach kultury, stowarzyszeniach, formach pozaszkolnych oraz wszystkich innych instytucjach, które wspierają edukację kulturalną dzieci, młodzieży oraz twórczość amatorską. W galerii zamieściliśmy prace nagrodzone na Ogólnopolskim Konkursie "Twórczość Plastyczna Inspirowana Muzyką Dawną" w Kaliszu. Te świetne prace młodych artystów wykonane są w rożnych technikach: malarstwo, rysunek, grafika. Ci obiecujący młodzi artyści jeszcze nie raz będą podziwiani na różnych konkursach i wystawach. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na stypendia dla uzdolnionych młodych artystów.
Kategoria: