Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28501
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154359

Autokary Zakopane

12301 Autokary Zakopane http://www.autokarykrakow.pl.tl Dysponujemy flotą nowoczesnych i dobrze wyposażonych autokarów oraz busów. Prowadzimy przewozy osobowe w kraju i na terenie krajów Unii Europejskiej. Swoją działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1994r. W naszym przedsiębiorstwie są zatrudnieni wykwalifikowani i sympatyczni kierowcy służący pomocą w walizkach. Jesteśmy w stanie zaproponować nowoczesny i sprawny tabor. Bierzemy pod uwagę warunki i wymagania stawiane przez oferenta. Poziom naszych usług jest potwierdzony przez licencje i certyfikaty, które są potrzebnego do transportu kraj zagranica. Sprawujemy swoją działalność niedaleko Zakopanego. Firmy i Us?ugi
Biznes i Ekonomia
Autokary   busy   autokar   bus   autobusy   autobus   transport   osób   osobowy   przewóz   przewozy   kraj   zagranica   autokarowy   Zakopane   Nowy Targ   Nowy Sącz   Limanowa   Poronin   Białka Tatrzańska   Bukowina Tatrzańska Nov 9, 2009 Marcin

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się głównie produkcją środków dezynfekujących, oraz sprzedażą maszyn czyszczących. Prowadzimy zarówno bezpośrednią sprzedaż jak też oferujemy nasze produkty za pośrednictwem naszej strony internetowej. Nasze środki dezynfekcyjne kupić można także na bezpośrednich prezentacjach które realizujemy. Nasi pracownicy prezentują w jaki sposób powinno wykorzystywać się maszyny czyszczące. Prezentacje takie odbywają się na terenie przedsiębiorstw. Klienci mogą też skorzystać z bogatej oferty szkoleń, ale też i z naszych usług polegających na dezynfekcji, czyszczeniu, czy też opracowywaniu programów czystości.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe PIRS Sp. z o.o. Funkcjonujemy na rynku od 1993 r. w dwóch lokalizacjach Darłowie oraz Szczecinie. Specjalizujemy się w przetwórstwie ryb i handlu. W Darłowie zawiera się nasza nowoczesna przetwórnia całkowicie dopasowana do wymogów higienicznych oraz weterynaryjnych Unii Europejskiej. Na dodatek obiekt posiada licencję eksportową nr PL 32131815. Dokładnie z jej treścią jesteśmy upoważnieni do wytwórczości i eksportu na rynku państw europejskich. Można się z nami skontaktować drogą mailową bądź telefoniczną. Kompletna oferta firmy znajduje się na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy!
Kategoria:

Na rynku przemysłowym jesteśmy od 2003 r. Specjalizujemy się w dystrybucji podzespołów do budowy maszyn przemysłowych. Na naszej stronie www przedstawiamy bogatą ofertę markowych softstartów HFR-1000. Ponadto oferujemy falowniki, elektrowibratory, reduktory, silniki indukcyjne, koła pasowe,zębate itp. Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie automatyki przemysłowej.Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem.
Kategoria:

Zakład pogrzebowy Witwicka z Wrocławia zajmuje się organizacją pogrzebów od 1973 roku. Obsługuje zarówno pochówki świeckie, jak i pogrzeby wyznaniowe. Wykonuje również usługi kremacji we własnym zautomatyzowanym krematorium. W każdym przypadku pracownicy dbają o zapewnienie dobrego samopoczucia rodzinie i przyjaciołom zmarłej osoby. Wiedzą, iż zejście kogoś bliskiego, to delikatna i bolesna sytuacja. Gwarantujemy, iż przygotowujemy zmarłego do pochówku zgodnie z najlepszymi standardami i szacunkiem. Dokładamy starań, żeby ceremonia pogrzebowa przebiegała bez zakłóceń. Odpowiadamy na wszystkie pytania oraz wspieramy w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych. Szczegóły dostępne są na witrynie.
Kategoria:

Bipol Wrocław: kserokopiarki - nowe i używane marki Toshiba. Kserokopiarki do szkół, biur i punktów usługowych - sprzedaż, naprawa. Sprzedaż analogowych i cyfrowych urządzeń kopiujących Toshiba. W ciągłej sprzedaży kopiarki i drukarki używane. Terenem naszego działania jest Wrocław i województwo dolnośląskie. Zakupione w nasze firmie kopiarki objęte są gwarancją. Każda kopiarka przed sprzedażą przechodzi gruntowny przegląd oraz konserwację. Zapewniamy darmową dostawę, instalację, przeszkolenie personelu i dokumentację w języku polskim. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz materiały eksploatacyjne.
Kategoria: