Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27361
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 152913

Biznes Plan - darmowe przykłady

10918 Biznes Plan - darmowe przykłady http://www.biznes-plan.net Na stronie znajduję się kilkanaście przykładowych biznes planów, które można pobrać całkowicie za darmo. Między innymi: biznes plan gospodarstwa agroturystycznego, salonu fryzjerskiego, stacji paliw i myjni, biznes plan biura turystycznego i wiele więcej innych podobnych dokumentów. Jeżeli ktoś chciałby napisać samodzielnie biznes plan, może to oczywiście zrobić z pomocą poradnika, przedstawiającego krok po kroku jak to zrobić. Oczywiście także za darmo. Biznes i Ekonomia
Firmy i Us?ugi
biznes plan   jak napisać Biznesplan   darmowy biznesplan Sep 17, 2009 nesck

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 2.75 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 4

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Tartak Stefan Thermo Drewno jest producentem drewna modyfikowanego termicznie. Firma wytwarza elewacje drewniane z gatunków krajowych i egzotycznych. Oferowana przez moją firmę deska elewacyjna ma możliwość być przygotowana z drewna typu cedr kanadyjski albo z drewna po obróbce termicznej czyli sosny-thermo, świerku-thermo i jesionu-thermo, a podłogi których jesteśmy wytwórcą są mocne i odporne. Tarasy drewniane opierają się działaniu grzybów i wilgoci. Z kolei fasady drewniane są niezwykłą dekoracją budynku cechującą się najwyższą trwałością.
Kategoria:

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom dostęp do różnego rodzaju kredytów. Jesteśmy w stanie zapewnić zarówno produkty finansowe kierowane do naszych klientów indywidualnych a jednocześnie do klientów firmowych. Posiadamy zarówno produkty kredytowe, które pozwalają na finansowanie różnego rodzaju wydatków celowych, jak inwestycje między innymi w zakupy samochodów a także nieruchomości. Jesteśmy w stanie zapewnić między innymi kredyty hipoteczne, które pozwalają na zakupy różnych nieruchomości oraz dostępne są na korzystnych warunkach rynkowych. Zapewniamy również kredyty pod zabezpieczenie, które pozwalają na sfinansowanie zakupów samochodów. Naszym klientom nasi specjaliści zajmujący się doradztwem finansowym są w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi, które mają na celu zapewnić naszym klientom wsparcie na każdym etapie finansowania wydatków w postaci kredytów. Jednocześnie możemy zapewnić również bardzo łatwo dostępne kredyty z przeznaczeniem na dowolny cel. Kredyty gotówkowe dostępne są w ramach szybko podejmowanych decyzji kredytowych, co pozwala na uzyskanie informacji, czy finansowanie w formie kredytu na określonych warunkach jest możliwe do uzyskania. Zapewniamy również minimalizowanie poszczególnych formalności, które trzeba spełnić przy staraniu się o kredyty gotówkowe. Możemy również zapewnić naszym klientom kredyt konsumpcyjne w formie kredytów konsolidacyjnych, które pozwalają na uzyskanie nowych warunków spłacania produktów kredytowych zarówno w formie kredytów długo jak też krótkoterminowych.
Kategoria:

SKRIVANEK to prestiżowa firma o 20 letnim doświadczeniu, działająca w Europie Środkowo-Zachodniej. W Polsce ma siedziby w 10 największych miastach. Firma oferuje usługi translatorskie. W tym: pakiety usług tłumaczeniowych, tłumaczenia przysięgłe, kombinacje językowe oraz szkolenia językowe w około 40 językach. SKRIVANEK prowadzi usługi dla wielu branż, elastycznie dostosowując się do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Oferta kierowana jest nie tylko dla organizacji, ale także do indywidualnych klientów, którzy maja możliwość nauki wybranych języków bądź wyrobienia certyfikatów językowych.
Kategoria:

Drukarnia Częstochowa, Druk Cyfrowy, offsetowy, wielkoformatowy, BMQ Polska, oferuje druk cyfrowy, solwentowy, ploter fotograficzny, wycinanie kształtów ploterem, laminator oraz introligatornia. Drukarnia cyfrowa BMQ Polska oferuje również: drukowanie ulotek, kalendarzy, pocztówek, wizytówek, zaproszeń personalizowanych, naklejek, laminowaniewydruków, katalogów, pudełek, opakowań, kalendarzy oraz inne usługi poligraficzne. Specjalizujemy się również w reklamie zewnętrznej oferując szyldy reklamowe, bannery, kasetony, reklamę na samochód.
Kategoria:

Przedmiotem działalności firmy jest dystrybucja i sprzedaż odzieży roboczej, sprzętu ochrony osobistej, środków czystości i artykułów p.poż.
Kategoria: