Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 26566
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 151496

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Usługi
Różne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Przygotowana dla ludzi mających na celu doskonalenie się oraz powiększanie zasobu wiedzy, witryna internetowa e-sanora.eu, pośredniczy między kursantami a szkoleniowcami. Sprawia to, że możemy pochwalić się ogromnym bogactwem tematycznym kursów, co ułatwi wszystkim użytkownikom znalezienie kursu dopasowanego do wymogów oraz oczekiwań. Firmy szkoleniowe mają możliwość zatrudnienia trenera o sprawdzonych kompetencjach. Atrakcyjne ceny kursów oraz oszczędność czasu na przyjazd do ośrodka to największe zalety prowadzonego przez nas e-serwisu.
Kategoria:

Polski Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej przeprowadza liczne szkolenia na wielu międzynarodowych konferencjach i seminariach. Nasza długoletnia praktyka w realizowaniu zabiegów estetycznych i potrzeba poszerzania znajomości z aspektu kosmetologii gwarantuje nam przygotowywanie szkoleń z najnowszych kompetencji oraz obsługi współczesnych technologii kosmetycznych na najwyższym globalnym poziomie, jakie odpowiadają potrzebom lekarzy i ich pacjentów. Jesteśmy zarówno teoretykami i praktykami, dzięki czemu zaświadczamy ćwiczenia profesjonalnie i kompetentnie. Zapraszamy na witrynę internetową po szczegóły współpracy.
Kategoria:

Strona domowa Gimnazjum nr 11 w Bytomiu. Znajdziesz tutaj informacje z zycia szkoły, jej historii, galerię, forum, chat oraz wiele innych ciekawych działów. Zapraszamy do nas. Gimnazjum nr 11 w Bytomiu
Kategoria:

Firma istniejąca od 1989 roku zajmuje się produkcją oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Najnowszym produktem Varico jest INFInet System. Firma świadczy profesjonalne usługi informatyczne.
Kategoria:

Język angielski w pigułce jest serwisem, z którego nauczysz się podstaw języka angielskiego i przypomnisz sobie materiał przed egzaminem. Ponadto znajdziesz tu także porady na temat tego, jak pisać wypracowania, a także gotowe wypracowania. W nauce pomogą też rekomendowane przez serwis książki przygotowujące do matury i certyfikatów z języka angielskiego - FCE, CAE i CPE.
Kategoria: