Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28425
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 154185

Efektywne feromony online - Feromony.Sklep.pl

11913 Efektywne feromony online - Feromony.Sklep.pl http://feromony.sklep.pl Światowe feromony, znane i lubiane w Europie i Azji, dostępne również dla Ciebie - sprawdź! Feromony to substancje hormonalne przekazujące otoczeniu pozytywną informacje o nas. Zwiększają one naszą atrakcyjność (nie tylko seksualną), dlatego znajdują zastosowanie w wielu życiowych sytuacjach, wszędzie tam gdzie szczególnie zależy nam na tym by nas pozytywnie oceniano. Zdrowie i Uroda
Ró?ne Inne
Turystyka i Rekreacja
feromony   feromon   pheromone   miiko   miko   nakaido   skuteczne feromony   feromony opinie   chique   mistique   harminique   sympatique   energetique   diabolique   romantique   classique   extravertique   metalique   hypnotique   dynamique   frantique   frique   rollon   Nov 2, 2009 Zespół Feromony.Sklep.pl

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 3.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 2

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie i Uroda

Zapraszamy do odwiedzenia portalu internetowego medreporter i zapoznania z publikowanymi tam artykułami, które dotyczą wielu aspektów życia codziennego. Staramy się aby prezentowane wpisy stanowiły źródło praktycznych porad związanych ze zdrowiem, właściwym żywieniem czy sposobami pielęgnacji urody przy użyciu naturalnych kosmetyków. Zapewniamy ciekawą lekturę oraz regularne dodawanie nowych wpisów.
Kategoria:

Twoje dziecko będzie musiało nosić aparat na zęby? Jeżeli jest to nastolatek, to serdecznie polecamy Ci dostępny u nas przezroczysty aparat invisalign. Podczas jego noszenia jest on praktycznie niewidoczny. Aparat nie posiada żadnych zamków, śrub ani drutów i można go zdejmować do mycia zębów. Jesteśmy przekonani, że Twój nastolatek będzie zadowolony z takiego wyboru. Jeżeli będziesz chciał dowiedzieć się czegoś więcej o tej metodzie leczenia, to zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

Sklep Ekolife to sklep ze zdrową żywnością gdzie można kupić miody, mąki, słodycze i napoje. Produkty pochodzą z naturalnych źródeł, bezpośrednio od producentów. Pochłonęłam masę książek o zdrowym odżywianiu, ukończyłam kurs dietetyki, aby odpowiednio zweryfikować nabyte wiadomości. Eko odżywianie stało się moją pasją, z którą chcę się podzielić z Wami. Stąd pomysł sklepu ze zdrową, ekologiczną żywnością. Wierzę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Kategoria:

Terapia to proces powołany do życia przez pacjenta i terapeutę, zmierzający do odkrywania i rozumienia siebie i tego, co wywiera wpływ na nasze życie. Terapia jest sztuką rozmowy, w której zarówno pacjent jak i terapeuta uznawani są za ekspertów w rozwiązywaniu problemów. Rozmowa terapeutyczna jest twórczym dialogiem, który motywuje do wprowadzania zmian w dotychczasowym sposobie myślenia, inspiruje do myślenia o sobie na nowo. Rozmowa terapeutyczna daje wsparcie, przynosi ukojenie, pomaga poradzić sobie z poczuciem winy, często daje nadzieję, zawsze rozumienie. Daje sposobność na odkrycie tego, co można zmienić albo pomaga zaakceptować to, czego zmienić nie można. Nigdy natomiast nie podaje gotowych rozwiązań. Dlaczego? Bo terapia jest procesem bardzo indywidualnym dla każdego pacjenta. To pacjent wie najlepiej, czego pragnie. Terapeuta tylko naprowadza na drogę wiodącą do poprawy jakości życia, odkrycia własnych potrzeb, zasobów, nowych sposobów na budowanie zdrowszych relacji z innymi. Efekty psychoterapii nie są wynikiem nadprzyrodzonych zdolności terapeuty, tylko zmian wprowadzanych w sposobie myślenia pacjenta, nabycia przez niego nowych wzorców zachowania, wprowadzania zmian w jego relacjach innymi ludźmi. Tego wszystkiego pacjent uczy się w trakcie trwania terapii. Terapia uruchamia i budzi uśpione siły życiowe pacjenta. Efekty terapii i czas trwania zależą przede wszystkim od jego zaangażowania i podjęcia decyzji o wprowadzeniu zmiany.
Kategoria:

Kolagen - dobroczynne naturalne białko pozwalające utrzymać skórze zdrowy, naturalny wygląd bez zmarszczek, czy innych oznak starzenia. Białko kolagenowe tracisz z wiekiem - stąd właśnie m.in. zmarszczki i inne niedoskonałości. Metodą na poprawienie wyglądu skóry są kosmetyki z dużą zawartością kolagenu, m.in. te oferowane przez nasz sklep APBoss. Zapraszamy!
Kategoria: