Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 24351
Kategorii: 16
Użytkowników: 28
Unikalnych wyjść: 148618

Ładne nagrobki

14159 Ładne nagrobki http://www.nagrobki.qq7.biz Od wielu już lat mam dziwne hobby. Przechadzam się po cmentarzach i archiwizuję nagrobki robiąc im zdjęcia. Fotografuję zarówno te nowe jak i te stare. Teraz postanowiłem najciekawsze zdjęcia zebrać w galerię na moim blogu. Tutaj zobaczysz wybrane nagrobki podzielone wg wieku i materiału wykonania. Mam nadzieję, że w formie elektronicznej ta forma pamięci o zmarłych będzie trwalsza. Różne Inne
Kultura i Sztuka
nagrobki   groby   grobowce   galeria   zdjęcia Jan 26, 2010 Marcin

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Różne Inne

Salon sprzętu sportowego AB Fitness do lider na rynku dostarczania rozwiązań z obszaru fachowego wyposażenia sportowego. Firma została założona przez prawdziwych pasjonatów zdrowego i aktywnego trybu życia. Wszystko po to, aby dzielić się tym z Państwem. Stałe ulepszanie bieżącej oferty to dowód na to, że ma się do czynienia z innowacyjną i dobrze prosperującą propozycją. Niemniej jednak równie duży nacisk kładzie się na wysokie standardy obsługi odbiorców. Tak profesjonalny sprzęt to duży wydatek, dlatego też zadbano o konkurencyjne ceny oraz o pomoc w wyborze najodpowiedniejszego. Nowoczesna forma zakupów internetowych to duża oszczędność czasu oraz możliwość skorzystania z propozycji o dowolnej porze. Dzięki temu realnie nie muszą Państwo wychodzić z domu, zamówienie zostanie dostarczone prosto pod wskazany adres. Szczegóły na stronie:
Kategoria:

Nawet niewielki skrawek zieleni jest w dzisiejszych czasach wybawieniem, ostoją ciszy i spokoju, miejscem gdzie możemy odseparować się od otaczającego nas świata. Sami otoczyliśmy się dziesiątkami urządzeń, które z jednej strony pomagają nam w kontakcie i usprawniają przesył informacji, z drugiej absorbują naszą uwagę i nie pozwalają odpocząć. Sam odkryłem to dopiero po zakupie niewielkiej działeczki ogrodowej. Siadając na ławeczce przed domkiem i wsłuchując się w ciszę zdałem sobie sprawę jak wiele rzeczy omija mnie w codziennym życiu. Postanowiłem podzielić się swoimi przemyśleniami poprzez stronę, którą w miarę nabierania kolejnych doświadczeń staram się aktualizować.
Kategoria:

Black Red White to polska marka - wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W portfolio produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki - tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni. Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje produkty w 74 salonach firmowych i ponad 800 punktach partnerskich w Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest też w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.
Kategoria:

Zajmujemy się nadzorami archeologicznymi na inwestycjach budowlanych objętych decyzją Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków lub Miejskiego Konserwatora Zabytków o przeprowadzeniu badań archeologicznych. Oprócz nadzorów archeologicznych, wykonujemy badania rozpoznawcze (powierzchniowo-sondażowe) miejsca inwestycji, a jeśli zajdzie konieczność przeprowadzamy wykopaliskowe badania ratownicze. Opracowujemy naukowo rezultaty badań w formie sprawozdań zgodnych z wymogami WUOZ. Pośredniczymy w uzyskaniu wszelkich koniecznych pozwoleń w Wojewódzkim Urzędzie Ochrony Zabytków lub Biurze Miejskiego Konserwatora Zabytków. Na rynku usług archeologicznych działamy od 2005 roku. Obsłużyliśmy już setki inwestycji, mniejszych i większych. Wypracowaliśmy sobie własną opinię i markę. Bogate doświadczenie, znajomości i known-how zdobyte przez ten okres umożliwiają nam sprawnie obsłużyć archeologicznie każdą inwestycję. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych kontrahentów!!!
Kategoria:

Na stronie publikowane są sprawdzone, prywatne oferty towarzyskie pań. Każde ogłoszenie zawiera szczegółowe informacje na temat wyglądu, preferencji erotycznych oraz warunków spotkania. Anonse są aktywne przez 3 miesiące od momentu zatwierdzenia zgłoszenia przez administratora.
Kategoria: