Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28284
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153921

Strona WWW - Strona główna

12351 Strona WWW - Strona główna http://www.gimus.pl/ Szkolenia dla osób indywidualnych i firm z zakresu umiejętności poznawczych i rozwoju osobistego (trening interpersonalny). Trenerzy - Rafał Banaszek, Bożena Kamińska, Jacek Mazela. Gimus -firma, której misją jest skuteczna edukacja naszych klientów i ich rozwój przez całe życie. Nasze szkolenia opieramy na holistycznym ujęciu rozwoju człowieka - dbamy o to, aby edukacja obejmowała umysł, ciało i ducha. Prowadzimy szkolenia z pamięci (mnemotechniki), szybkiego czytania, działań antystresowych, asertywności, komunikacji, wystąpień publicznych. Nauka i Edukacja szkolenia   pamięć   rozwój osobisty   mnemotechniki   Rafał Banaszek   gimus   komunikacja   stres   asertywność   uczenie się   uwaga   notowanie   przeciążenie informacyjne Nov 9, 2009 Rafał

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Strona poświęcona tematyce korepetycji. Artykuły o przyczynach obecnej popularności korepetycji i o korzyściach wynikających z korzystania z prywatnych lekcji. W przeciwieństwie do wielu innych serwisów, autorzy nie skupiają się na minusach korepetycji i nie piszą o pogłębianiu nierówności społecznych związanych z kosztem korepetycji, tylko ukazują plusy indywidualnej nauki oraz sugerują w jaki sposób podchodzić do tego zagadnienia.
Kategoria:

Potrzebujesz pomocy w zakresie tłumaczenia tekstów, pism, korespondencji Firmowej, CV? poszukujesz materiałów naukowych do skomponowania pracy licencjackiej, magisterskiej ? chcesz stworzyć oryginalną prezentację multimedialną? jeżeli tak, to ta oferta jest skierowana do Ciebie!! Skorzystaj z usług Firmy PRESTIGE, Firmy którą tworzy zespół zgranych, wykwalifikowanych, posiadających bogate doświadczenie zawodowe osób, które służą pomocą w zakresie wielu dziedzin nauki i które w swojej pracy kierują się dewizą Firmy jaką jest „solidność, profesjonalizm, kreatywność i prestiż”. Zapoznaj się z ofertą, umieszczoną na stronie internetowej.
Kategoria:

Przedszkole "Bajeczka" w Warszawie na Bielanach zapewni Waszym dzieciom najwyższy poziom opieki i wychowania. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców przyjmujemy do przedszkola dzieci w wieku od 1, 5 roku do 5 lat, a sześciolatków do zerówki. Stawiamy się do Państwa dyspozycji w godzinach od 7:00 do 18:00. Dodatkowo oferujemy Państwu mozliwość pozostawienia dziecka pod naszą opieką na godziny w dogodnym dla Państwa czasie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Kategoria:

Biuro tłumaczeń English Studio z Zamościa oferuje tłumaczenia polsko - angielskie oraz angielsko - polskie, przysięgłe, pisemne i ustne. W propozycji jest tłumaczenie metryk chrztu, aktów małżeństwa, zgonu, zaświadczeń zatrudnieniu, umów o pracę, referencji, CV, dokumentów samochodowych, szkolnych, kościelnych, medycznych, różnych dokumentów sądowych, a również umów, dokumentów firmowych, zaświadczeń o zasiłkach, polskich i angielskich dokumentów podatkowych (PIT, P60, P45 i innych), aktów notarialnych oraz wszelkich papierów urzędowych. Tłumacz ma duże doświadczenie w tłumaczeniach tekstów z różnych dziedzin, a dbając o ich postać konsultuje się z innymi specjalistami. Co więcej zajmuje się tłumaczeniami ustnymi, na jakich niezbędna jest obecność tłumacza przysięgłego (tłumaczy rozmowy podczas spotkań oficjalnych, negocjacji, oraz rozmowy telefoniczne). Wszelkie zlecenia są wykonywane błyskawicznie, rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Więcej szczegółów na stronie.
Kategoria:

Zobacz atrakcyjne tłumaczenie zadań matematycznych z zakresu gimnazjalnego i ponadgimnazjalnego. Narysuj własnoręcznie dowolny wykres funkcji online, opanuj bezboleśnie Twierdzenie Pitagorasa i Talesa. Przekonaj się jak proste jest rozwiązywanie równań i układów równań. Przygotuj się do matury i testu w gimnazjum. Serwis mobilny będzie dużym udogodnieniem w nauce Królowej Nauk. Jeżeli nadal szukasz dobrej strony do nauki matematyki to koniecznie wejdź na Matfiz24.pl. Zapraszamy!
Kategoria: