Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27874
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153322

Zabawy fizyką dla dzieci, To tylko fizyka

12032 Zabawy fizyką dla dzieci, To tylko fizyka http://www.totylkofizyka.pl Sfilmowane i opisane zabawy i doświadczenia fizyczne adresowane do dzieci w wieku od lat czterech do stu czterech. Eksperymentowanie jest proste i tanie - to nie tylko slogan propagandowy, ale też fakt udowadniany w serwisie na wiele sposobów. Na dodatek efekty eksperymentów są czasem bardzo zaskakujące, a zabawa niestety wciąga.
Propozycja przeznaczona jest dla rodziców, którzy pragną inwestować w rozwój swych dzieci, do nauczycieli nauczania początkowego, świetlic i przedszkoli, którzy dość mają ciągłych zabaw w loteryjki i kolorowanki, do dziadków, babć i samych dzieci. Naprawdę nie wiele potrzeba, by mieć frajdę z własnoręcznie przeprowadzonego eksperymentu zadziwiającego najbliższych.
Nauka i Edukacja dzieci   fizyka   zabawy   doświadczenia   eksperymenty   filmy Nov 3, 2009 Marek

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Prywatne Rodzinne Przedszkole Konradek posiada swoją siedzibę w Warszawie. Założone zostało w 1999 roku, aby pomóc dzieciom oraz rodzicom bez stresu przetrzymać okres wychowania przedszkolnego. Walorem jednostki jest fachowy personel, jaki dba o harmonijny rozwój dzieci. Personel nauczycieli przedszkolnych wykorzystuje współczesne metody, jakie umożliwiają kształcenie i rozwój maluchów na najwyższym poziomie. Najistotniejsze dla przedszkola Konradek jest stworzenie przyjacielskiej oraz rodzinnej atmosfery, którą zaakceptuje każde dziecko. Za sprawą własnej kuchni przedszkolaki stale dostają świeże i ciepłe posiłki. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:

Musisz następny raz sporządzić utwór? Prace licencjackie, prace magisterskie, prace zaliczeniowe, a może prace dyplomowe? Martwisz się, że po prostu nie zdążysz. Zdajesz sobie sprawę, że tylko najwyższa ocena jest szansą na wymarzoną pracę w dorosłym życiu?! Nie masz pojęcia jak z tym ruszyć? Przydałoby Ci się wsparcie? A gdyby ze wsparciem przyszła Ci osoba która, już od dawna zajmuje się tworzeniem utworów, non stop się w tym doskonaląc? Człowiek dla którego, pisanie prac na zamówienie, to droga na życie - profesjonalista!? Wyobraź sobie, że taka osoba stworzy opracowanie stricte wedle Twoich uwag i wytycznych. Szybko, dokładnie na najlepszym uczelnianym pułapie i przystępnej. Jeżeli tak, to nic lżejszego! Kliknij na naszą stronę i nie zapominaj, że w ten sposób funkcjonuje cały Świat, w ten sposób funkcjonuje dojrzałe życie z sukcesami. Tworzymy po to, aby rozwiązać Twoje problemy!
Kategoria:

Baśniowa Kraina to przytulne, bezpieczne i kolorowe otoczenie. kochające ciocie oraz profesjonalna opieka. Nasza lokalizacja: Michałowice koło Warszawy, między Pruszkowem a Raszynem... Więcej w środku! .
Kategoria:

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania dla naszych klientów sprzedaży wysokiej jakości materiałów do nauki języków obcych pozwala nam zapewnić materiały do nauki zarówno w formie tradycyjnej a także nowoczesnej, które pochodzą od czołowych wydawnictw światowych. Dostarczamy naszym klientom między innymi podręczniki, słowniki oraz książki po angielsku pochodzą od najlepszych, angielskich wydawnictw, jak Oxford, Cambridge, Wordsworth. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!
Kategoria:

Liceum Ogólnokształcące w Drobinie Informacje z życia szkoły, oferta edukacyjna, warunki rekrutacji, uczniowie, nauczyciele, egzamin maturalny.
Kategoria: