Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29779
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156875

Przeprowadzki Transport 601413795 - Bagazowka Katowice

13621 Przeprowadzki Transport 601413795 - Bagazowka Katowice http://www.bagazowka-katowice.pl Głównym profilem działalności Transport Katowice jest kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych i indywidualnych w zakresie transportu drogowego.Naszym priorytetowym celem jest pełne zaspokojenie potrzeb klienta w segmencie transportowym poprzez profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.Firmę tworzy zespół dynamicznych ludzi z pasją i doświadczeniem, które gwarantuje pewność i punktualność realizowanych przez nas usług transportowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze co umożliwia łatwy dostęp do informacji. Poprzez najnowsze technologie, stały rozwój i indywidualne dostosowanie do potrzeb klienta zapewniamy najwyższą jakość usług transportowych.Dysponujemy samochodami dostawczymi i cieżarowymi które w sposób niezawodny dostarczą towar w wybrane miejsce i w określonym czasie.Nie mniej ważny jest segment transportu dla osób fizycznych jesteśmy gotowi wstanie zapewnić fachową i sprawną obsługę przy przeprowadzkach,transporcie mebli,wyposażenia biur ,mieszkań domów.Naszymi bagażówkami przewieziesz miedzy innymi:lodówkę, pralkę, zmywarkę, biurko, komodę, meblościankę, fotel, tapczan, rogówkę, a także materiały budowlane (ze stalą włącznie), materiały stolarskie, elementy wyposażenia wnętrz itp. itd.Możliwy jest przyjazd na miejsce w celu omówienia warunków zlecenia przed jego realizacją transportu. Jesteśmy firmą dyspozycyjną 24 godziny na dobę, więc wykonujemy zlecenia bez ograniczeń czasowych, z sobotami i niedzielami włącznie. W zależności od potrzeb firma jest w stanie zapewnić stosowną ilość pracowników do realizacji zlecenia.Dostosujemy się do indywidualnych potrzeb klienta .Możliwa negocjacja cen jak i również wcześniejsza rezerwacja terminów.Rachunek zwykły lub VAT Działamy Szybko, Tanio, Solidnie.Jesteśmy członkami Zrzeszenia Transportu Prywatnego w Katowicach więc nie jesteśmy ludźmi z przypadku po prostu można nam zaufać.Ponad 20 lat w branży transportowej.Współpracując z nami zyskasz solidnego partnera na drodze do sukcesu!
Transport Katowice Organizuje kompleksowe przeprowadzki mieszkań biur i firm Jesteśmy wstanie zapewnić fachowa i sprawna obsługę przy przeprowadzkach transporcie mebli wyposażenia biur i mieszkań Transport bagażowy to nasza specjalność ... Oferujemy:przewóz towarów przeprowadzki (mieszkań, domów, biur, sklepów, magazynów) wynajem samochodów dostawczych wraz z kierowcą.U nas przewieziesz m. in. lodówkę, pralkę, zmywarkę, biurko, komodę, meblościankę, fotel, tapczan, rogówkę, a także materiały budowlane (ze stalą włącznie), materiały stolarskie, elementy wyposażenia wnętrz itp. itd. Możliwy jest przyjazd na miejsce w celu omówienia warunków zlecenia przed jego realizacją. Jesteśmy firmą dyspozycyjną 24 godziny na dobę, więc wykonujemy zlecenia bez ograniczeń czasowych, z sobotami i niedzielami włącznie. W zależności od potrzeb firma jest w stanie zapewnić stosowna ilość pracowników do realizacji zlecenia. Wiec jeżeli chcą Państwo przewieść rzeczy o większych gabarytach - jesteśmy zawsze do dyspozycji. Każde zlecenie wykonamy sprawnie i profesjonalnie. Nasze auta są przystosowane do przewożenia mienia przesiedlenia, towarów na paletach i innych nietypowych towarów. Przewozimy towary nietypowe, których firmy kurierskie nie odbierają np:obrazy,fortepianów czy pianin.Od 1998 roku ściśle współpracujemy z korporacją taksówkową Hallo Taxi Katowice.I w ramach kooperacji wykonujemy dla nich zlecenia transportowe.Tak więc nasze bagażówki znają znakomicie aglomeracje Katowic i Ślaska.
Biznes i Ekonomia
Firmy i Us³ugi
Motoryzacja
przeprowadzki katowice   transport katowice   uslugi transportowe   katowice   transport mebli katowice   przewoz rzeczy   transport   uslugi   przewoz   bagazowka katowice   taxi bagazowa   taxi   bagazowka   katowice   bagazowa katowice   sprzet agd   pianina   meble   Dec 3, 2009 marcusss

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 2.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 1

Oce stron


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Firma Wilking to znany wytwórca meblowy, który para się produkowaniem umeblowania już od wielu lat. Produkty spółki Wilking cechują się solidnością a także doskonałą wytrzymałością. W ofercie znajdują się między innymi meble biurowe, stoliki komputerowe, stoliki pod notebooka, stoły składane, stoły konferencyjne i kilka innych. Firma posiada duże wiedzę praktyczną i wykwalifikowaną, sprawdzoną kadrę pracowniczą.
Kategoria:

Nasza oferta to między innymi szybka pożyczka na dowód. Zapewniamy bardzo wygodne oraz szybkie usługi za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zapewniamy zarówno pożyczki dla zadłużonych jak też limity na podstawie, których można korzystać z większych środków finansowych w dłuższym okresie czasu. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu! Dane kontaktowe na anszejs tronie.
Kategoria:

Firma działająca na terenie Wielkiej Brytanii wyszukująca i importująca sprzęt ciężki i maszyny budowlane. Oferujemy profesjonalną pomoc przy zakupie ciężkich maszyn przeznaczonych do robót ziemnych i budowlanych. Obejmujemy teren Wielkiej Brytanii i Irlandii. Import maszyn budowlanych, sprzętu ciężkiego, handel i wynajem.
Kategoria:

Biuro rachunkowe Rachuba, kierowane jest przez Ewę Lipińską. znajduje się w Kielcach. Zobowiązane jest do pełnej obsługi księgowej i podatkowej firm oraz osób prywatnych. W jego propozycji mieszczą się usługi z obszaru przyrządzenia różnorodnych rozliczeń, wyboru sposobu księgowania, a także przyrządzania odpisów, sporządzenia wniosków kredytowych, leasingowych i zaświadczeń. Wykonuje rejestrację firm. Zawsze sumiennie i wskazanym terminie wykonuje przyjęte zobowiązania oraz indywidualnie podchodzi do każdej z otrzymanych spraw oraz zleceń. Pracuje dla osób prywatnych, spółek komandytowych, cywilnych, jawnych, spółek akcyjnych i spółek z o.o., S.A. oraz aptek, szkół oraz stowarzyszeń. Współpracuje nie tylko z obywatelami Kielc, ale i całego województwa świętokrzyskiego. Pełna oferta na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Wierzbowe Ranczo to nadzwyczajne miejsce zaskakujące rustykalnym stylem charakterystyczną atmosferą , , a dodatkowo zielenią zaskakującą gości. Wierzbowo świadczy usługi z zakresu organizacji wesel, imprez okolicznościowych, warsztatów, zielonych szkół, istnieje możliwość wynajęcia obiektu na potrzeby szkoleń, czy biznesowych wyjazdów. Przepiękna okolica, a także kilka trakcji przygotowanych dla nabywców umożliwia na niebywale spędzony czas w miłej atmosferze.
Kategoria: