Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29769
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156865

Ochrona Hobus - ochrona obiektów, systemy alarmowe, monitoring, GPS - Warszawa ul. Wałbrzyska Mokotó

12708 Ochrona Hobus - ochrona obiektów, systemy alarmowe, monitoring, GPS - Warszawa ul. Wałbrzyska Mokotó http://www.hobus.pl/ Hobus istnieje od 1991 roku. Obecnie jest to grupa spółek połączonych kapitałowo (100% kapitału polskiego), z których każda posiada odrębną koncesję MSWiA i specjalizuje się w określonej dziedzinie ochrony mienia. Połączenie potencjału zgrupowanych spółek gwarantuje kompleksowość obsługi Klientów. Zajmujemy pozycję jednego z liderów wśród agencji ochrony w Polsce, obsługując kilkadziesiąt tysięcy kontrahentów na terenie całego kraju. Posiadamy biura w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Kole, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i Zakopanem. Mamy zarówno struktury wyspecjalizowane w obsłudze dużych kontraktów, jak i komórki odpowiedzialne za niewielkie zlecenia. Umożliwia to zawsze takie zorganizowanie ochrony, aby koszty jej prowadzenia były współmierne do istniejących zagrożeń oraz do możliwości finansowych Klienta Należymy do branżowych oraz ponadbranżowych organizacji pracodawców: Polski Związek Pracodawców "Ochrona", Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów, Projektantów i Instalatorów Systemów Alarmowych "Polalarm", Polska Izba Ochrony Osób i Mienia, Business Center Club. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej do kwoty 5 mln zł, indywidualne polisy wszystkich agentów od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 100 - 500 tys. zł (zależnie od charakteru pracy) oraz oddzielną polisę ubezpieczającą konwoje. Świadczymy pełen zakres usług ochrony. W ciągu oststnich 4 lat podwoiliśmy wysokość przychodów osiągając wartość ponad 156 milionów zł. Firmy i Us³ugi
Technika i Telefonia
Dom i Wnêtrze
ochrona alarmy Nov 17, 2009 Kamil

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Firmy i Usługi

Pneumatyka On-Line - internetowy sklep oferujący szeroki wybór wszelkiego rodzaju narzedzi pneumatycznych.
Kategoria:

Chcesz wynająć firmę, która zajmuje się organizacją imprez plenerowych? Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że takie przedsięwzięcie złożone jest z kilku etapów i wiesz, że sam nie dasz sobie rady z organizacją? Zapraszamy Cię do współpracy. Nasza ekipa pomoże Ci rozstawić scenę, zapewni nagłośnienie i oświetlenie. Od wielu lat zajmujemy się takimi zleceniami, mamy już za sobą wiele koncertów i chcemy, żeby Twój także był udany.
Kategoria:

Mamy przyjemność zaoferować Wam Szanowni Internauci określoną aktywność polegającą na zawodowym wykonaniu filmu na wideokamerze różnych uroczystości, na przykład takich, jak doniosłe eventy z najbliższymi, bankiety artystyczne, czy jeszcze innego rodzaju. Ciepło pragniemy zaprosić Was Drodzy Państwo do skorzystania z działań oferowanych przez Studio Filmu Video, bowiem kamerzysta na przyjęcie oraz wideofilmowanie Warszawa jest to coś, co stanowi - ma się rozumieć - naszą domenę.
Kategoria:

Stalowe hale namiotowe to tanie i ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy planują zaadoptować grunt pod magazyn, halę sportową lub inne pomieszczenie przemysłowe bądź rekreacyjne. Nasza firma zajmuje się kompleksową realizacją projektów namiotów magazynowych i hal stalowych. Naszą domeną jest długoletnie doświadczenie nabyte w praktyce oraz staranność wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kategoria:

Wiemy, że podstawą sukcesu jest dobra reklama. Wychodząc na przeciw potrzebom rynku oferujemy szereg nowoczesnych rozwiązań. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie projektów, produkcji oraz montażu reklam. Świadczymy także usługi w zakresie prac montażu reklam metodami alpinistycznymi. Posiadamy w ofercie również systemy wystawienniczne: roll up, popup, x-baner itd.
Kategoria: