Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28142
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153566

Maszyny do szycia

11854 Maszyny do szycia http://www.mega-maszyny.pl Najnowsze maszyny do szycia do kupienia w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego. W stałej sprzedaży również hafciarki, overlocki, urządzenia prasowalnicze. maszyny do szycia firm Toyota, Łucznik i innych. Dla dużych zleceń przewidujemy korzystne rabaty. Tylko najlepsze modele maszyn szwalniczych oraz popularnych hafciarek. Firmy i Us?ugi maszyny szwalnicze   maszyny do szycia   hafciarki Nov 2, 2009 Tomek

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Mont-M oferuje profesjonalny montaż stolarki aluminiowej.
Kategoria:

Potrzebujesz pomocy w czasie organizowania pogrzebu? A może jednorazowej porady? Skontaktuj się z zakładem pogrzebowym H.M.Kosmala. Tu dostaniesz profesjonalną usługę i będziesz mógł skorzystać, z naprawdę, rozbudowanej oferty. Ona Cię nie zawiedzie. Przekonaj się o tym i odciąż we wszelkich pracach. Skup się na pożegnaniu bliskiej Ci osoby. Możesz liczyć na pomoc na każdym etapie przygotowań. Sprawdź!
Kategoria:

Hobus istnieje od 1991 roku. Obecnie jest to grupa spółek połączonych kapitałowo (100% kapitału polskiego), z których każda posiada odrębną koncesję MSWiA i specjalizuje się w określonej dziedzinie ochrony mienia. Połączenie potencjału zgrupowanych spółek gwarantuje kompleksowość obsługi Klientów. Zajmujemy pozycję jednego z liderów wśród agencji ochrony w Polsce, obsługując kilkadziesiąt tysięcy kontrahentów na terenie całego kraju. Posiadamy biura w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Kole, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i Zakopanem. Mamy zarówno struktury wyspecjalizowane w obsłudze dużych kontraktów, jak i komórki odpowiedzialne za niewielkie zlecenia. Umożliwia to zawsze takie zorganizowanie ochrony, aby koszty jej prowadzenia były współmierne do istniejących zagrożeń oraz do możliwości finansowych Klienta Należymy do branżowych oraz ponadbranżowych organizacji pracodawców: Polski Związek Pracodawców "Ochrona", Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów, Projektantów i Instalatorów Systemów Alarmowych "Polalarm", Polska Izba Ochrony Osób i Mienia, Business Center Club. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej do kwoty 5 mln zł, indywidualne polisy wszystkich agentów od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 100 - 500 tys. zł (zależnie od charakteru pracy) oraz oddzielną polisę ubezpieczającą konwoje. Świadczymy pełen zakres usług ochrony. W ciągu oststnich 4 lat podwoiliśmy wysokość przychodów osiągając wartość ponad 156 milionów zł.
Kategoria:

Bro-Lam, który znajduje się w Andrychowie produkuje pływaki do pomp, obudowy do urządzeń rozrywkowych oraz obudowy do wentylatorów. Firma wytwarza również elementy kanalizacji, takie jak: przejścia szczelne, dna studzienne oraz pokrywy włazu. Oferuje detale dostępne w wielu przeróżnych kolorach. Bro-Lam ma pracownię artystyczną oraz modelarnię. Realizuje zlecenia na wykonanie grafiki, opartej o własny koncept lub o projekt, przesłany przez klienta. Ceny usługi ustalane są indywidualnie, a poszczególny detal wyceniony jest z uwzględnieniem wykonanych modeli, form, klasy oraz kolorystyki nawierzchni zewnętrznych detali, a również wciąż zmieniających się cen materiałów, opartych o ceny ropy naftowej. Bro-Lam - detale, wykonane od projektu po samą realizację. Pełną propozycję naszej firmy podaliśmy na naszej witrynie.
Kategoria:

Narzedzia.pl to specjalistyczny sklep www, proponujący swoim odwiedzającym sprzęt elektrotechniczny znanych marek. Propozycja sklepu skierowana jest zarówno do specjalistów jak i laików majsterkowania. Pośród rozległej ilości narzędzi kupić są tu np.: narzędzia spawalnicze. Własne magazynowanie powoduje, iż przesłanie produktów odbywa się ekspresowo i trafia natychmiast do internauty. Duże praktyki w dziedzinie sprzedaży e-commerce umożliwiło sklepowi poszerzyć skalę działania w państwach Unii Europejskiej. Narzedzia.pl to więcej niż sklep on-line, gdyż posiada on dużo personel, którzy niosą internautom pomoc w decyzji zakupowej narzędzi.
Kategoria: