Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29083
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155815

ALICE Biuro Rachunkowe - obsługa finansowo-księgowa firm, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,

12086 ALICE Biuro Rachunkowe - obsługa finansowo-księgowa firm, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, http://www.alice.stargard.pl ALICE Biuro Rachunkowe - obsługa finansowo-księgowa firm, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia VAT, Stargard Szczeciński.
Biuro Rachunkowe "ALICE" Alicja Mazurek zajmuje się fachową i rzetelną obsługą finansowo - księgową małych i średnich firm jak również osób fizycznych.

Powierzenie nam kompleksowej obsługi stanowi idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców którzy chcą skupić cała swoją uwagę na dynamicznym rozwoju swojej firmy pozostawiając nam papierkową pracę. Dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów
Biznes i Ekonomia
Firmy i Us?ugi
Katalogi
biuro rachunkowe   prowadzenie księgi przychodów i rozchodów   rozliczenia vat   stargard szczeciński Nov 3, 2009 niko

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Jeżeli mają obowiązek Państwo lub pragną dopełnić czynności, którym trzeba nadać formę notarialną przez skonstruowanie odpowiedniego dokumentu oficjalnego, zachęcamy do zaznajomienia się z obszarem czynności, jakich dokonuje się w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu. Notariusz, ściśle z art. 79 ustawy Prawo o notariacie, uprawniony jest do przygotowywania różnego typu aktów notarialnych i aktów poświadczenia dziedziczenia, protestów weksli i czeków lub wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów a oprócz tego do spisywania protokołów i doręczania oświadczeń. Pełny obręb usług świadczonych przez Notariusza osiągalny jest na stronie internetowej Kancelarii Notarialnej.
Kategoria:

Rynek oferuje tak wiele kursów i szkoleń, że zgubienie się w jego ofercie jest niezwykle łatwe. W celu uporządkowania propozycji i przedstawieniu jej w czytelnej formie, powstała nasza baza szkoleń, w której każdy, niezależnie od wykonywanej pracy, wyuczonego zawodu, znajdzie kursy godne uwagi. Szkolenia podzielane są na katalogi: informatyka, prawo i finanse, sprzedaż i marketing, zarządzanie i organizacja, itd. Przejdź na stronę i przekonaj się sam, jak bogaty może być katalog szkoleń.
Kategoria:

PALETEO.PL to serwis internetowy o paletach. W naszej ofercie mamy palety plastikowe, palety styropianowe, palety aluminiowe, palety tekturowe. Znajdą tu Państwo wiele informacji przydatnych przy zakupie palet, poznają wyniki testów wielu modeli i nowości w branży opakowań. Szczególnie polecamy palety plastikowe z uwagi na ich długą żywotność, wysokie standardy higieniczne palety, niską wagę palety, odporność palety na czynniki atmosferyczne.
Kategoria:

Odwiedź jeszcze dziś naszą witrynę internetową lotoszynski.com i przekonaj się sam, że to właśnie nasza firma oferuje najlepsze profile stalowe zimno gięte w najniższych cenach. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę usługową, aby móc zawsze zaspokoić coraz to większe oczekiwania naszych klientów. Oferujemy między innymi profesjonalne cięcie blach plazmą, znakomite blachy perforowane oraz doskonałe siatki cięto ciągnące. Dysponujemy najlepszym sprzętem na rynku dzięki czemu kompleksowa obróbka blach nie ma przed nami żadnych tajemnic.
Kategoria:

W szeregu przypadków prowadzenie przedsiębiorstwa pochłania nasz czas tak bardzo, że nie posiadamy czasu na odprężenie i cierpi na tym nasza rodzina. Zawsze możemy zsunąć z siebie część powinności i oddać je w ręce idealnych ludzi. W następstwie tego zaoszczędzimy wiele czasu, który będziemy mogli poświęcić na relaks, dla najbliższych. Co więcej agencje jak chociażby usługi księgowe Warszawa zapewniają pełen asortyment usług. Nad wyraz ważkim składnikiem prowadzenia podmiotu gospodarczego jest księga przychodów i rozchodów. Niemała liczba osób ma kłopoty w jej prowadzeniu. Jakiekolwiek uchybienie może nas dużo kosztować. Eksperci z firm rachunkowych chętnie zajmą się naszymi rachunkami. Na dodatek ze względu na wysoką rywalizację na rynku, ceny tego rodzaju usług są przyjazne dla kieszeni mnóstwa dużych korporacji jak i niewielkich firm.
Kategoria: