Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27539
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153133

Meble design w HitczyShit

12901 Meble design w HitczyShit http://www.hitczyshit.pl Serwis poświęcony meblom, wzornictwu oraz aranżacji wnętrz. Znajdziemy w nim wiele inspiracji na zaprojektowanie własnych pomieszczeń. Często organizowane konkursy dają możliwość wygrania jednej z wielu nagród, którymi są przeważnie elementy wystroju wnętrza, na przykład lampy, stoliki lub zegary. Meble design HitczyShit to strona przedstawiająca najciekawsze meble na rynku. Sam oceniasz czy dana kreacja jest hitem czy może raczej shitem. To goście oceniają czy krzesła, szafy i inne meble są ciekawe czy wręcz przeciwnie. W serwisie znajdziemy wiele pomysłów na wyposażenie wnętrza. Dom i Wn?trze
Kultura i Sztuka
Ró?ne Inne
design   meble   wnętrza   aranżacje   szafy   krzesła   łóżka   lampy   fotele   inspiracje   wyposażenie wnętrza Nov 18, 2009 ostry2003

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Dom i Wnętrze

Zapraszamy na naszego bloga, który poświęcony jest tematowi centralnego ogrzewania. Na rynku polskim pojawiają się coraz to nowe metody ogrzewania domu. Dlatego aby wybrać instalacje najlepiej dopasowaną do potrzeb, trzeba na bieżąco zapoznawać się z nowoczesnymi technikami. Temu celowi ma służyć nasz blog. Można na nim znaleźć informacje dotyczące np. instalacji podłogowej, instalacji, ściennej, przeciwoblodzeniowej, nadmuchowej, elektrycznej. Prezentujemy filmy ukazujące metody montażu. Zapraszamy!
Kategoria:

Profesjonalne fotoogniwa nie bez powodu cieszą się wielkim uznaniem. Serwis Fotoogniwa.com w sposób skuteczny je promuje, a równocześnie daje możliwość sprawdzenia możliwości technicznych ich zastosowania na domu prywatnym albo na budynkach firmowych. Firma montuje moduły fotowoltaiczne w taki sposób, aby były wykorzystywane w jak najskuteczniejszym stopniu. W efekcie oszczędności wynikające z wykorzystania energii elektrycznej są bardzo duże, ponadto dba się o środowisko naturalne, które jest w wysokim stopniu eksploatowane w wyniku normalnego wytwarzania energii.
Kategoria:

Sklep Luxury Beds - Euro Mercator Poznań (Wielkopolska) - wyjątkowe i niepowtarzalne luksusowe łóżka oraz materace do łóżek. Wysokiej jakości materace Treca interiors Paris, Serta, Hamilton i Beds Collection. Oferujemy też luksusowe materace hotelowe. Na stronie oferta na luksusowy materac do spania. Zapraszamy po łóżka z materacem i ekskluzywny materac do łóżek. Skorzystaj z oferty na materace sypialniane (ekskluzywne sypialnie) - materac do sypialni Treca.
Kategoria:

W Szczecinie mieści się siedziba firmy Basentech, która specjalizuje się w technice basenowej. Nasza propozycja to gotowe konstrukcje basenowe: metalowe, poliestrowe, betonowe i drewniane, zadaszenia, a także wszelkie wyposażenie dodatkowe drabinki, pompy, dysze, filtry, urządzenia do dezynfekcji wody, ogrzewania i części zamienne do tych urządzeń. Wszelkie produkty wyróżnia trwałość oraz efektowne wykonanie i dzięki temu są z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w domach, ale także w hotelach, restauracjach oraz innych obiektach. Nasze ponad 20 - letnie doświadczenie branżowe pozwala proponować wysokiej klasy usługi oraz udzielać kompetentnych porad, dzięki współpracy z innymi takie jak montaż konserwację oraz modernizację basenów. Pozostałe informacje o ofercie przedsiębiorstwa zamieściliśmy na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma KONKRET wykonuje cięcie betonu i wiercenie w betonie, wiercenie otworów w technikach diamentowych, wiercenie w żelbecie, cięcie żelbetu. Świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi realizacji ścian szczelinowych. Ważnym elementem świadczonych usług są także kontrolowane wyburzenia i rozbiórki przy użyciu urządzeń ręcznych, pozwalających na częściowy demontaż obiektów budowlanych bez naruszania konstrukcji przewidzianej do dalszej eksploatacji lub demontaż obiektów w ścisłej zabudowie miejskiej nie pozwalającej na wprowadzenie ciężkiego sprzętu.
Kategoria: