Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29166
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155996

Karty kredytowe - Visa, MasterCard, Money

146 Karty kredytowe - Visa, MasterCard, Money http://www.kartykredytoweonline.pl/ Karty kredytowe - wolność w portfelu. Karty kredytowe online - złóż wniosek przez Internet i ciesz się wolnością gdziekolwiek jesteś. Karty kredytowe Banki i Finanse karta kredytowa   karty kredytowe   visa   mastercard   karty   kredytowe   kredytowa Jan 29, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Banki i Finanse

Bardzo pomocna strona jeśli ktoś ma problem z określeniem jakichkolwiek wartości mierzalnych choćby zwykłej kartki papieru. Dzięki portalowi rozmirowka.pl można w bardzo łatwy i szybki sposób wyszukać interesującą nas rzecz i nawet określić ją w przeliczeniu na inne miary. Duży plus za informację dotyczące bankowości, kiedy w danym banku są otwierane i zamykane sesje przelewów.
Kategoria:

Meritum Bank ICB S.A. oferuje klientom rachunki oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją odsetek. Klient może założyć dowolną liczbę rachunków oszczędnościowych. Rachunki można zakładać przez Internet. Wielką zaletą posiadania takich rachunków jest osiąganie zysków większych niż na standardowych lokatach terminowych. Dzieje się tak, gdyż dzienne odsetki na rachunku nie przekraczają 2,49 zł, wówczas Bank nie ma obowiązku pobierania podatku „Belki”. Kwota maksymalna , od której Bank nie pobierze podatku, zgodnie z obowiązującymi przepisami Ordynacji Podatkowej to 20 237,22 zł. Założenie i prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe, a Bank ze swojej strony, nie wymaga od klienta żadnej minimalnej wpłaty. Warto też wspomnieć, że z rachunku oszczędnościowego Klient w każdej chwili może zrealizować przelew wewnętrzny na swój rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w Meritum Banku. Za pierwszy przelew w miesiącu kalendarzowym nie jest pobierana opłata, a za każdy kolejny przelew w miesiącu opłata wynosi 10 zł. Klient może wpłacać i wypłacać środki w dowolnym momencie bez obawy o utratę naliczonych odsetek. Jeżeli klient zapragnie zarabiać jeszcze więcej, wówczas ma możliwość w dowolnej chwili, otworzyć online bardzo wysoko oprocentowane lokaty terminowe z dzienną kapitalizacją odsetek, bez podatku „Belki”.
Kategoria:

Zagłębiając się w temat finansów warto wiedzieć coś także o ekonomii finansowej, która oczywiście zajmuje się badaniem relacji i zachować pomiędzy produktami finansowymi o charakterze zmiennym. Możemy tutaj mówić o udziałach, cenach, a także stopach procentowych. Ekonomia finansowa dąży do tego, aby móc wycenić wartości tych rzeczy, ale także chce odpowiedzieć na różnego rodzaju pytania. Przykładowo: jak wszystkie skoki cenowe odbijają się na poszczególnym podmiocie? Czy istnieje w czasie obecnym jakieś ryzyko związane ze skokami cenowymi?
Kategoria:

Kredyty, konta, lokaty, karty - zamów przez internet! Produkty bankowe, ubezpieczeniowe, inwestycyjne oraz windykacyjne usługi wszystko co może Ci być potrzebne. Wybierz coś dla siebie. Skonsoliduj swoje kredyty. Załóż konto osobiste, najlepiej dopasowane do Ciebie. Windykacja, ubezpieczenia, konta osobiste, wszystko pod ręką. Inwestuj w złoto i diamenty, ubezpiecz swój samochód.
Kategoria:

Tecnico- to Biuro Tłumaczeń Katowice i oddział Wrocław. Nasza oferta to: -tłumaczenia specjalistyczne: tłumaczenia techniczne, tłumaczenia prawnicze, marketingowe, medyczne. -tłumaczenia przysięgłe -tłumaczenia Katowice -tłumaczenia zwykłe: CV, prace doktorskie, prace magisterskie itd. Biuro tłumaczeń Wrocław i Katowice obsługuje klientów z całej Polski: Warszawa, Poznań, Szczecin, Lublin itd. Dzięki internetowi możecie Państwo szybko otrzymać wykonane przez nas zlecenie. Tłumaczenia przysięgłe wykonują tylko certyfikowani tłumacze. Zapraszamy po specjalne zniżki, rabaty i promocje! Jesteśmy elastyczni cenowo i otwarci na negocjacje!
Kategoria: