Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 25682
Kategorii: 16
Użytkowników: 624
Unikalnych wyjść: 149901

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Usługi
Różne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

eKsiążki.co.uk to serwis zawierające ebooki podzielone na kategorie. Znajdziecie tam państwo same najciekawsze pozycje w wyjątkowo atrakcyjnycyh cenach i promocjach. Strona posiada wyszukiwarkę książek, większość z nich posiada opinie czytelników. Zapraszam do zapoznania się z ofertą złotych myśli!! Zapraszam! Zapraszam! Zapraszam! Zapraszam! Zapraszam! Zapraszam! Zapraszam! Zapraszam! Zapraszam! Zapraszam!
Kategoria:

Masz problemy z nauką? Trudne zadanie domowe spędza Ci sen z powiek? A może chciałbyś poszerzyć swą wiedzę w danym temacie? Portal Burza-Mozgow.pl wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom. Tylko u nas znajdziesz odpowiedzi na najbardziej skomplikowane pytania, rozwiązania zawiłych problemów oraz karkołomnych zadań. Nasz serwis jest miejscem, w którym spotykają się korepetytorzy z osobami chcącymi zlecić realizację projektu szkolnego lub uczelnianego w określonym czasie
Kategoria:

MAWIL Małgorzata Wilczyńska to tłumacz przysięgły z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w tłumaczeniach języka niemieckiego. Małgorzata Wilczyńska wpisana jest na listę Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP 35/08. Pani Małgorzata to wysokiej klasy specjalistka w dziedzinie tłumaczenia przysięgłego z języka polskiego na język niemiecki i odwrotnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferuje możliwości tłumaczenia symultanicznego i szeptanego, jakie może zostać wykorzystane w przypadku spotkań biznesowych czy negocjacji kontraktów. Więcej informacji na temat usług marki MAWIL Małgorzata Wilczyńska na witrynie WWW.
Kategoria:

Jesteśmy firmą szkoleniową ukierunkowaną na praktyczne zagadnienia związane z porozumieniem tak na polu społecznym, jak biznesowym. Nasza specjalność, to szkolenia w tych dziedzinach, których dobre opanowanie przynosi zmianę jakości życia. Bez żadnej przesady.
Kategoria:

W Genius Centrum nie tylko udziela się korepetycji z zakresu różnych szkolnych przedmiotów, a tym samym klientami tego ośrodka nie jest wyłącznie młodzież i dzieci, ale możemy tutaj znaleźć także ofertę skierowaną do osób dorosłych. Mamy w głównej mierze na myśli naukę języków obcych. Mowa zarówno o zajęciach grupowych prowadzonych w siedzibie ośrodka, a także o zajęciach indywidualnych prowadzonych Online przy użyciu programu Skype. Udogodnienia w tej właśnie materii są bardzo spore, a i nie możemy nie wspomnieć o takim aspekcie, jakim jest pełen profesjonalizm prowadzonych zajęć. Znacznie więcej przydatnych informacji możemy uzyskać zaglądając na stronę internetową częstochowskiego podmiotu o nazwie Genius Centrum.
Kategoria: