Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27874
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153322

Co warto zobaczyć w Zakopanem

14079 Co warto zobaczyć w Zakopanem http://www.izakopane.eu/ Zakopane to zimowa stolica Polski. W ciągu roku Zakopane odwiedza 3 mln turystów. Przyjeżdżają tu zarówno zimą i latem. Zimą króluje narciarstwo a latem wędrówki po szlakach górskich. Poza górami warto też zobaczyć kulturę tworzoną przez górali. Styl Zakopiański to spadziste dachy, domy z drewnianych bali, bogato zdobione. Serwis prezentuje informacje na temat jakie miejsca warto zwiedzić będąc w Zakopanem. Gdzie pójść żeby zobaczyć prawdziwe Zakopane i jego niezapomniany urok. Turystyka i Rekreacja atrakcje turystyczne   co zobaczyć w Zakopanem Jan 18, 2010 Jacek

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 5.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 1

Oceń stronę


Inne linki z Turystyka i Rekreacja

Hotel Litwor z siedzibą w Zakopanem, to miejsce, które z pewnością godne jest polecenia. Dlaczego? Przede wszystkim należy tutaj wskazać na bardzo dobrej, jakości obsługę, na bardzo dobrą, a wręcz można powiedzieć, że wyśmienitą kuchnię. Poza tym hotel ten to znakomite miejsce do tego, aby organizować tam różnego rodzaju spotkania biznesowe. Hotel Litwor to miejsce, które można uznać za najbardziej luksusowy obiekt noclegowy w Zakopanem. Na stronie internetowej możemy zapoznać się ze znacznie większą liczbą szczegółów. Każdy klient, który szuka miejsca noclegowego, idealnego dla siebie i dla swojej rodziny, powinien zapoznać się właśnie z usługą tego hotelu.
Kategoria:

Rezerwacja hoteli po cenach niższych niż bezpośrednie. Visit.pl - hotele: Gdańsk, Krakow, Wrocław. Porównaj ceny z tymi proponowanymi przez wybrany hotel.
Kategoria:

Poduszka.pl - noclegi. Nowy serwis noclegowy uwzględniający wiele potrzeb internautów oraz właścicieli obiektów. Wychodząc Państwu naprzeciw dołożyliśmy wielu starań aby serwis, który wkrótce ujrzy światło dzienne był tym czego od zawsze oczekujecie. Podczas projektowania Poduszki przyjrzeliśmy się wszystkim serwisom noclegowym w Polsce wyciągając wnioski, które przełożyliśmy na obszerny projekt. Zaprojektowaliśmy serwis, który zmierzy się z najlepszymi serwisami noclegowymi w naszym kraju.
Kategoria:

Staramy się wypoczynek dostosować do całej rodziny. Patrzy się na to czy się jedzie z dziećmi czy bez. Jeżeli się już wyjeżdża z całą rodziną to trzeba dopasować odpowiednio miejscowość. Blog dla turystów pomaga dużym rodziną na wybór konkretnego miejsca. Dzieci czyli kurort gdzie się będzie znajdować dużo atrakcji dla małych pociech. Trzeba sobie wszystko przemyśleć żeby każdemu taka podróż pasowała. Blog dla turystów pisze co jest do tego konieczne że jak małe dzieci, to trzeba poszukać noclegu blisko centrum i plaży żeby za daleko nie chodzić. Blog dla turystów pokazuje każdy dla nas ważny szczegół.
Kategoria:

Biuro turystyczne UTC ma w swojej ofercie turnusy w krajach Starego Kontynentu i na całym świecie. Oferta: wakacje w Grecji, w Bułgarii , w Maroku i Korzystne promocje, Atrakcyjne promocje, oferty first minute - wczesna rezerwacja oznacza niską cenę.
Kategoria: