Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29099
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155840

altum

11104 altum http://WWW.cdn-altum.info.pl Najnowsze rozwiązanie Comarch – CDN ALTUM to innowacyjna platforma ERP dedykowana średnim i dużym firmom handlowo-usługowym oraz sieciom handlowym. Już dziś możesz mieć dostęp do tego innowacyjnego rozwiązania.
Centrum Technologii Informatycznej jako autoryzowany partner firmy Comarch zajmuje się sprzedażą i wdrożeniami systemu CDN: CDN XL,CDN Optima, CDN Klasyka, CDN Altum.
Internet i Komputery cti   biznes   altum   comarch altum   comarch   partner   comarch partner   partner comarch   optima   xl   cdn optima   cdn xl Sep 18, 2009 Anita

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

Ereklama to zbiór działań zmierzających do zdobycia i zwiększenia wartościowego ruchu na stronie internetowej. Ruch zdobyty dzięki ereklamie przekłada się na zwiększenie poziomu przychodów. Pojęcie ereklamy odnosi się zarówno do działań z zakresu płatnej reklamy w wynikach wyszukiwania, jak również promocji w naturalnych wynikach wyszukiwania. Oba te działania przy odpowiednim prowadzeniu i doświadczeniu osób się tym zajmujących prowadzą do zwiększenia obrotów firmy. Skorzystaj z propozycji ereklamy oferowanej przez naszą firmę.
Kategoria:

Firma internetowa zajmująca się projektowaniem i tworzeniem profesjonalnych stron www oraz promowaniem ich w sieci Internet, m. in. poprzez e-marketing oraz pozycjonowanie w wyszukiwarkach.
Kategoria:

Serdecznie zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z bogatymi treściami poradnikowymi z obszaru rynku przedsiębiorczości, jakie prezentowane są na naszej branżowej stronie www dostępnej pod domeną Klinika Finansowa. Prezentujemy rozmaite wpisy tematycznie związane z dwoma głównymi kategoriami, jakimi są działy: szeroko rozumiany biznes oraz rozlegle traktowane finanse. Zapewniamy wieloraką lekturę fachowych opracowań.
Kategoria:

Wiesz czego szukasz, wystaw aukcje na Bioretto.pl. Niech sklepy same Cię znajdą i zaproponują swoje oferty, sam wybierzesz najlepszą. Nie trać czasu na szukanie. Zobacz różnorodność ofert - wybieraj z pośród tysięcy produktów. Na stronie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Najlepsze oferty i najniższe cenny, nie wierzysz wejdź i sam się przekonaj a na pewno nie pożałujesz.
Kategoria:

Prawdopodobnie prubowałeś już zarabiać przez internet. Jeśli chcesz skorzystaćz mojej propozycji - ta strona przeznaczona jest właśnie dla Ciebie. Jej zadaniem jest pomóc Ci wejści w świat E-Biznesu . Jeżeli nie skorzystasz z programu partnerskiego to stracisz, a na pewno nie zyskasz. CHCIAŁBYM, ŻEBYŚ POCZUŁ ŻE TO NAPRAWDĘ DZIAŁA! Proponuję Tobie uczciwy układ. W którym Ty otrzymujesz ankiety a ja tobie za nie płace. julia214@o2.pl
Kategoria: