Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28890
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155521

Sprzątanie

12 Sprzątanie http://www.prima-uslugi.pl/ Prima świadczy usługi porządkowe sprzątanie w Warszawie. Prima oferuje usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego, a także utrzymania zieleni, prac konserwatorskich i odśnieżania. Sprzątanie. Doczyszczanie i zabezpieczanie posadzek, mycie elewacji, pranie wykładzin, mycie okien, pielęgnacja zi Firmy i Us?ugi prima   usługi porządkowe   sprzątanie   warszawa   doczyszczanie zabezpieczanie posadzek   prima   mycie elewacji   pranie wykładzin   mycie okien   krystalizacja marmuru   mycie sufitów podwieszanych   sprząta Jan 28, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Nieprzerwanie od 1995 roku wykonujemy profesjonalne usługi pogrzebowe. Siedziba naszego domu pogrzebowego mieści się w Szczecinie. Orkus to kompetentnie funkcjonująca firma, która w sposób rzetelny, fachowy oraz kompleksowy trudni się organizacją pogrzebów w różnych obrządkach. Naszym klientom gwarantujemy okazały wybór urn, trumien, krzyży, tabliczek pamiątkowych, a dodatkowo kwiatów i ubrań pogrzebowych. Zapewniamy transport zwłok i ich kremację, a także specjalne autokary dla uczestników pogrzebu. Każdego klienta traktujemy osobiście i z najwyższym szacunkiem. Pomagamy godnie pożegnać osobę zmarłą. Pełna oferta jest na naszej stronie www.
Kategoria:

Jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia na oryginalny projekt gabinetu stomatologicznego? Nie wiesz gdzie szukać osób, które uwzględniłyby wszystkie Twoje potrzeby i które wzięłyby pod uwagą Twoją specjalizację? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i przedstawiamy Ci naszą ofertę. Od lat zajmujemy się projektowaniem różnych gabinetów, trzymamy rękę na pulsie jeśli chodzi o wszystkie regulacje prawne i stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Dla nas żadnego problemu nie stanowi zaprojektowanie udogodnień dla osób niepełnosprawnych i dla bardzo wymagających klientów. Dobrze wiemy, że wiele osób boi się wizyt w gabinetach dentystycznych i dlatego też, stawiamy na takie aranżacje, które są przyjazne i które zapewniają wysoki komfort oraz bezpieczeństwo. Jeśli się do nas zgłosisz, to nasi specjaliści pomogą Ci dobrać meble, oświetlenie, akcesoria i nowoczesne fotele dentystyczne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Znajdziesz tam referencje i wiele cennych wskazówek związanych z urządzaniem gabinetów stomatologicznych i lekarskich.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Bomet- fabrykant plomb oraz korków ołowianych z siedzibą w Zielonej Górze dostarczy wysokiej jakości wyroby ołowiane do zabezpieczenia dowolnego ładunku, urządzenia bądź drzwi. Obsługujemy Kontrahentów z całej Polski. Jesteśmy fabrykantem plomb ołowianych o różnych średnicach. Plomby ołowiane przygotowujemy zgodnie z najwyższymi standardami albo według wymagań, dbając przy tym o ochronę środowiska naturalnego. Każdy Klient jest dla nas równie ważny i każdy może liczyć na indywidualne podejście naszych pracowników. Staramy się sprawnie rozstrzygać wszelkie problemy związane z zapotrzebowaniem na plomby ołowiane metalowe oraz zapewniamy elastyczność oraz terminowość dostaw. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mieści się więcej informacji.
Kategoria:

Czy przy drogach dość często mijają Państwo pracowników, wzbijających się wzwyż, zakładających banery reklamowe? To oczywiście osoby ze specjalnymi uprawnieniami do pracy na podestach ruchomych. A gdzie mogę nauczyć się obsługiwać taką maszynę? Oczywiście w AA Herkules! Serdecznie zachęcamy Państwa do zapisania się na specjalistyczne szkolenia, dzięki którym posiądą Państwo stosowny dokument uprawniający Państwa do prowadzenia podestów ruchomych. Główna naszą domeną jest: * Sprzedaż zwyżek * Wynajem podnośników koszowych * Szkolenia z obsługi maszyn Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem pełnej oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy także do naszej siedziby w Katowicach oraz Gdańsku. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz firmami.
Kategoria:

Nowoczesna technologia obróbki materiałów - cięcie wodą. Najwyższa jakość elementów wykonywanych z metalu, tworzyw sztucznych, drewna, kamienia, szkła i innych. Powłoki chemoodporne i antykorozyjne - dystrybucja oraz kompleksowe usługi ich nanoszenia. Produkcja uszczelnień przemysłowych. Usługi remontowe oraz doradztwo techniczne na etapie projektowym, remontowym, eksploatacyjnym i serwisowym.
Kategoria: