Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 23180
Kategorii: 16
Użytkowników: 24
Unikalnych wyjść: 146406

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Usługi
Różne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Zespół szkół „MAXIMA” ze Szczecina przygotował ciekawą ofertę edukacyjną, obejmującą możliwość podjęcia nauki w gimnazjum dla dorosłych lub prywatnym liceum ogólnokształcącym, a także możliwość podniesienia swoich klasyfikacji na kursach organizowanych przez nasze Centrum Edukacyjne. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, a naszym głównym celem jest przygotowanie do egzaminów maturalnych: w liceum ogólnokształcącym nauka rozłożona jest na 6 semestrów, a w liceum uzupełniającym - na 4 semestry. Zapewniamy komfortowe warunki nauki w nowocześnie wyposażonych salach z darmowym dostępem do Internetu. Pełna oferta naszej placówki została zamieszczona na stronie internetowej.
Kategoria:

Serdecznie zapraszamy do zainteresowania się wyborem internetowej Księgarni Pedagogiczno- Szkolnej. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, na rynku działamy już od kilku lat, bezustannie dbając o rozszerzanie asortymentu. Proponujemy ogromny wybór pozycji, jakich zadaniem jest pomóc nauczycielom oraz rodzicom w przygotowaniu się do pracy z dziećmi na każdym etapie rozwoju- współpracujemy z dużą liczbą wydawnictw. Odnajdziecie u nas Państwo również pomoce dydaktyczne i liczne przydatne każdemu uczniowi i pedagogowi wydawnictwa- słowniki, encyklopedie i atlasy. Nasza oferta jest zróżnicowana pod względem proponowanych produktów. Zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową naszego sklepu, gdzie będziecie Państwo mogli poczynić zakupów oraz zapoznać się bliżej z naszą firmą oraz zrobić zakupy.
Kategoria:

Szkoła językowa Alexander oferuje kursy z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Jesteśmy firmą specjalizującą się w różnorodnej tematyce kursów i szkoleń dla osób indywidualnych, firm i instytucji. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno grupowe jak i indywidualne o tematyce ogólnej, businesowej i specjalistycznej a także tzw. szkolenia na życzenie.
Kategoria:

Jesteśmy firmą szkoleniową ukierunkowaną na praktyczne zagadnienia związane z porozumieniem tak na polu społecznym, jak biznesowym. Nasza specjalność, to szkolenia w tych dziedzinach, których dobre opanowanie przynosi zmianę jakości życia. Bez żadnej przesady.
Kategoria:

Nowa matura - matematyka: z nami matura z matematyki nie sprawi Ci zadnych problemow, w koncu matematyka nie jest tylko dla orlow. www.maturazmatematyki.pl
Kategoria: