Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 23931
Kategorii: 16
Użytkowników: 28
Unikalnych wyjść: 148037

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Usługi
Różne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Nie od dziś wiadomo, ze odpowiednie wykształcenie nie jest tylko furtką do znalezienia dobrej pracy, ale tez możliwością na rozwój osobisty. Ludzie wykształceni mają większe poczucie własnej wartości, potrafią odnaleźć się praktycznie w każdym środowisku, a ich naturalny pęd do wiedzy często wiąże się z posiadaniem różnorodnych zainteresowań. Wykształcenia nie ujmuję tutaj jako posiadanie stopnia naukowego, tylko jako szerokie wiadomości z zakresu rożnych dziedzin. Człowiek mądry musi poszerzać swoją wiedzę przez całe życie. Ekorepetycje dają ku temu wszelkie możliwości. Często kojarzone są z nauką przedmiotów szkolnych, z którymi ma się problemy. Jednakże nie do końca jest to prawda. Ekorepetycje można pobierać praktycznie z każdej dziedziny, od nauki języków obcych, przez malowanie, emisję głosu po taniec. Są więc doskonałą formą poznawania różnych dziedzin i rozwijania swojej osobowości i wiedzy. Dzięki ekorepetycjom każdy może wpłynąć na rozwój swojej intelektualności, poznać ciekawe zagadnienia czy poszerzać już nabytą wiedzę.
Kategoria:

Strona krośnieńskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii. Archiwum i trochę informacji bieżących. Informacje dotyczące zjawisk astronomicznych - efemerydy, wyniki obserwacji, opracowanie. Historia Oddziału (istniejącego od 1953 roku. Oddział krośnieński PTMA koncentruje się na pracach obserwacyjnych. Przeprowadzane są obserwacje zaćmień Słońca i Księżyca, komet, meteorów, plam na Słońcu. Wyniki obserwacji są przesyłane do specjalistycznych Sekcji PTMA: Sekcja Obserwacji Pozycji i Zakryć, Sekcja Obserwatorów Komet, Sekcja Obserwacji Słońca, Pracownia Komet i Meteorów. Wyniki obserwacji publikowane są także w fachowej prasie światowej wydawanej przez takie organizacje jak: International Meteor Organization (Niemcy), International Comet Quarterly (USA) i International Lunar Occultation Center (Japonia). Na terenie I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Krośnie odbywają się Spotkania Astronomiczne (wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych), na których amatorzy wygłaszają referaty z zakresu Astronomii, Astronautyki, dzielą się wynikami swoich obserwacji. Odbywają się projekcje filmów.
Kategoria:

Nowa matura - matematyka: z nami matura z matematyki nie sprawi Ci zadnych problemow, w koncu matematyka nie jest tylko dla orlow. www.maturazmatematyki.pl
Kategoria:

Wszystko co powinieneś wiedzieć przed zakupem i montażem okien PCV. Strona zawiera bazę Producentów i sprzedawców okien PCV oraz spis wszystkich dostępnych na rynku systemów profili okiennych, oraz wiele ciekawych artykułów dotyczących właściwości okna pcv np. przenikalność ciepła, izolacyjność akustycznej, odporność na włamanie, wodoszczelności, obciążenia wiatrem. Baza aprobat technicznych.
Kategoria:

Oferujemy opracowania naukowe o różnym stopniu trudności obejmujące: prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, praca inżynierska, prace zaliczeniowe, prace doktorskie, praca magisterska, praca licencjacka.
Kategoria: