Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27553
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153153

Serwis 3, Program do obsługi serwisu , AGD , RTV , GSM , oprogramowanie do prowadzenia serwisu, prog

10701 Serwis 3, Program do obsługi serwisu , AGD , RTV , GSM , oprogramowanie do prowadzenia serwisu, prog http://serwis.kambit.pl SERWIS jest systemem do obsługi punktu serwisowego serwisu. Świetnie nadaje się dla firm zajmujących się naprawami gwarancyjnymi urządzeń lub naprawami pogwarancyjnymi.

Główne obszary zastosowania SERWIS to firmy zajmujące się serwisem jakich kolwiek urządzeń bądź towarów. Jest program jednym z nielicznych tego typu na rynku.

Program posiada intuicyjne menu, które samo prowadzi użytkownika podczas pracy i obróbki zlecenia.
Internet i Komputery serwisu   program do obsługi serwisu   PROGram do SERWIsu   OPUS-SOFT   JZK   OPUS Serwis   serwis   PROGrAM DO SERWiSU   Oprogramowanie dla branży serwisowej   program do obsługi serwisu   PRogram Serwisowy   PrograM do prowadzenia seRwiSU   obsługa SERWISU   prowadze Sep 16, 2009 Krzysztof Bitel

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

Projektowanie stron www - agencja interaktywna zajmująca się projektowaniem i tworzeniem profesjonalnych stron internetowych . W ofercie także promowanie stron w sieci ineternet - poprzez pozycjonowanie i rozbudowany e-marketing.
Kategoria:

RedPill jest niezależną firmą oferującą usługi szkoleniowe i doradcze w zakresie analizy i projektowania systemów IT. Oferujemy swoją wiedzę i doświadczenie firmom prowadzącym projekty informatyczne oraz klientom firm informatycznych. Problemy naszych klientów traktujemy jako wyzwania. szkolenia, doradztwo, szkolenia informatyczne, doradztwo informatyczne, szkolenia IT, analiza IT, doradztwo IT, analiza systemów IT, analiza systemów informatycznych, modelowanie procesów UML, projektowanie systemów informatycznych
Kategoria:

Wielu z nas ma problemy z efektywnym zarządzaniem dochodami i planowaniem domowego budżetu. Zdarza się, że wydatki przewyższają dochody. W takiej sytuacji konieczna jest profesjonalna pomoc doradcy z długoletnim doświadczeniem, który pomoże nie tylko zaplanować miesięczny budżet, ale także podpowie, jak oszczędzać. Marcin Iwuć oferuje fachową pomoc w zorganizowaniu budżetu i oszczędności.
Kategoria:

W ramach naszego serwisu internetowego zapewniamy naszym użytkownikom wygodne możliwości korzystania z doładowań do różnych sieci. Na naszej stronie można również wykorzystać darmowe doładowania, które dostępne są do takich sieci jak Orange, Plus, Play, T-Mobile, Plush, Heyah, Virgin Mobile, RedBull Mobile. Z darmowych doładowań można skorzystać raz w miesiącu w ramach dostępnej puli darmowych kodów. Zapraszamy do odwiedzin!
Kategoria:

Internetowa baza firm z całej Polski. Nasz serwis to obszerny wielobranżowy katalog firm oraz prosta i funkcjonalna wyszukiwarka firm. Teraz w prosty i szybki sposób znajdziesz takie informacje jak numer NIP, REGON, adresy firm czy kody PKD. Wszystkie funkcje serwisu zostały udostępnione bezpłatnie i nie wymagają rejestracji użytkownika w systemie. Znajdź firmy w swojej okolicy.
Kategoria: