Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28820
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155408

altum

11102 altum http://WWW.cdn-altum.net.pl Najnowsze rozwiązanie Comarch – CDN ALTUM to innowacyjna platforma ERP dedykowana średnim i dużym firmom handlowo-usługowym oraz sieciom handlowym. Już dziś możesz mieć dostęp do tego innowacyjnego rozwiązania.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Comarch. Podstawę naszej oferty stanowi sprzedaż i wdrożenia oprogramowania do zarządzania firmą. Oferta jest skierowana zarówno do małych, jak i do średnich i dużych firm.
Nasze usługi związane z oprogramowaniem CDN obejmują:
- analizy przedwdrożeniowe
- projekty wdrożeniowe
- instalacja sprzętu i oprogramowania
- konsultacje i szkolenia
- serwis
Internet i Komputery cti   biznes   altum   comarch altum   comarch   partner   comarch partner   partner comarch   optima   xl   cdn optima   cdn xl Sep 18, 2009 Anita

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

Dorota Gardias-Skóra to popularna pogodynka stacji TVN. Możecie ją Państwo oglądać na takich kanałach jak: TVN, TVN24 oraz TVN Meteo. Szerszemu gronu widzów ta urocza prezenterka pogody znana jest przede wszystkim z udziału w programie rozrywkowym "Taniec z gwiazdami". Na blogu znajdziecie Państwo zdjęcia, filmiki wideo i capsy z Dorotą Gardias-Skórą w roli głownej. Na stronie między innymi sesja Doroty w magazynie CKM.
Kategoria:

Strona porusza tematykę automatycznej identyfikacji i inwentaryzacji za pomocą kodów kreskowych i kolektorów danych. Mamy do zaoferowania kompleksową usługę inwentaryzacyjną i doradztwo przy wyborze odpowiednich urządzeń. Jednocześnie dostarczamy nasz program do zarządzania środkami trwałymi. Współpracujemy z największymi producentami drukarek etykiet, przenośnych kolektorów danych i materiałów eksploatacyjnych. Na stronie dostępna jest do testów darmowa wersja programu do własnoręcznego przeprowadzenia inwentury. Uzupełnieniem oferty jest usługa profesjonalnej inwentury podczas której oznakujemy posiadane wyposażenie i przygotujemy profesjonalny raport odnotowujący braki i niezgodności. Dla osób odpowiedzialnych za archiwum mamy program do archiwum dokumentów i akt - przydatne narzędzie pracy dla każdego archiwisty.
Kategoria:

Myślisz, że poradziłbyś sobie w pracy w handlu? Nic nie stoi na przeszkodzie, byś to sprawdził! Wszystko przy pomocy naszej strony internetowej Esprzedawca, która pomoże Ci w znalezieniu zatrudnienia już na samym początku! Twoje CV sprzedawcy nie musi zawierać spektakularnego doświadczenia. Handel to branża, która uczy podczas praktycznego działania. Przekonaj się sam i wejdź na naszą platformę już dziś!
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Marketing System wyspecjalizowało się w świadczeniach z tematu szeroko rozumianego marketingu internetowego. Siedziba naszej firmy znajduje się w stolicy. Duży wybór proponowanych usług pozwala na ich precyzyjne dopasowanie do wskazanych przez kontrahenta wymagań. Nasze doświadczenie oraz zdobyte kwalifikacje pozwalają na zapewnienie najwyższych standardów oferowanych usług. Na naszej witrynie internetowej zaprezentowaliśmy szczegółowe informacje dotyczące przedstawionej oferty.
Kategoria:

Wpisy działają na korzyć klienta. Każdy wpis powoduje, że strona ma lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania. Wpisy artykuły
Kategoria: