Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30387
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157191

Nieruchomości Kraków

11329 Nieruchomości Kraków http://www.delegeartis.pl Biuro Nieruchomości De Lege Artis zostało założone przez doświadczonych pośredników w obrocie nieruchomościami, w odpowiedzi na wzrastające wymagania Klientów na rynku nieruchomości. Naszą ideą nie jest przekazywanie adresów nieruchomości, ale przeprowadzenie transakcji. Chodzi o to, aby obie Strony transakcji dotyczącej nieruchomości, miały w sposób maksymalnie możliwy z punktu widzenia prawnego, zabezpieczone swoje interesy. Umowy, które tworzymy są indywidualnie dopasowane do danego stanu prawnego oraz danej nieruchomości.

De Lege Artis tworzą ludzie, którzy profesjonalnie, bezpiecznie i zgodnie z regułami sztuki prawnej przeprowadzą Państwa transakcję i zabezpieczą Państwa interesy.

Pomagamy i doradzamy naszym Klientom, również w sprawach finansowych. Pomożemy Państwu dobrać odpowiedni kredyt, uprości procedurę kredytową, wskażemy sposób, który pozwoli szybko spłacić kredyt, zadbamy o ubezpieczenie Państwa nieruchomości.

Biuro Nieruchomości De Lege Artis - Prawo, Finanse, Kredyty, Ubezpieczenia, Fundusze Inwestycyjne, - zapewnimy Państwu kompleksową obsługę formalno – merytoryczną oraz finansową przeprowadzanej transakcji.

Biuro Nieruchomości „De Lege Artis” wykonuje czynności zmierzające do zawarcia przez swoich Klientów wszelkich umów dotyczących nieruchomości, w szczególności takich jak: umowa sprzedaży, umowa zamiany, umowa najmu, czy umowa dzierżawy.
Prowadzimy obsługę zarówno Klientów Indywidualnych, jak Instytucjonalnych.
Sporządzamy dla Państwa profesjonalne umowy, oparte o wzorce najlepszych Kancelarii Notarialnych w Krakowie, które skutecznie zabezpieczają interesy obu Stron transakcji. Po zakończonej transakcji nadal pozostajemy z Państwem, aż do podpisania przez Strony protokołu zdawczo – odbiorczego z wydania nieruchomości.
Razem ze renomowanymi Kancelariami Adwokackimi pomagamy przy trudnych sprawach związanych ze spadkami, regulowaniem stanu prawnego nieruchomości, przekształceniem spółdzielczych lokatorskich praw w prawa własnościowe, przygotowujemy optymalny dla właściciela plan spłaty zadłużenia nieruchomości, doradzamy wysokość ceny ofertowej, mając na uwadze ceny transakcyjne w danym rejonie.
Zapraszamy na spotkanie do lokalu Biura Nieruchomości „De Lege Artis” w Krakowie przy ul. Batorego 5 / 2 oraz do nawiązania współpracy.
Telefon kontaktowy: 0 12 634-21-66 lub 512-044-656.
Zapraszamy również na nasze strony internetowe:
www.delegeartis.pl lub www.delegeartis.gratka.pl

– D L A Państwa transakcję przeprowadzimy –
– „de lege artis – zgodnie z regułami sztuki prawnej” –
Firmy i Us³ugi
Biznes i Ekonomia
Dom i Wnêtrze
Centrum Kraków   Nieruchomości Kraków ścisłe centrum   biuro nieruchomości Kraków   Kraków Nieruchomości   nieruchomości kraków   nieruchomości krakow   nieruchomosci krakow   nieruchmosci kraków   Kraków Nieruchomości   mieszkania Kraków Centrum   krakow nowe mies Oct 31, 2009 Jarosław Szwak

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

1. EDM
SAV Polska Sp . z o.o. - producent i dostawca osprzętu do maszyn skrawających. Specjalista w dziedzinie mocowań obrabianego detalu. W ofercie mocowania magnetyczne, pneumatyczne, hydrauliczne i tradycyjne, stoły i chwytaki magnetyczne, elektrodrążenie wgłębne EDM.
Kategoria:

Firma kompleksbud oferuje szeroki zakres usług budowlanych. W okresie zimowym specjalizuje się w pracach porządkowych związanych z pogodą. Odśnieżanie dachów, wywóz śniegu wykonujemy terminowo i solidnie. Usługi wykonujemy na terenie województwa śląskiego, ale jesteśmy wstanie zagwarantować wykonanie prac również w innych częściach Polski. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość usług oraz terminowość.
Kategoria:

Kolportaż ulotek, w tym kolportaż ulotek wrocław, który mamy przyjemność zaoferować naszym Klientom jest bardzo skuteczną formą reklamy, przynoszącą zamierzone efekty. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług a także satysfakcję Klientów, którzy zlecą nam kolportaż ulotek reklamowych. Zakres naszych usług obejmuje m.in.: kolportaż ulotek, czyli dystrybucję bezadresową, adresową, obsługę akcji promocyjnych z hostessami, badania ankietowe, tworzenie baz danych oraz usługi kurierskie.
Kategoria:

Tunel aerodynamiczny Flyspot w Warszawie to pierwszy krok do latania. Do Państwa dyspozycji oddajemy instruktorów oraz doświadczonych skoczków spadochronowych, którzy z przyjemnością udzielą Państwu rad oraz pomogą w skoku w naszym tunelu. Zachęcamy do kupna vouchera, który niemal automatycznie przesyłamy do Państwa mailem. Ważny jest on przez rok a termin lotu wybiera obdarowany. Firma Profly oferuje trening dla osób rozpoczynających swoją przygodę z lataniem, trening doskonalący umiejętność lotu, loty grupowe oraz profesjonalny trening dla czteroosobowego zespołu.
Kategoria:

Firma Tecnos ma swoje biuro w Krakowie. Jesteśmy cenionym przez wielu klientów deweloperem, jaki specjalizuje się w realizacji inwestycji budowlanych nie jedynie na terenie Małopolski, lecz również w całym kraju. Od ponad dwudziestu lat działamy w swojej branży i budujemy mieszkania, używając najnowszych technologii. Najistotniejszy jest dla nas klient, w związku z tym staramy się spełniać wszelkie jego potrzeby i dbać o wysoką funkcjonalność naszych lokali. Prowadzimy inwestycje w miejscach o bardzo dobrym położeniu i rozbudowanej infrastrukturze. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się szczegółów dotyczących naszej propozycji, spojrzyj na stronę internetową.
Kategoria: