Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 23553
Kategorii: 16
Użytkowników: 26
Unikalnych wyjść: 147351

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Usługi
Różne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

GLOBAL Training Centre jest uznaną na stołecznym rynku firmą szkoleniową. Organizuje profesjonalne szkolenia biznesowe, językowe i psychologiczne szyte na miarę potrzeb Klienta Jako jedna z pierwszych otrzymała akredytację Kuratora Oświaty na prowadzenie kursów językowych.
Kategoria:

PRO MATEMATYKA - efektywne i skuteczne lekcje Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum - przygotowanie do sprawdzianów i testów, - analiza zagadnień i tematów realizowanych na zajęciach szkolnych, - pomoc przy rozwiązywaniu zadań domowych, - przygotowanie do egzaminu klas szóstych, - przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, - rozwiązywanie zadań przygotowujących do matury z zakresu podstawowego,
Kategoria:

Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych. Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Kategoria:

Ezwords.eu to internetowa platforma oferująca on-line kursy języka angielskiego w dogodnym czasie dla odbiorcy kursu, z lektorem on-line. Oprócz oferty edukacyjnej Ezwords.eu oferuje także usługi tłumaczeniowe, w tym specjalistyczne tłumaczenia dla firm i instytucji. Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Kategoria:

W portalu wyczerpujący wykaz kursów świadczących lekcje języka chińskiego dla dzieci. Wyszukiwarka uczelni państwowych oraz szkół językowych oraz podług różnych kryteriów jak miasta. Znalezienie idealnej szkoły nie musi być banalnym zajęciem, wejdź na nasz serwis i przekonaj się sam. Szkołę podstawową wybierają nam rodzice, szkołę wyższą głównie z zamiłowania.
Kategoria: