Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27553
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153153

Zabawy fizyką dla dzieci, To tylko fizyka

12032 Zabawy fizyką dla dzieci, To tylko fizyka http://www.totylkofizyka.pl Sfilmowane i opisane zabawy i doświadczenia fizyczne adresowane do dzieci w wieku od lat czterech do stu czterech. Eksperymentowanie jest proste i tanie - to nie tylko slogan propagandowy, ale też fakt udowadniany w serwisie na wiele sposobów. Na dodatek efekty eksperymentów są czasem bardzo zaskakujące, a zabawa niestety wciąga.
Propozycja przeznaczona jest dla rodziców, którzy pragną inwestować w rozwój swych dzieci, do nauczycieli nauczania początkowego, świetlic i przedszkoli, którzy dość mają ciągłych zabaw w loteryjki i kolorowanki, do dziadków, babć i samych dzieci. Naprawdę nie wiele potrzeba, by mieć frajdę z własnoręcznie przeprowadzonego eksperymentu zadziwiającego najbliższych.
Nauka i Edukacja dzieci   fizyka   zabawy   doświadczenia   eksperymenty   filmy Nov 3, 2009 Marek

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Osoby chcące studiować wydziałach powiązanych z pedagogiką lub pracą społeczną, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną przez Wydział Zamiejscowy w Szczecinie WSP im. J. Korczaka. Proponujemy studia licencjackie i magisterskie uzupełniające a także edukację podyplomową. Dla zainteresowanych zapewniamy możliwość uczestnictwa w różnorodnych kursach oraz szkoleniach. Wybierając ofertę prowadzonej przez nas placówki naukowej mają Państwo pewność, że za system edukacji będą odpowiadali uznani fachowcy w określonych dziedzinach wiedzy.
Kategoria:

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Orzeł” stawia na najwyższą jakość szkolenia. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Wykwalifikowana kadra instruktorska, z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu „nowych kierowców” charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, cierpliwością oraz wysokim poczuciem humoru, co zapewnia efektywne szkolenie w przyjaznej atmosferze i gwarantuje wysoki poziom nauczania.
Kategoria:

Pomożemy Ci w pisaniu różnego rodzaju prac zaliczeniowych lub wypracowań. Wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z ofertą. Jeżeli przytłoczył się nawał zajęć i nie znajdujesz czasu na napisanie pracy do szkoły na studia - wejdź na naszą stronę i znajdź osobę która pomoże Ci napisaniu pracy dyplomowej lub innej pracy pisemnej. Zapraszamy do odwiedzin oraz zamieszczania ogłoszeń w naszym serwisie.
Kategoria:

Centrum Szkoleń ROE to zespół profesjonalnych szkoleniowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Ofertę naszych szkoleń kierujemy do pracowników firm i instytucji każdego szczebla, począwszy od managerów, przez kierowników, po zwykłych pracowników i specjalistów. Zachęcamy gorąco do współpracy i do kontaktu telefonicznego lub mailowego!
Kategoria:

5. Piwo
Piwoznawcy znają się na piwie! Firma oferuje kursy kiperskie dla fanów prawdziwego piwa. Sam kurs składa się z części teoretycznej i głównej - praktycznej, gdzie poznasz złote trunki z całego świata! Takie szkolenie, to doskonała forma zabawy dla panów i pań zainteresowanych tematyką piwa, doskonale nadaje się także na imprezy firmowe. Piwo to nasza specjalność - dzięki nam staniesz się prawdziwym jego znawcą i nie raz zaskoczysz znajomych swoją wiedzą!
Kategoria: