Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29774
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156869

Wicca - religia neopogańska. Tradycja Aleksandryjska.

11558 Wicca - religia neopogańska. Tradycja Aleksandryjska. http://www.nostrajewellery.org/Wicca.htm Wicca - współczesna religia neopogańska. Modlitwa Dryghtryn, pouczenie Bogini, Wiccan Rede. Pogańskie teksty i zasoby. Pogaństwo i neopogństwo.Tradycja Aleksandryjska w Wicca.
Aleksandrianie określają Wicca jako pogańską religię inicjacyjną, objętą przysięgą zachowania tajemnicy i w naturalny sposób eksperymentalną, z korzeniami na wyspach brytyjskich. Jakkolwiek termin Wicca został dodany przez popularny ruch Pogańsko / Neo – Wiccański , który znacząco rozrastał się przez około dwudziestu ostatnich lat. Dla odróżnienia oryginalnej Wicca tradycyjnej od nowych nieinicjacyjnych grup w Stanach Zjednoczonych określamy się mianem Brytyjskiej Wicca Tradycyjnej (British Traditional Wicca - BTW), a w Europie jesteśmy znani jako Wicca Tradycyjna ( Traditional Wicca – TW ).
Kultura i Sztuka
Nauka i Edukacja
Ró¿ne Inne
Wicca   Bielsko   Dryghtyn   Wiccan Rede   śląskie   Neopogaństwo   Czarostwo   Wiccan   Cerridwen   Asztarte   Dione   Bielsko - Biała   mistycyzm   religia   Tradycja Aleksandryjska   poganie   wiccanie   pogaństwo   czarownice   magia   Sanders   kowen Oct 31, 2009 Alex

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 4.20 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 5

Oce stron


Inne linki z Kultura i Sztuka

Strona o wierszach. Mozliwosc oceniania, komentowania. Zapraszam do odwiedzania i udzielania sie na forum czy w ankietach. Na stronie umieszczam tylko moje wiersze, ktore opisują moje przezycia, moje uczucia. Moja tworczosc na stronie moze byc komentowana i zapraszam. Umieszczam tez na niej linki do ciekawych stron www. Chetnie zobacze jak moja poezje widza inni.
Kategoria:

Kilka zdjęć mojego autorstwa. To dopiero początki, mam nadzieję, że uda mi się dodawać zdjęcia w miarę regularnie. Głównie interesuje mnie przyroda. Pstrykam to co mnie w danym momencie urzeknie, oczaruje. Oczywiście robie zdjęcia również mojej rodzinie, ale te niech zostaną w prywatnym archiwum. Teraz próbuję swoich sił w "bankach zdjęć". Co z tego wyjdzie to zobaczymy.
Kategoria:

Ślub należy jak wiadomo do jednych z wyjątkowych wydarzeń w życiu każdego człowieka, a wiadomo, że tak wyjątkowe momenty chce się zawsze mieć w pamięci, żeby móc powracać wspomnieniami do tych chwil. Fotografia ślubna, jaką mam dla Was w ofercie, daje możliwość zatrzymać na zdjęciach Wasz dzień, Wasze chwile, Wasze emocje w nieprzeciętnym stylu. Reportaż ślubny to temat ogromnie pasjonujący, jakkolwiek wymagający sporej odpowiedzialności, więc podchodzę do niego absolutnie profesjonalnie. Stawiam na kreatywność oraz artystyczny wyraz mojej pracy. Estetyczne zdjęcia ślubne, robione z niewątpliwym poczuciem wybornego gustu!
Kategoria:

Celem lokalnej grupy działania C.K Podkarpacie jest możliwie najlepsza promocja oraz wykorzystanie zasobów naturalnych i kulturowych tej ziemi, a przez to poprawa warunków życia w tym regionie. kultura lokalna
Kategoria:

Strona Sneakers & Pointes poświęcona jest tematyce tańca i związanymi z nim zagadnieniom. Na stronie znajdują się artykuły, opisy choreografów i tancerzy recenzje filmów tanecznych oraz relacje i zaproszenia na warsztaty, spektakle, konwencje i wydarzenia taneczne. Główne gatunki taneczne, którym poświęcony będzie blog to szeroko rozumiany taniec współczesny, a dokładnie modern, contemporary, lyrical, jazz, hiphop, newstyle, newage, popping, locking, krumping, dancehall oraz ragga jam.
Kategoria: