Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 25290
Kategorii: 16
Użytkowników: 622
Unikalnych wyjść: 149622

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Usługi
Różne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Zarządzanie jakością - IWNiSE - systemy zarządzania jakością, szkolenia iso Warszawa. Nadzór inwestorski - inżynier kontraktu, kierownik projektu, inwestor zastępczy i inspektor nadzoru. Audyty u dostawców, kwalifikacja dostawców wyrobów i usług. System przeciwdziałania korupcji - zapobieganie korupcji, bezpieczeństwo informacji i system antykorupcyjny. Kosztorysy budowlane, koordynacja budowy, nadzory inspektorskie, zarządzanie budową, zarządzanie projektami, nadzór budowlany, ISO 9001, 22000 i ISO 2700, audity wewnętrzne, pełnomocnik ds SZJ. System zarządzania jakością, odpowiedzialność społeczna, SA8000. Systemy zarządzania jakością, pełne zarządzanie jakością, szkolenia iso w Warszawie woj. mazowieckie.
Kategoria:

Najpopularniejszy na świecie test na inteligencję! Łatwy sposób zmierzenia IQ! Przygotowany przez naukowców określa w precyzyjny sposób iloraz inteligencji! Przetestuj się i sprawdź swoje IQ!IQ jest miarą różnych komponentów inteligencji mierzonych poprzez standardowe testy przygotowane tak aby dokładnie połowa populacji osiągała wynik na poziomie 100. Kiedy test jest rozwiązywany przez znaczną liczbę osób dystrybucja wyników układa się w krzywą dzwonową. Osoby o ponad przeciętnej inteligencji znajdują się po prawej stronie wykresu a mniej uzdolnieni po stronie lewej. Tradycyjnie, wyniki 140 lub wyżej oznacza geniusza a wyniki poniżej 90 oznaczają upośledzenie umysłowe. GET IQ! - Przetestuj się!
Kategoria:

Serwis dla psychoterapeutów, tworzony przez psychoterapeutę. Omawia ciekawe, rzadko poruszane, trudne do zdefiniowania problemy współczesnej psychoterapii. Pisany w sposób osobisty i z pasją. Przybliża psychoterapię wszystkim zainteresowanym tą dziedziną niesienia pomocy. Wpisy to krótkie artykuły tematyczne poświęcone jednemu problemowi w psychoterapii. Autor unika rozstrzygającego tonu, nie ukrywa wątpliwości, przedkłada dobrze postawione pytanie nad niejedną odpowiedź, bowiem najważniejsze jest dogłębne poszukiwanie odpowiedzi. Serwis zawiera także strony gromadzące twórczość artystyczną: wiersze, opowieści i fotografię nawiązującą do zjawisk zachodzących w psychoterapii.
Kategoria:

Firma szybkiepisanieprac.pl pomoże Państwu w napisaniu każdego artykułu lub pracy, zarówno do liceum, jak również na studia. Naszą organizację tworzy bardzo dużo osób o różnym wykształceniu, co sprawia, że pisanie na każdy z potrzebnych zleceniodawcy problemów, nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowym plusem naszej organizacji jest duże doświadczenie w realizowaniu podobnych zadań. Jesteśmy w branży od kilkunastu lat, podczas których współpracujemy tylko z wysokiej klasy ekspertami w swoich dziedzinach, mających bogate doświadczenie w tworzeniu tekstów.
Kategoria:

Opisy i ilustracje ptaków polskich, przebywających w kraju na stałe i sezonowo. Opisy dostarczają takich informacji jak wielkość ptaka w odniesieniu do najbardziej pospolitych polskich gatunków (np. wróbel), ubarwienie, lot i głos przedstawiony w formie treści, rodzaj pożywienia i ewentualne sposoby łowienia oraz okresy ochrony ptaków chronionych stale gatunkowo i ptaków łownych.
Kategoria: