Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27268
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 152803

Doradztwo strategiczne, fuzje i przejęcia, doradztwo transakcyjne, consulting

13983 Doradztwo strategiczne, fuzje i przejęcia, doradztwo transakcyjne, consulting http://www.augeo.pl Augeo Ventures to spółka oferująca usługi doradztwa transakcyjnego, w tym: fuzje i przejęcia, transakcje prywatyzacyjne, MBO, LBO oraz pozyskiwanie kapitału (private equity, venture capital, giełda) jak i usługi Doradztwa Strategicznego takie jak: budowanie strategii, zarządzanie sprzedażą, optymalizacje procesów biznesowych, wdrażanie rekomendacji i zarządzanie projektami. Banki i Finanse
Biznes i Ekonomia
Firmy i Us?ugi
Consulting   doradztwo transakcyjne   doradztwo strategiczne   biznesowe   fuzje i przejęcia   Warszawa   restrukturyzacja   finansowanie inwestycji   biznes plan   zarządzanie sprzedażą   optymalizacja procesów   redukcja kosztów   private equity   venture capital   i Jan 8, 2010 Marcin Majewski

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Banki i Finanse

Nasza strona www jest stworzona dla każdego, kto zamierza otworzyć w najbliższym czasie lokatę bankową i szuka w tej dziedzinie fachowej porady. Wyłącznie u nas otrzymasz porównanie najlepszych lokat w polskich bankach. Są one systematycznie uaktualniane, dzięki czemu zawsze masz dostęp do najświeższych informacji z rynku bankowości. Z nami na pewno właściwie ulokujesz swoją gotówkę. Gwarantujemy profesjonalność porad, ponieważ są one redagowane przez specjalistów z branży, którzy dbają o rzetelność podawanych danych.
Kategoria:

Zajmujemy się odzyskiwaniem zagranicznego podatku VAT od zakupów dokonanych na terenie Unii , w tym np. od paliwa oraz innych zakupów. Odzyskujemy również podatek (EUSt) zapłacony w Niemczech, po sprowadzeniu przedmiotów z USA, Kanady, itd. Swoje usługi kierujemy do zarówno małych i dużych firm. Działamy rzetelnie, dokładnie i szybko.
Kategoria:

Unijne Dotacje zmierzają ku końcowi, powoli ale nieustannie kolejne środki są wykorzystywane na nowo powstałe firmy. Jednak jeszcze do końca 2011 roku osoby planujące założyć działalność gospodarczą mogą się ubiegać o środki. Nasza Witryna to duża skarbnica poradników o kapitałach unijnych oraz sposobami ich zdobywania. W przypadku gdy, jesteś chętny do skorzystania z unijnych pieniędzy do sfinansowania nowych innowacji w swojej firmie, zapraszamy do lektury naszej witryny. Na Unijnych Dotacjach publikujemy kwestie z obszaru finansów.
Kategoria:

W jaki sposób najlepiej dopasować propozycję pożyczkową wśród tylu propozycji banków i instytucji finansowych? Podobne wątpliwości ma tysiące klientów banków, mających zamiar założyć konto. Aby rozwiać wszelkie zawiłości i pomagać nie raptem w dopasowaniu kredytu, lub konta, ale również tłumaczyć wszystkie niełatwe określenia związane z branżą bankową, powstał portal http://finansierra.pl. Na stronach serwisu finansowego finansierra.pl mieści się obszerne podsumowanie cieszących się uznaniem klientów propozycji bankowych, posegregowanych stosownie do kategorii produktu czy banku, co w dużej mierze upraszcza odnalezienie odpowiedniej propozycji. Każda z publikowanych propozycji posiada opcję natychmiastowej konsultacji z doradcą, czy przesłania wniosku. Wśród produktów można odszukać m.in: konta bankowe, kredyty gotówkowe, lokaty, a także ubezpieczenia na życie. Urozmaicony zestaw usług oraz przejrzystość prezentacji zapewnia wysoki komfort przy wyborze konkretnej usługi. Ponadto publikujemy najistotniejsze, bieżące fakty z rynku finansowego i bezstronne poradniki sporządzone przez specjalistów w swojej branży. Zapraszamy na http://www.finansierra.pl. Strona FINANSIERRA.PL oferuje też możliwość ściągnięcia obowiązujących druków bankowych.Wybierz najtrafniej, dobierz usługę i zamów drogą internetową.
Kategoria:

A-Z Finanse to grupa 20 doświadczonych i rzetelnych doradców, dla których praca to pasja. U nas znajdziesz ofertę kredytów gotówkowych, hipotecznych, konsolidacyjnych, planów finansowych i systematycznego oszczędzania, funduszy inwestycyjnych, polis, lokat strukturyzowanych, OFE I IKE. 100 ofert z największych i sprawdzonych banków i towarzystw ubezpieczeniowych. Nasi doradcy mają doskonałą znajomość produktów bankowych i praw rządzących rynkiem. Przeprowadzimy rzetelną analizę Twoich możliwości kredytowych. Z nami zaciągniesz kredyt bez zbędnych formalności i dodatkowych opłat. Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze oferty.
Kategoria: