Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29157
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155942

Szkolenia administracji, szkolenia pracowników, szkolenia kadr, kursy szkolenia

12403 Szkolenia administracji, szkolenia pracowników, szkolenia kadr, kursy szkolenia http://www.szkolenia.avenhansen.pl/ Strona firmowa AVENHANSEN - zawiera oferty wszelkiego rodzaju szkoleń - zarówno otwartych jak i zamkniętych. Przedstawia wszystkich trenerów którzy prowadzą kursy szkolenia, a także szkolenia biznesowe. Można u nas znaleźć dokładną specyfikację wszelkiego rodzaju szkolenie - gdzie się odbywa - kiedy - oraz krótki brief tego jak będzie przebiegać szkolenie w Krakowie. Uznana firma prowadząca kursy, szkolenia zaprasza. Obierz kurs na Kraków i zdobywaj wiedzę.
Firma AVENHANSEN wprowadza szkolenia administracji. Są one ściśle ukierunkowane do szkolenia kadr pracujących w urzędach. Wyszukany charakter szkolenia pracowników pozwoli podnieść kulturę pracy oraz jej efektywność. Firma AVENHANSEN posiadając bagaż doświadczeń oferuje swoje kursy szkolenia jako sprawdzone formy nabywania wiedzy.
Biznes i Ekonomia
Nauka i Edukacja
Szkolenia administracji   szkolenia pracowników   szkolenia kadr   kursy szkolenia   szkolenia biznesowe   szkolenia   szkolenie   szkolenie kraków   szkolenia kraków   kurs kraków   kursy kraków   szkolenia w krakowie Nov 9, 2009 Michał

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Darmowe ogłoszenia rolnicze SwiatAgro.pl. Internetowa giełda rolnicza została stworzoną z myślą o osobach ceniących sobie szybkość dotarcia do potencjalnych kupujących bądź sprzedających. Na naszej internetowej giełdzie rolnej znajdziesz ogłoszenia, oferty rolnicze z całej Polski. Tu bezpłatnie możesz dodać swoje ogłoszenia w kategoriach takich jak: ogłoszenia nieruchomości, ogłoszenia praca, ogłoszenia maszyny rolnicze, ogłoszenia ciągniki rolnicze. Dodawanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne i zajmuje kilka minut. Serdecznie zapraszamy wszystkich.
Kategoria:

Grupa Euro-Centrum specjalizuje się w rozwoju technologii energooszczędnych w budynkach. Spółka prowadzi rozbudowaną działalność, realizując działania badawcze, edukacyjne, nawiązując kontakty z uczelniami technicznymi. Grupa wdraża technologie energooszczędne na terenie Euro-Centrum Parku Przemysłowego, umiejscowionego w Katowicach. Tu można wynająć lokale biurowe, powierzchnie wystawowe, sale konferencyjne. Kompleks biurowców to nowoczesna powierzchnia biurowa i konferencyjna.
Kategoria:

Głównym celem naszej działalności jest skup długów. Jeżeli macie Państwo trudności z odzyskaniem należności od swoich kontrahentów. Jeżeli cały czas słyszycie, że faktura będzie zapłacona w przyszłym miesiącu, to nie czekajcie aż dług się przedawni tylko już teraz podejmijcie działanie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, windykacja wierzytelności, to dla nas bardzo prosta sprawa. Zaufajcie doświadczonej marce i ze spokojem prowadźcie swój biznes.
Kategoria:

Główną dziedziną naszej działalności jest sprzedaż oraz serwis maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej blachy. W naszej ofercie posiadamy nożyce gilotynowe, prasy krawędziowe, wypalarki plazmowe, wykrawarki naroży, przecinarki taśmowe, agregaty plazmowe, giętarki do rur, linie do profilowania itp. Świadczymy także usługi doradcze przy doborze maszyn do obróbki skrawaniem jak i maszyn do HVAC
Kategoria:

Niemieckie rodziny opiekę nad swoimi bliskimi powierzają niemal wyłącznie kobietom! Atrakcyjna pensja do 5000 zł kusi coraz więcej bezrobotnych Polek. Nikt nie pyta je o wiek i wykształcenie. „Pracuję jako opiekunka w Niemczech i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną” - napisała jedna z opiekunek agencji Pronobel. Niemiecki senior oczekuje od opiekunki troskliwości i pogodnego usposobienia. Liczy przy tym na wsparcie zarówno przy pracach domowych jak i codziennej pielęgnacji. Największe szanse na zdobycie pracy ma kandydatka w wieku 40+, posługująca się językiem niemieckim, opiekująca się w przeszłości osobą starszą w kraju lub za granicą oraz mająca na swoim koncie przebyte szkolenia. Wynagrodzenie dla kobiet zatrudnionych w opiece wynosi od 800 do 1300 € miesięcznie. Podopieczny zapewnia wyżywienie i zakwaterowanie. Opieki można podjąć się na okres minimum 1 miesiąca, jednak to opieka długoterminowa, w okresie świąt wiąże się z wysokimi bonusami i premiami. Agencja Pronobel umożliwia legalną pracę, opłaca ubezpieczenie, zapewnia dokument A1, kartę EKUZ oraz opiekę konsultanta (24/7) na terenie Niemiec.
Kategoria: