Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27268
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 152803

Zabawy fizyką dla dzieci, To tylko fizyka

12032 Zabawy fizyką dla dzieci, To tylko fizyka http://www.totylkofizyka.pl Sfilmowane i opisane zabawy i doświadczenia fizyczne adresowane do dzieci w wieku od lat czterech do stu czterech. Eksperymentowanie jest proste i tanie - to nie tylko slogan propagandowy, ale też fakt udowadniany w serwisie na wiele sposobów. Na dodatek efekty eksperymentów są czasem bardzo zaskakujące, a zabawa niestety wciąga.
Propozycja przeznaczona jest dla rodziców, którzy pragną inwestować w rozwój swych dzieci, do nauczycieli nauczania początkowego, świetlic i przedszkoli, którzy dość mają ciągłych zabaw w loteryjki i kolorowanki, do dziadków, babć i samych dzieci. Naprawdę nie wiele potrzeba, by mieć frajdę z własnoręcznie przeprowadzonego eksperymentu zadziwiającego najbliższych.
Nauka i Edukacja dzieci   fizyka   zabawy   doświadczenia   eksperymenty   filmy Nov 3, 2009 Marek

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Czy wiesz, że organizując w Dinusiowie urodzinki dla dziecka, nie tylko gwarantujesz świetną zabawę, ale też pyszne jedzonko? Poczęstunek jest przygotowywany na miejscu przez panie kucharki, które gotują wyśmienicie, a przede wszystkim lekko strawnie i zdrowo. Sala zabaw w Bydgoszczy, to idealne miejsce na to, aby nie tylko organizować urodzinki dla dzieci, ale także miejsce, gdzie możesz stworzyć swojemu dziecku warunki do tego, aby miało kontakt ze swoimi rówieśnikami podczas zabawy.
Kategoria:

International Coaching Certification. Oferujemy Państwu szkolenia rozwoju osobistego oraz szkolenia z perswazji i szkolenia z wywierania wpływu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również liczne szkolenia biznesowe oraz propozycje procesów typu business coaching i executive coaching. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą na stronie.
Kategoria:

Napisanie prezentacji maturalnej jest trudne, jednak można skutecznie ułatwić ten proces. W tym celu wystarczy tylko skorzystać z usług MaturalnePrace.pl - firmy, która na zamówienie tworzy wzorcowe prace maturalne. Kupując jej treść, abiturientom może brać z niej przykład. Dzięki temu znacznie przyspiesza i ułatwia sobie proces pisania prezentacji maturalnej.
Kategoria:

Potrafisz odpowiadać ustnie, ale wypowiedzi pisemnie sprawiają Ci kłopoty? Na szczęście jest nasza strona internetowa. Posiadamy wiele tematów w swojej bazie na przykład dotyczących różnych dziedzin akademickich i szkolnych. Napiszemy też dla Ciebie różnego rodzaju prace dyplomowe czy zaliczeniowe. Zachęcamy do skorzystania z usług doświadczonej firmy na naszym rynku.
Kategoria:

Nauka jazdy AS - Przyjdź i zdaj z nami prawo jazdy za 1 razem!! Szkoła jazdy AS mieści się we Wrocławiu w strefie egzaminacyjnej. Nauki jazdy prowadzone przez dobrze wyszkolonych sympatycznych ale i wymagających instruktorów. Kontakt: Wrocław, ul. Drukarska 50 Liceum Ekonomiczne (pierwsze wejście od ulicy) biuro@as.auto.pl tel. 71 799 16 80 kom. 501 063 821 biuro czynne: poniedziałek-piątek 13:00-17:00
Kategoria: