Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 23110
Kategorii: 16
Użytkowników: 24
Unikalnych wyjść: 146150

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Usługi
Różne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Szkoła Wizażu Maquillage Art jest to szkoła w układzie jednorocznym funkcjonująca w dwóch trybach nauki, a to znaczy dziennym i weekendowym. kursy w szkole Wizażu trwają od początku października do końca września. Rok szkolny podobnie jak na innych uczelniach rozdziela się na dwa semestry zimowy od października do połowy lutego i letni od marca do końca września. W ciągu roku szkolnego Szkoła wspomaga przy budowaniu kompetentnego portfolio poprzez organizowanie sesji fotograficznych w siedzibie Szkoły, ponieważ posiadamy prywatne studio fotograficzne i sesje w plenerze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przyjęć do naszej szkoły na witrynę WWW.
Kategoria:

Przedstawiona tu strona jest własnością Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, i ma w sobie praktycznie wszystko, co tylko może pomóc komuś zainteresowanemu podjęciem tutaj studiów. Znajdziemy na niej absolutnie elementarne informacje na temat tego kierunku studiów - szczegółowy ich plan oraz program, terminy zajęć oraz oczywiście wymagania, jakie są tutaj stawiane każdemu kandydatowi. Korzystając z jej zasobów dowiemy się po prostu, czego możemy oczekiwać od takich studiów, i co powinno być pierwszym krokiem w procesie starania się o dostanie się na tą uczelnię. Podyplomowe studium logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw na pewno może być wymieniane wśród takich kierunków, które są teraz powszechnie dostępne dla każdego, a zarazem gwarantują mnóstwo interesujących perspektyw. Możliwości którymi mogą cieszyć się jego absolwenci są imponujące: od pracy na posadach takich jak menedżer logistyki aż po zajmowanie się organizacją całej produkcji i projektowaniem wielu produktów. Studenci mogą zdobywać tutaj wiedzę z zakresu logistyki, dystrybucji towarów oraz organizacji produkcji, a do tego również umiejętności związane z dokonywaniem analizy strategicznej swojego przedsiębiorstwa i rachunku kosztów działań. Nie ma więc najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że takie kwalifikacje gwarantują każdemu z nas mnóstwo możliwości na obecnym rynku pracy. W dodatku, znajdująca się w Warszawie SGH jest w stanie zagwarantować swym wychowankom naprawdę komfortowe oraz w pełni profesjonalne warunki nauki, co także może być niesamowicie istotnym argumentem opowiadającym się za tym, aby skorzystać z jej oferty.
Kategoria:

Strona przeznaczona jest do uczniów, którzy aktywnie poszukują pomocnych nauce map konturowych. Dostępne są tutaj mapy konturowe Polski, mapy konturowe świata i mapy konturowe Europy. Wszystkie mapy można bezpośrednio pobrać i są one przygotowane do wydruku. Mapy konturowe zostały zapisane w wygodnym dla użytkowników formacie PDF. PRzydatne dla uczniów i nauczycieli.
Kategoria:

Czy potrzebujesz naprawdę dobrego przedszkola w Krakowie, dzięki któremu Twoje dziecko mogłoby nie tylko przebywać pod fachową opieką, ale również rozwijać swoje pasje? Krakowskie przedszkole sportowo-taneczne Fair Play jest w takim wypadku dokładnie tym, czego szukasz. Nasza działalność opiera się głównie na wychowywaniu najmłodszych przez aktywność fizyczną, która wzbogaca i umacnia osobowość każdego malucha. Za wszelką cenę dążymy do tego, aby czas spędzony z nami nie był dla naszych wychowanków czasem straconym, i aby mogli oni zwyczajnie dobrze się u nas bawić. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich rodziców oraz ich pociechy!
Kategoria:

Chcesz zrobić prawo jazdy oraz poszukujesz fachowego ośrodka szkolenia kierowców? Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Ośrodek Szkolenia Kierowców Ogniwo. W swojej propozycji mamy kursy klasy: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D. Organizujemy także kursy na ocenę wstępną i ćwiczenia okresowe. Wyposażeni jesteśmy w samochody, motory, skutery, prywatny plac manewrowy, klasę komputerową oraz salę wykładową. Zapewniamy odpowiednią bazę szkoleniową, idealnie przygotowanych instruktorów. W celu zapisania się na kurs prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny albo osobisty. Więcej wiadomości opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria: