Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 24128
Kategorii: 16
Użytkowników: 28
Unikalnych wyjść: 148364

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Usługi
Różne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Niepubliczne Przedszkole Kleks w Piasecznie. Celem naszego przedszkola Kleks jest poznawanie dziecka, jego zdolności i zainteresowań. Staramy się rozwijać potencjał dzieci i doskonalić ich talent. Piaseczno Zapraszamy dzieci z Piaseczna i okolic.
Kategoria:

Sprytnabestia.pl to portal wychodzący naprzeciw problemom osób, które muszą napisać : pracę licencjacką, pracę magisterską, pracę inżynierską, pracę maturalną lub różnego rodzaju wypracowania. Pracownicy portalu są absolwentami najlepszych uniwersytetów w Polsce, którzy skończyli kierunki umożliwiające pisanie prac z wielu dziedzin. Terminy realizacji zleceń są krótkie, podlegające jeszcze większemu skróceniu wedle potrzeb. Oferta cenowa jest konkurencyjna w porównaniu do propozycji innych firm świadczących tego samego typu usługi. To co odróżnia serwis sprytnabestia.pl od innych portali zajmujących się pisaniem prac, to prowadzenie zarejestrowanej działalności gospodarczej. Firma działa zgodnie z prawem , na życzenie swoich klientów wystawia faktury VAT.
Kategoria:

Jesteśmy ośrodkiem szkolenia kierowców, w którym zajmujemy się zarówno szkoleniem osób obiegających się o prawo jazdy Sosnowiec kategorii B jak i osób, które posiadają już prawo jazdy, ale wymagają pomocy w procesie doskonalenia swoich umiejętności jazdy. Każdej osobie,która skorzysta z naszych kursów,gwarantujemy wysoką jakość szkolenia. Nasza profesjonalna i doświadczona kadra instruktorów przekazując wiedzę, kładzie nacisk na szkolenie w taki sposób, aby każdy kursant bez problemu mógł zdać egzamin i uzyskać swoje upragnione prawo jazdy. Wszystkich chętnych do skorzystania z naszych usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami,za pośrednictwem naszej strony internetowej.
Kategoria:

Szkoła Językow Obcych Best to ośrodek z wieloletnim doświadczaniem, które, poza nauką języków obcych, obejmuje też w pełni kompetentne tłumaczenia, szkolenia dla lektorów, pośrednictwo pracy oraz doskonale zaaranżowane egzaminy językowe potwierdzające znajomość języka obcego w środowisku pracy (TOEiC,, WiDaF oraz TFI) i generalną znajomość języka obcego (TELC). Oferta tłumaczeń zawiera przede wszystkim tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe: prawnicze, ekonomiczne, reklamowe, tłumaczenie instrukcji obsługi, osobistej i firmowej korespondencji, tłumaczenia informatyczne oraz medyczne. Wieloletnie doświadczenie pozwala naszym wykładowcom i pracownikom odnaleźć się w każdej sytuacji, ich reakcje językowe cechuje celność, szybkość i dokładność, co zapobiega powstawaniu jakichkolwiek nieporozumień. Szczegółowe informacje na temat oferty firmy znaleźć można na stronie.
Kategoria:

Każdy student, który zdecydował się zamówić pracę zaliczeniową, licencjacką, magisterską może być pewien, że zostanie ona napisana przez osobę specjalizującą się w interesującej go dziedzinie. Prace będą posiadać przypisy a także bibliografię i będą spełniać wszelkie, często wysokie wymogi stawiane tego typu pracom. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Kategoria: