Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27268
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 152803

Usuwanie Tatuaży laserem

14037 Usuwanie Tatuaży laserem http://www.beztatuazu.pl Informacje o laserowej metodzie usuwania tatuaży laserem Q-switch.
Informacje o wskazaniach, przeciwwskazaniach, zasadzie działania lasera, wadach i zaletach różnych typów urządzeń. Adresy klinik wyposażonych w sprzęt do usuwania tatuażu. Fizyka działania lasera. Informacje o metodach alternatywnych. Zdjęcia przed i po zabiegu. Inne zastosowania lasera q-switch.
Zdrowie i Uroda
Firmy i Us?ugi
tatuaż usuwanie   tatuażu   laserem   laserowe   q-switch   tatoostar   Jan 14, 2010 Piotr

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie i Uroda

Trener personalny w Krakowie – Mateusz Turecki. Jestem certyfikowanym trenerem z pasją pomagania osobom, które chcą coś zmienić w swoim życiu. Prowadzę trening osób, które mają problem z nadwagą, przebyły kontuzję, lub chcą zacząć aktywne i zdrowe życie. Podczas spotkań pokazuję i objaśniam ćwiczenia, opracowuję dietę oraz wspólnie z klientem omawiam wyznaczone cele i efekty. Do każdego z moich podopiecznych podchodzę indywidualnie. Zapraszam do współpracy!
Kategoria:

Profolan to nowy produkt na polskim rynku. Suplement Profolan polecany jest głównie dla ludzi męczących się z problemem łysienia lub osłabnięciem wzrostu włosów. Swoją sprawność zawdzięcza innowacyjnej mieszance naturalnych składników takich jak formuła Grow3 która odpowiada za wspomaganie porostu włosów i umocnienie naturalnego koloru włosów. Minerały blokują DHT oraz poprawią ukrwienie skóry głowy. Naturalna kuracja Profolan przeciw łysieniu jest bezpieczna dla naszego ciała.
Kategoria:

BabyKick - pierwszy innowacyjny kalendarz ciążowy oraz cyfrowe rozwiązanie do liczenia ruchów płodowych, Liczenie ruchów płodowych to obliczanie przez matkę i śledzenie ruchu płodowego. Medyczne badania popierają liczenie ruchów płodowych jako proste, wartościowe, efektywne, wiarygodne i nieszkodliwe badanie wstępne stanu zdrowia płodu podczas trzeciego trymestru zarówno w ciążach o niskim jak i wysokim ryzyku.
Kategoria:

Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia został stworzony w celu wspomagania szeroko pojętej medycyny. Jego głównymi zadaniami jest usprawnienie komunikacji pomiędzy pacjentami, lekarzami i farmaceutami. System ma celu ma to usprawnienie oraz poprawienie jakości świadczenia usług zdrowotnych. System OSOZ powinien stać się prawdziwym partnerem polskiej medycyny.
Kategoria:

Medrem Poliklinika oferuje jakościowe oraz dodatkowo rzetelne usługi medyczne dla nabywców indywidualnych, dla mniejszych , a ponadto dla większych i mniejszych korporacji. Oferta Medrem Polikliniki obejmuje między innymi profilaktykę, diagnostykę , a ponadto usługi z dziedziny medycyny pracy. Firma cieszy się dużą popularnością, posiada duże doświadczenie a także specjalistyczną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.
Kategoria: