Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29769
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156865

www.polish-jazz.pl

13320 www.polish-jazz.pl http://polish-jazz.pl Interesuje Cię polski jazz... Trąbka, Saksofon, czy też Kontrabas? Zapraszamy na polish-jazz.pl. To co znajdziesz na naszej stronie to Historia polskiego jazzu, biografie najslynniejszych polskich muzyków takich jak Jerzy 'Duduś' Matuszkiewicz, Tomasz Stańko, Krzysztof Komeda-Trzciński, Michał Urbaniak czy też Henryk Majewski, informacje o festiwalach i koncertach jazzowych, Kolekcja winyli z serii Polish Jazz, jak i wiele innych. Krótko mowiąc... Polish Jazz od a do z. Kultura i Sztuka
Humor i Rozrywka
polski   jazz   muzyka   Historia   Biografia   polscy   jazzmani   artyści   jazzowi   polish jazz   płyty   winylowe   winyle   vinyle Nov 26, 2009 Gingero

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Kultura i Sztuka

Teatr Ognia z Makowa Mazowieckiego oferujący profesjonalne pokazy tańca z ogniem, fireshow. Płonące kije, liny, wachlarze, iskry, miecze, plucie ogniem i połykanie ognia - wszystko w rytm muzyki i ognia! Teatr Tańca z Ogniem MANTRA jest grupą młodych i ambitnych ludzi z Makowa Mazowieckiego. Grupa liczy sobie obecnie około 13 osób i cały czas się rozwija. Jej członkowie to przede wszystkim uczniowie szkół średnich i wyższych, których zafascynowała sztuka tańca z ogniem. Przedstawienia odbywają się zwykle przy specjalnie dopasowanej muzyce, która doskonale współgra z partiami układów czy też spektakli oddając tym samym atmosferę całego widowiska.
Kategoria:

Fotografia ślubna jest dla mnie czymś, co sprawia, że jedynie obraz jest w stanie przekazać wiecej niż tysiące słów. Do fotografii ślubnej od lat podchodzę z ogromną pasją i niezmienną fascynacją. Wyzwaniem dla mnie jest niebanalna artystyczna fotografia ślubna i unikalne zdjęcia ślubne ukazujące prawdziwe uczucia: łzy szczęścia, emocje, miłość, radość, wzruszenie, co w połączeniu z ludzkimi osobowośćami tworzy koloryt zdjęć, sprawiając, że są również szalone, spontaniczniczne, zwariowane, niepowtarzalne. Pracuję na terenie całej polski: Katowice, Kraków, Wrocław, Gliwice, Bielsko Biała, Warszawa, jak również za granicą: Praga, Wiedeń, Berlin, Paryż i inne. Jednak można powiedzieć, że głównym moim terenem działania jest Śląsk i jego okolice.
Kategoria:

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nabyciem oryginalnego obrazu olejnego. Wszystkie sprzedawane przez nas dzieła są ręcznie malowane na płótnie. Nasza oferta obejmuje obrazy zróżnicowane tematycznie, namalowane bardzo staranie przez uczniów oraz absolwentów szkół plastycznych. Dzięki temu nasza oferta jest przystępna cenowo dla każdego!
Kategoria:

Głównym tematem na forum są filmy azjatyckie, które są coraz bardziej popularne i doceniane w naszym kraju. Dzięki forum poznasz również kulturę Azji, jej zwyczaje. Dołącz do społeczności już dziś. Poznasz tu dużo fajnych osób z podobnymi zainteresowaniami i pasją co Ty. Napisz swoją recenzję filmową już dziś, zobacz także jakie ciekawe premiery się szykują.
Kategoria:

Profesjonalne zdjęcia ślubne to umiejętność zatrzymania ulotnych chwil, zatrzymanie w kadrze waszych emocji. Zdjęcia ślubne, które wykonuję to fotografie wykonane z pełnym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz pasją. Chętnie podpowiem i doradzę jak może wyglądać wasza sesesja. Moje wieloletnie doświadczenie oparte jest na umiejętnościach i profesjonalnym sprzęcie.
Kategoria: