Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 25589
Kategorii: 16
Użytkowników: 624
Unikalnych wyjść: 149825

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Usługi
Różne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Jesteśmy dystrybutorem pomocy dydaktycznych dla szerokiego grona odbiorców tj. przedszkoli, szkół, uczelni, biur oraz firm. Gwarantujemy naszym Klientom wysokiej jakości towary w atrakcyjnych cenach. Zaopatrujemy naszych Klientów w pomoce dydaktyczne, pomoce naukowe, pomoce szkolne i specjalistyczne dla wszystkich poziomów nauczania. Na bieżąco poszerzamy asortyment, poszukujemy ciągle nowych rozwiązań, aby wachlarz towarów i usług był atrakcyjny i spełniał rosnące oczekiwania oraz wymagania Klientów.
Kategoria:

Ośrodek Szkolenia Kierowców STACH oferuje profesjonalną naukę jazdy w obszarze zarówno informacyjnym jak i praktycznym. Proponowany kurs prawa jazdy Kraków będzie doskonałą okazją na zdobycie dla nas cennych umiejętności w prowadzeniu pojazdów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:

Znajdziesz tu kilkaset gotowych prac dyplomowych. Wszystkie prace są na wysokim poziomie merytorycznym, ponieważ pisze je grupa studentów i doktorantów. Gotowe prace magisterskie, licencjackie oraz doktoraty mogą być również wykorzystywane jako materiały do prac naukowych. Student na każdym roku z pewnością znajdzie interesującą go prace, gdyż różnorodność tematów jest ogromna.
Kategoria:

Porady i dyskusja na temat pisania prac po angielsku. Jeśli nie wiesz jak napisać pracę, na co zwrócić uwagę to nasza strona może być dla Ciebie bardzo pomocna. Dowiesz się tutaj jak odpowiednio zaplanować cały proces pisania, jak dobrać temat lub literaturę oraz jak uniknąć wielu niepotrzebnych problemów i stresów po drodze. Zatem jeśli pisanie prac po angielsku jest dla Ciebie problemem nasza witryna przeprowadzi Cię krok po kroku tak abyś mógł/mogła sobie z tym poradzić. Zapraszamy
Kategoria:

Popularna w trzydziestu pięciu krajach szkoła językowa Helen Doron English cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Przede wszystkim uczy, bawi i rozwija umysły naszych małych pociech pod względem znajomości języków obcych. Szkoła oferuje język angielski dla dzieci, jak również młodzieży, gdyż języków powinno się uczyć już od najmłodszych lat, a Helen Doron English to idealne rozwiązanie dla każdego w wieku od 0-19.
Kategoria: