Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 23389
Kategorii: 16
Użytkowników: 24
Unikalnych wyjść: 146953

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Usługi
Różne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Wydział Inżynierii Produkcji SGGW w Warszawie oferuje Państwu studia stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia. Kierunki kształcenia: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technika Rolnicza i Leśna, Technologie Energii Odnawialnej. Prowadzimy szkolenia w zakresie kursu pilarza (drwala) - operatora pilarek spalinowych. Prowadzimy droradztwo techniczne w zakresie inżynierii rolniczej.
Kategoria:

Zapraszmy wszystkich odwiedzenia witryny firmy meblowej Mahman. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć takie produkty, jak na przykład: meble kuchenne, meble łazienkowe, meble na wymiar bądź szafy przesuwne. W ofercie firmy Mahmann znajdują sie meble do wyposażenia poszczególnych pokoi zarówno w firmie a także również w domu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny.
Kategoria:

Serwis pisanie prac zajmuje wszelkimi pomocami (wzorami) prac naukowych i nie tlylko. W razie potrzeby wykonujemy takze analizy, oceny i inne projekty zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Na rynku istniejemy od kilku lat, co pozwala nam na umiarkowane ceny i dostosowanie ich do możliwości klienta. sERWIS NASZ JEST DLA KAŻDEGO I NIKT NIE ODEJDZIE OD NIEGO NIEZADOWOLONY
Kategoria:

Prywatne Rodzinne Przedszkole Konradek posiada swoją siedzibę w Warszawie. Założone zostało w 1999 roku, aby pomóc dzieciom oraz rodzicom bez stresu przetrzymać okres wychowania przedszkolnego. Walorem jednostki jest fachowy personel, jaki dba o harmonijny rozwój dzieci. Personel nauczycieli przedszkolnych wykorzystuje współczesne metody, jakie umożliwiają kształcenie i rozwój maluchów na najwyższym poziomie. Najistotniejsze dla przedszkola Konradek jest stworzenie przyjacielskiej oraz rodzinnej atmosfery, którą zaakceptuje każde dziecko. Za sprawą własnej kuchni przedszkolaki stale dostają świeże i ciepłe posiłki. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:

Znajdujące się na terenie stolicy Przedszkola Ciuchcia Puch Puch są bardzo ciekawym ośrodkiem dla pociech. Gwarantujemy uczęszczającym bardzo dobre okoliczności do nauki oraz rozrywki. Zajęcia kierowane są przez doskonale przygotowanych fachowców, którzy dbają o dobro każdego uczestnika. Poprzez metodę imersji językowej efektywnie uczymy dzieci mówienia w języku obcym. Dzięki lektorowi mówiącego po angielsku, dzieci od najmłodszych lat oswajają się z obcą wymową. Proponujemy wiele interesujących aktywności fakultatywnych.
Kategoria: