Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28501
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154353

Strona WWW - Strona główna

12351 Strona WWW - Strona główna http://www.gimus.pl/ Szkolenia dla osób indywidualnych i firm z zakresu umiejętności poznawczych i rozwoju osobistego (trening interpersonalny). Trenerzy - Rafał Banaszek, Bożena Kamińska, Jacek Mazela. Gimus -firma, której misją jest skuteczna edukacja naszych klientów i ich rozwój przez całe życie. Nasze szkolenia opieramy na holistycznym ujęciu rozwoju człowieka - dbamy o to, aby edukacja obejmowała umysł, ciało i ducha. Prowadzimy szkolenia z pamięci (mnemotechniki), szybkiego czytania, działań antystresowych, asertywności, komunikacji, wystąpień publicznych. Nauka i Edukacja szkolenia   pamięć   rozwój osobisty   mnemotechniki   Rafał Banaszek   gimus   komunikacja   stres   asertywność   uczenie się   uwaga   notowanie   przeciążenie informacyjne Nov 9, 2009 Rafał

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Nie lubisz pisać? Chciałbyś uzyskać pomoc w obrębie niemal wszelkiego tematu z Twojego zakresu studiów? Zapraszamy na http://www.sposobna5.pl! Dzięki nam nie wyłącznie zdobędziesz wsparcie, ale przede wszystkim dostaniesz wzór pracy semestralnej i zaliczeniowej wysokiej właściwości! Od konkurencji odróżnia nas przede wszystkim wysoka jakość a także niepowtarzalność i oryginalność. Do każdej pracy przyłożymy się oddzielnie, całość realizowane jest indywidualnie, na zlecenie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług, szczególnie jeśli tematy są zawiłe a terminy krótkie.
Kategoria:

Larson - Akademia Językowa zaprasza do nauki języka angielskiego przez Internet bez wychodzenia z domu. Kursy odbywają się przez komunikator Skype i za pomocą własnej platformy e-learningowej. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem Metody Callana w niewielkich grupach lub indywidualnie. Posiadamy ofertę dla każdego poziomu zaawansowania. Prowadzimy nabór przez cały rok. Oferujemy kursy innych języków metodą bezpośrednią. Gratis - 4 lekcje próbne.
Kategoria:

ueforum.pl - jest nieoficjalnym forum studentów UE, gdzie kandydaci mogą otrzymać pomoc od studentów oraz absolwentów naszej uczelni. Na forum można znaleźć tematy dotyczące: erasmusa, egzaminów, imprez, rekrutacji itd. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i interesuje Cię studiowanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, koniecznie odwiedź nasz adres: ueforum.pl.
Kategoria:

Akademia dziecięca "GENIUS" zrodziła się z chęci rozbudzenia w dzieciach naukowej pasji i zainteresowania nauką, która może być niezwykłą przygodą połączoną z zabawą w studiowanie.Studentem Akademii może być każde dziecko w wieku od 6 do 10 lat, które jest ciekawe świata, poszukuje odpowiedzi na wiele trudnych pytań, chce dowiedzieć się więcej o kosmosie i wszechświecie, człowieku, faunie i florze, fizyce kwantowej i jądrowej,czy też o różnych niewytłumaczalnych zjawiskach, jak np. trójkąt bermudzki, czarna dziura, itd.
Kategoria:

Centrum Edukacyjne High School - firma prowadząca kursy maturalne. Zajęcia w kilkuosobowych grupach, prowadzone przez doświadczonych korepetytorów, lokalizacja w centrum miasta.Jeśli chcesz bezstresowo zdać maturę, to dołącz do nas - pomożemy Ci osiągnąć zamierzone cele! Uczymy z pasją i stawiamy na dogłębne zrozumienie zagadnień. W ofercie także zajęcia indywidualne, dla dorosłych i studentów!
Kategoria: