Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 23617
Kategorii: 16
Użytkowników: 26
Unikalnych wyjść: 147507

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Usługi
Różne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Horoskopy - wróżby, wróżba astrologia - Astrolog Lilil7 Horoskop Numerologia Tarot I Cing Runy ... Astro Randka Forum psycho - astrologia profesjonalna
Kategoria:

NLP czyli Neurolingwistyczne Programowanie - praktyczne warsztaty i coaching rozwojowy. Czy wiesz, jak szybko możesz nauczyć się skutecznego wywierania wpływu, perswazji, zarządzania potencjałem własnego umysłu i emocjami, tak, by efektywnie osiągać wyznaczone cele? Wejdź i sprawdź na stronę o wywieraniu wpływu, perswazji, hipnozie oraz o innych szkoleniach, nie tylko biznesowych. Firma specjalizuje się w szkoleniach biznesowych i rozwoju osobistego. Jednocześnie na podstawie doświadczeń w pracy z NLP i hipnozą stworzyliśmy autorski program szkoleniowy Uwodzenie czyli sekrety NLP, które należy trzymać w tajemnicy przed mężczyznami ( z oczywistych względów) oraz drugi, przeznaczony dla osób, które mają dość efektu jo-jo - Odchudzanie z NLP. Wejdź zatem i sprawdź, które szkolenia mogą najbardziej zmienić jakość Twojego życia.
Kategoria:

Nieoficjalne forum Politechniki Rzeszowskiej. Opinie o prowadzących PRz, aktualności, wydarzenia, materiały, opinie o prowadzących, działy dla kandydatów. Dyskusje o Rzeszowie - news'y, wydarzenia, inwestycje. Forum podzielone na wydziały i kierunki prowadzone przez Politechnikę Rzeszowską, co ułatwia poruszanie się i wyszukiwanie potrzebnych informacji.
Kategoria:

Pisanie prac po angielsku , prace magisterskie, wypracowania po angielsku, wypracowanie
Kategoria:

Warsztaty Silva Ultra Mind ESP System- techniki dynamicznego rozwoju. JOSE SILVA jest twórca Silva Method i Silva UltraMind ESP System. Organizacja Silva Method zpowstała w 1966r. W roku 1999 Jose zalożył kolejną organizację i nazwal ją Silva UltraMind System. Ta nowa firma nie jest w żaden sposób związana z Silva International Inc., Silva Method, ani jakąkolwiek inną organizacją Silvy. Jest to niezależna firma prowadząca szkolenia nowych technik roozwoju, będących wynikiem jego 55 letnich poszukiwań i opracowań.
Kategoria: