Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 24591
Kategorii: 16
Użytkowników: 28
Unikalnych wyjść: 148971

Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk

12191 Terapia stresu - neuroterapeuta Joanna Wojczyk http://www.gabinet.wojczyk.org Gabinet logopedyczny LOGOS jest najnowocześniej wyposażonym w Łodzi gabinetem oferującym usługi powiązane z terapią logopedyczną. W roku 2009 zakupiliśmy najnowszy sprzęt i aplikacje komputerowe umożliwiające prowadzenie efektywnych zajęć z logopedą równie dobrze dla dzieci jak i osób dorosłych.
Dodatkowo posiadamy sprzęt wspomagający leczenie zaburzeń logopedycznych o podłożu neurologicznym. Jest to urządzenie do prowadzenia terapii metodą EEG Biofeedback.
Nauka i Edukacja
Firmy i Usługi
Różne Inne
łódź   logopeda   Biofeedback   EEG   EEG Biofeedback   gabinet logopedyczny   stres   ADHD   depresja   migrena   autyzm   wady wymowy   jąkanie   seplenienie   afazja   diagnoza   terapia   profilaktyka   logopedia   Joanna Wojczyk   Wojczyk Joanna   Nov 4, 2009 gabinetwojczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Każda katedra Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania daje bardzo ciekawe propozycje studentom kierunków informatycznych. Bardzo dobre perspektywy przynosi, choćby ,katedra Baz Danych i Sztucznej Inteligencji, Systemów Internetowych i Multimedialnych, Informatycznych Systemów Zarządzania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną.
Kategoria:

Aok Driver szkoła jazdy w Łodzi. Prowadzimy zapisy na nowy okres szkoleniowy. Nasi instruktorzy przygotują Państwa do egzaminu z prawa jazdy. Kurs na prawo jazdy w naszej szkole posiada wszystkie niezbędne elementy do zaliczenia pozytywnie egzaminu za pierwszym podejściem. Skorzystaj z naszej edukacji już dziś! Aok Driver rozpoczął nowy nabór - zapisz się już dziś!
Kategoria:

Ośrodek Szkolenia Kierowców STACH oferuje profesjonalną naukę jazdy w obszarze zarówno informacyjnym jak i praktycznym. Proponowany kurs prawa jazdy Kraków będzie doskonałą okazją na zdobycie dla nas cennych umiejętności w prowadzeniu pojazdów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:

Oferujemy opracowania naukowe o różnym stopniu trudności obejmujące: prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, praca inżynierska, prace zaliczeniowe, prace doktorskie, praca magisterska, praca licencjacka.
Kategoria:

Oferujemy przygotowywane profesjonalnie i od podstaw prezentacje maturalne z języka polskiego. Tworzą je osoby z polonistycznym wykształceniem oraz doświadczeniem w pisaniu prac dyplomowych. Zamawiając prezentację u nas, otrzymujesz gwarancję jej wysokiego poziomu merytorycznego i stylistycznego. Nie czekaj! Zamów swoją prezentację już dziś, a maturę ustną z języka polskiego właściwie będziesz mieć z głowy!
Kategoria: