Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28071
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153502

Serwis 3, Program do obsługi serwisu , AGD , RTV , GSM , oprogramowanie do prowadzenia serwisu, prog

10701 Serwis 3, Program do obsługi serwisu , AGD , RTV , GSM , oprogramowanie do prowadzenia serwisu, prog http://serwis.kambit.pl SERWIS jest systemem do obsługi punktu serwisowego serwisu. Świetnie nadaje się dla firm zajmujących się naprawami gwarancyjnymi urządzeń lub naprawami pogwarancyjnymi.

Główne obszary zastosowania SERWIS to firmy zajmujące się serwisem jakich kolwiek urządzeń bądź towarów. Jest program jednym z nielicznych tego typu na rynku.

Program posiada intuicyjne menu, które samo prowadzi użytkownika podczas pracy i obróbki zlecenia.
Internet i Komputery serwisu   program do obsługi serwisu   PROGram do SERWIsu   OPUS-SOFT   JZK   OPUS Serwis   serwis   PROGrAM DO SERWiSU   Oprogramowanie dla branży serwisowej   program do obsługi serwisu   PRogram Serwisowy   PrograM do prowadzenia seRwiSU   obsługa SERWISU   prowadze Sep 16, 2009 Krzysztof Bitel

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

Firma internetowa zajmująca się projektowaniem i tworzeniem profesjonalnych stron www . W ofercie także promowanie stron w sieci ineternet - poprzez pozycjonowanie i rozbudowany e-marketing.
Kategoria:

W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w zakresie realizowania stron internetowych, jak też tworzenia w sposób kompleksowy kampanii promocyjnych, które mają na celu uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania, budowanie marki. Gwarantujemy naszym klientom nowoczesne usługi, które pozwalają na zdobycie nowych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy na naszej stronie!
Kategoria:

www.mojaniderlandia.pl - Portal społecznościowy dla Polaków mieszkających w Holandii i Belgii - poznaj ludzi, odszukaj znajomych, pisz prywatne wiadomości i posty na forum, zamieszczaj zdjęcia i filmy, chatuj i dobrze się baw. Tysiące użytkowników z całych Niderlandów! Dołącz do nas i twórz społeczność Polaków w Belgii i Holandii. Czekamy na Ciebie!
Kategoria:

Okazjum.pl prezentuje najlepsze okazje w sieciach handlowych. Serwis ten jest największą w Polsce internetową bazą gazetek i katalogów reklamowych sklepów z całego kraju. Użytkownicy mogą znaleźć ciekawe oferty handlowe w swoich miastach lub w najbliższej okolicy. Baza aktualnie zawiera informacje o promocjach i specjalnych ofertach w ponad 22 tysiącach placówkach handlowych na terenie całej Polski. Teraz każdy w dowolnym miejscu i czasie ma możliwość zapoznania się z największymi promocjami sklepów w swojej miejscowości i znalezienia interesujących okazji!
Kategoria:

Wimax Polska - nowoczesny internet przy użyciu połączenia radiowego technologią Wimax. Szybka transmisja danych bez konieczności instalacji kabli. Najszybsze modemy umożliwiają dostep do sieci nawet 10 kilometrów od stacji nadawczej.
Kategoria: