Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 23795
Kategorii: 16
Użytkowników: 28
Unikalnych wyjść: 147877

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Usługi
Różne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Sfilmowane i opisane zabawy i doświadczenia fizyczne adresowane do dzieci w wieku od lat czterech do stu czterech. Eksperymentowanie jest proste i tanie - to nie tylko slogan propagandowy, ale też fakt udowadniany w serwisie na wiele sposobów. Na dodatek efekty eksperymentów są czasem bardzo zaskakujące, a zabawa niestety wciąga. Propozycja przeznaczona jest dla rodziców, którzy pragną inwestować w rozwój swych dzieci, do nauczycieli nauczania początkowego, świetlic i przedszkoli, którzy dość mają ciągłych zabaw w loteryjki i kolorowanki, do dziadków, babć i samych dzieci. Naprawdę nie wiele potrzeba, by mieć frajdę z własnoręcznie przeprowadzonego eksperymentu zadziwiającego najbliższych.
Kategoria:

Publikujemy artykuły dotyczące zarządzania, marketingu i innych obszarów związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.
Kategoria:

Wielofunkcyjne i wyraziste kursy językowe oraz zwykłe i uprawomocnione tłumaczenia to specjalności w chorzowskim Centrum Językowym FRANSPOL. Firma podejmuje się wydajnego kształcenia dzieci, młodzieży oraz dorosłych popularnych języków obcych (hiszpański, włoski, francuski, angielski, niemiecki) a także przygotowywania zwykłych oraz specjalistycznych przekładów - również z (i na) języków skromniej znanych (ukraiński, holenderski, niderlandzki, rumuński, norweski, węgierski, szwedzki, słowacki itp.). FRANSPOL gwarantuje kameralne grupy na kursach językowych i intrygujące metody kształcenia. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Nasza firma istnieje od 1991 roku, jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Firmy 3B SCIENTIFIC - na Polskę (produkującej od 70 lat modele z zakresu anatomii człowieka, botaniki, zoologii, chemii, fizyki oraz nowoczesnych fantomów reanimacyjnych). Chcielibyśmy na naszej witrynie internetowej przedstawić Państwu naszą aktualną ofertę handlową dotyczącą pomocy dydaktycznych. Proponowane przez nas pomoce posiadają międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001.
Kategoria:

SITA KRAKÓW : Autoryzowany Salon Sprzedaży firmy Sita na Małopolskę : www.Sita.edu.pl Autoryzowany Salon Sprzedaży SITA zaprasza na profesjonalne prezentacje dla firm i odbiorców indywidualnych oraz udane zakupy udane zakupy. Odwiedzając nasz portal macie Państwo możliwość zapoznania się z zasadami nauki metodą Sita. Za pośrednictwem strony można również zamówić dowolny zestaw Sita z dostawą do domu. W ofercie posiadamy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego.
Kategoria: