Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29722
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156819

Katalog Firm

13892 Katalog Firm http://www.firmor.pl Katalog firm i instytucji. Strona powstała z myśla o firmach i podmiotach prowadzących dzialalnośc gospodarczą. Umozliwiamy za pośrednictwem naszego serwisu reklame w internecie. Każdy klient ma mozliwość stworzenia własnej wizytówki zawierającej dane tele-sdresowe, adres strony firmy oraz mapkę pomagająca zlokalizowac przedsiębiorcę. Umieszczając wpis w naszej bazie zwiększasz widocznośc swojej firmy w internecie co pozwala pozyskac większa grupę potencjalnych klientów. Firmy i Us³ugi
Biznes i Ekonomia
Internet i Komputery
katalog firm   reklama firmy   baza firm   spis firm Dec 21, 2009 Krzysztof

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 3.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 2

Oce stron


Inne linki z Firmy i Usługi

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wykonywaniem usług wspierających rolnictwo. Zakres naszych zadań przede wszystkim obejmuje skupowanie zboża i rzepaku, produktów rolnych i dużo innych usług. Jesteśmy w stanie na przykład dostarczyć nawozy, środki ochrony roślin, produkty siewne i sporo innego rodzaju produktów. Posiadamy też flotę pojazdów, która może odbierać też materiały sypkie. Dajemy gwarancję, że każdy kto zdecyduje się na wybranie usług naszej firmy będzie w 100% zadowolony. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz zatrudnianym specjalistom współpraca z naszą firmą to przyjemność.
Kategoria:

Zapraszamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez specjalistów biura rachunkowego Libresco, którego siedziba znajduje się w Warszawie. Adresujemy ją głównie do małych i średnich, rozwijających się przedsiębiorstw. W naszej pracy kierujemy się dobrem Klienta, a jednocześnie najwyższym profesjonalizmem oraz dokładnością. Posługujemy się systemem Symfonia, który znacznie ułatwia przejrzyste zarządzanie rachunkowością zgłaszających się do nas firm. Co więcej, aby nie marnować czasu naszych Kontrahentów na zbędne dojazdy, sami zgłaszamy się do siedziby firmy po dokumenty księgowe, niezbędne do wykonania naszej pracy. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie odnajdą Państwo wszelkie potrzebne informacje o naszej firmie i ofercie.
Kategoria:

W ofercie Zakładu Pogrzebowego Obol znajdą Państwo różnorodny zakres usług pogrzebowych. Na rynku działamy już od wielu lat, posiadamy bogate doświadczenie. Organizujemy ceremonie pogrzebowe we wszystkich obrządkach religijnych. Gwarantujemy transport rodzinom i uczestnikom pogrzebu. Nasze usługi to: profesjonalna obsługa uroczystości pogrzebowych, całodobowa transportacja z miejsca zgonu, drukowanie klepsydr, umieszczanie nekrologów w prasie, transport, też międzynarodowy. Oferujemy także duży wybór trumien, urn, wieńców, wiązanek, odzieży żałobnej oraz przyborów pogrzebowych. Do wszelkich spraw związanych z organizacją pogrzebu podchodzimy profesjonalnie i niezwykle delikatnie, aby pomóc rodzinie przetrwać trudne chwile po utracie bliskiej osoby. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której umieściliśmy dokładne informacje i całą ofertę firmy.
Kategoria:

Modele zdalnie sterowane renomowanych firm OFNA Racing, Schumacher Racing, CEN Racing i wiele innych. Samochody RC , helikoptery RC , łodzie RC, samoloty RC. Pełen asortyment części zamiennych, tuningowych oraz akcesoriów modelarskich.
Kategoria:

Jeżeli poszukujesz solidnego partnera, jaki zajmuje się świadczeniem szeroko pojętych usług spawalniczych - zapoznaj się z ofertą firmy SPAW - Technika Spawalnicza z Tych. Nasza oferta także sprzedaż urządzeń i akcesoriów spawalniczych takich jak spawarki inwertorowi, prostowniki, półautomaty spawalnicze, transformatory, urządzenia do cięcia plazmą, czy zgrzewarki. Proponujemy również elektrody otulone, elektrody nietopliwe, druty lite i proszkowe, pręty Tig, topniki i inne. Świadczymy także fachowe usługi serwisowe będąc autoryzowanym przedstawicielem takich firm jak: Lincoln Elecric, Esab, Bester, Zaso, czy Selco. Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia tej strony internetowej:
Kategoria: