Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27175
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 152605

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Us?ugi
Ró?ne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Szkolenia biznesowe zamknięte i otwarte. Szkolenia menedżerskie i sprzedażowe. Szkolenia Warszawa i cały kraj. Szkolenia szyte na miarę. Delta Training: praktyczne szkolenia na najwyższym poziomie. Sprawdź nas! Delta Training specjalizuje się w szkoleniach biznesowych. Doskonalimy miękkie umiejętności. Delta Training to zespół doświadczonych trenerów, pracujących na salach szkoleniowych nawet od 15 lat. Nasi trenerzy pracowali z członkami zarządów międzynarodowych korporacji, menedżerami wysokiego i średniego szczebla, ale także z pracownikami niższych szczebli organizacji. Inwestujemy w naszą kadrę. Wiemy, że to trener stoi przed grupą, to trener bierze bezpośrednią odpowiedzialność za ostateczne efekty szkolenia. W naszej firmie trenerzy są najważniejsi. Dbają nie tylko o rozwój innych, ale i swój. Nasze szkolenia są interaktywne. Kładziemy nacisk na ćwiczenie praktycznych umiejętności możliwych do natychmiastowego zastosowania. Wykorzystujemy warsztatowe techniki pracy, takie jak gry szkoleniowe, dyskusje moderowane, inscenizacje, fragmenty filmów, testy, ćwiczenia, analizy przypadków. Motywujemy grupę do aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. Nasze szkolenia są skrojone na miarę, pod indywidualne potrzeby klienta. Zawsze uwzględniamy kulturę organizacyjną firmy, jej cele krótko- i długoterminowe, biznesowe otoczenie, w którym działa. Każde szkolenie traktujemy procesowo. Przed szkoleniem rozmawiamy z uczestnikami oraz ich przełożonymi w celu poznania specyfiki pracy, oczekiwań oraz zdefiniowania zagadnień, które powinny pojawić się na szkoleniu. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy korzystają z mentoringu, który ma im ułatwić wprowadzanie w życie zawodowe umiejętności i wiedzy nabytych na szkoleniu. Na życzenie klienta możemy zaprojektować pomiar efektywności szkoleniowej w oparciu o metodę Donalda L. Kirkpatricka. Mamy w swojej ofercie innowacyjne programy: przywództwo trnsformacyjne, techniki narracyjne, cytaty 360 stopni, to tylko niektóre z nich. Organizujemy również szkolenia otwarte. Te szkolenia również poprzedzamy rozmową z uczestnikami, by poznać ich potrzeby szkoleniowe. Naszym celem jest jak najlepszy dobór ludzi do wspólnego szkolenia.
Kategoria:

Dzięki naszym ekspertom wszyscy zainteresowani osobistym rozwojem i motywacją wewnętrzną mają sposobność poddania się profesjonalnym kursom skutecznej motywacji online, a także wykonania fachowego testu psychometrycznego Reiss Motivation Profile, za pośrednictwem którego realne jest uzyskanie ściśle sprecyzowanego profilu motywacyjnego badanego. To stanowi zaś szansę na określenie jego mocnych stron, a w konsekwencji efektywne wypracowanie właściwych metod sprawnej komunikacji z ludźmi i rozwiązywania konfliktów czy kształtowania dalszej ścieżki życiowej. Nasi pracownicy przygotują dla Ciebie raport oraz jego skrupulatne omówienie.
Kategoria:

Conrad- księgarnia- podręczniki do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych. Całoroczna sprzedaż podręczników i pomocy szkolnych (ćwiczenia, atlasy, mapy, testy, zbiory, repetytoria, vademeca, słowniki i encyklopedie). Oferta niemalże wszystkich wydawnictw podręcznikowych min. WSiP, GWO, Mac, Juka, Operon, Nowa Era, Żak, Pearson Education, Oxford. Wysyłka na cały kraj lub odbiór osobisty.
Kategoria:

Strona WSHIFM Wydział Turystyki i Rehabilitacji w Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka został otwarty w lutym 2006 roku. Studia mają charakter interdyscyplinarny. Ich celem jest przygotowanie studentów do pracy na międzynarodowym rynku. Studenci otrzymują wszechstronną wiedzę z wielu dziedzin życia, od historii sztuki, poprzez rehabilitację, ekologię, rachunkowość do zarządzania portfelowego. Studenci mają możliwość pogłębiania swojej wiedzy poprzez praktyki, wyjazdy na oboz
Kategoria:

Polski serwis popularno naukowy o tajemnicach i zagadkach świata. Na stronie poruszana jest tematyka zagadnień ze świata techniki, tajemnic związanych z religią, poruszamy także tematy związane z kosmosem oraz robotyką. Nasza księgarnia EKSPLORER z ofertą liczącą tysiące tytułów jest jedną z największych księgarni w Polsce oferujących e-booki o różnej tematyce. Nasze atuty to atrakcyjne ceny, duży wybór i szybkie terminy realizacji. E-Booki EKSPLORER to oferta dla wszystkich lubiących ciekawostki.
Kategoria: