Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27874
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153322

Doradztwo strategiczne, fuzje i przejęcia, doradztwo transakcyjne, consulting

13983 Doradztwo strategiczne, fuzje i przejęcia, doradztwo transakcyjne, consulting http://www.augeo.pl Augeo Ventures to spółka oferująca usługi doradztwa transakcyjnego, w tym: fuzje i przejęcia, transakcje prywatyzacyjne, MBO, LBO oraz pozyskiwanie kapitału (private equity, venture capital, giełda) jak i usługi Doradztwa Strategicznego takie jak: budowanie strategii, zarządzanie sprzedażą, optymalizacje procesów biznesowych, wdrażanie rekomendacji i zarządzanie projektami. Banki i Finanse
Biznes i Ekonomia
Firmy i Us?ugi
Consulting   doradztwo transakcyjne   doradztwo strategiczne   biznesowe   fuzje i przejęcia   Warszawa   restrukturyzacja   finansowanie inwestycji   biznes plan   zarządzanie sprzedażą   optymalizacja procesów   redukcja kosztów   private equity   venture capital   i Jan 8, 2010 Marcin Majewski

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Banki i Finanse

Zobacz portal finansowy z najnowszymi wiadomościami z kraju i ze świata. Aktualne informacje można przeczytać na www.zarabiajsam.pl. Świeże wiadomości przeczytasz w naszym serwisie finansowym. Aktualności finansowe, codzienne newsy i kursy walut sprawdź na naszej stronie. Codziennie dodawane nowe informacje ze świata finansów oraz polskiej gospodarki.
Kategoria:

Nasza strona powstała dla osób dysponujących wolnymi środkami pieniężnymi i pragnących je bezpiecznie ulokować. Możesz tutaj znaleźć dużo materiałów odnoszących się do oszczędzania. Każdy chcący dowiedzieć się czegoś o lokatach użytkownik serwisu ma możliwość porównania lokat oraz dobrania na własny użytek depozytu o komfortowym czasie trwania i znacznych odsetkach. Do opisu wszystkich artykułów dołączone zostało przedstawienie odsetek dla cieszących się największą popularnością sum. Na naszej stronie odwiedzający mają także możliwość zapytania o wskazówki na temat tego zagadnienia. Miło rekomenduję każdemu, a także zachęcam do odwiedzin.
Kategoria:

Provident działa w Europie od 125 lat, codziennie pomagając w uzyskaniu pożyczki tysiącom ludzi, takim jak Ty. Nasi przedstawiciele odwiedzają Klientów w domu, aby omówić warunki pożyczki, dostarczyć gotówkę i odbierać raty spłat. Czy istnieje wygodniejsze rozwiązanie? Złóż wniosek już teraz!
Kategoria:

Serwis, w którym zebrano oferty kont bankowych, oferowanych przez wszystkie czołowe banki internetowe. Ofertę podzielono na trzy podstawowe grupy kont (np. konto osobiste dla dorosłych, konto młodzieżowe - dla osób pomiędzy 13 a 18 rokiem życia, czy konto dla firmy ). W serwisie dostępna jest również pożyczka gotówkowa z oferty banków internetowych. Są to kredyty i pożyczki na dowolny cel konsumpcyjny. Dostępna jest również karta płatnicza systemów Visa oraz Mastercard. Oferta banków internetowych no-stop, przez 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.
Kategoria:

W regionie województwa dolnośląskiego znajduje się Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy. zasadnicze zakresy naszej działalności to między innymi: popularyzowanie sądownictwa mediacyjnego czy sprawne wykonywanie procedur w sądach powszechnych, w sytuacji kiedy w umowach klientów nie występują klauzule arbitrażowe. Sąd współpracuje również z komornikami na etapie egzekucji. W dodatku stale monitorujemy zmiany w prawie polskim i zagranicznym. Z instytucją dopuszczalny jest kontakt przy użyciu wiadomości e-mail bądź telefonicznie. Więcej informacji z zakresu naszej aktywności razem z danymi kontaktowymi zawierają się na stronie internetowej.
Kategoria: