Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27658
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153213

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Us?ugi
Ró?ne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci ELFIK to mini przedszkole w Bielsku-Białej, gdzie każde dziecko poprzez zabawę i odpowiednio dobrane zajęcia będzie rozwijało swój potencjał oraz talent. Mamy wykwalifikowaną kadrę typu psycholog, pedagog, logopeda, prowadzimy też zajęcia specjalistyczne w postaci rehabilitacji (dogoterapia) oraz warsztaty dla rodziców.
Kategoria:

Tylko u nas- w Promostyle- najlepszej jakości odzież promocyjna, różnego typu akcesoria, torby i plecaki reklamowe, upominki, gifrty oraz ręczniki i szlafroki z trwałym znakowaniem. Współpracujemy z małymi i dużymi firmami, a nasze ceny są najniższe na rynku. Jeśli zależy ci na świetnej jakości wykonania oraz niskiej cenie zadzwoń do nas! Fantastyczna odzież reklamowa z bardzo trwałym znakowaniem w atrakcyjnej cenie to nasza oferta! Promostyle to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem, która współpracuje z małymi i dużymi firmami oraz najlepszymi producentami odzieży! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej!
Kategoria:

Zagadki, ciekawostki świata i Wszechświata oraz tajemnice natury i nie wyjaśnione historie, które po dziś dzień wzbudzają zaciekawienie wśród naukowców. Kosmos i najciekawsze jego zagadnienia, mity i tajemnice spowijające historie naszej Ziemi, pierwszych cywilizacji i budowli. Legendy różnych kultur i ich wierzenia i obyczaje, zjawiska nadprzyrodzone jak duchy stygmaty, egzorcyzmy. To co nas czeka po śmierci, sny.
Kategoria:

Razem z naszymi użytkownikami tworzymy serwis o przedszkolach. Na naszych stronach znajdziesz przede wszystkim zestawienie przedszkoli, które są zainteresowane dobrym wychowaniem dzieci. Przedszkole są poukładane według województw i powiatów. Jeśli szukasz przedszkole w swoim mieście, na pewno będziesz mógł zaoszczędzić trochę czasu, bo wszystkie masz podane w jednym miejscu. Zachęcamy rodziców zadowolonych z przedszkoli do dodawania do naszej bazy informacji o tych dobrych placówkach. Dla zapewnienia lepszej komunikacji, także pomiędzy użytkownikami, otworzyliśmy blog połączony z bazą przedszkoli.
Kategoria:

Wszystko o języku polskim w gimnazjum, liceum i na studiach. Wortal zawiera artykuły, język-polski.pl teksty wierszy, lektur, tematy i zadania maturalne, poradniki pomagające napisać rozprawkę, esej, felieton, opowiadanie, notatki z lekcji, opracowania lektur i wiele innych. Coś dla siebie znajdzie tutaj uczeń, jego rodzic, nauczyciel, student. Każdy z nich może wzbogacać zawartość wortalu o własne artykuły.
Kategoria: