Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28885
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155516

Różanki - piękna wieś k. Gorzowa Wielkopolskiego

14968 Różanki - piękna wieś k. Gorzowa Wielkopolskiego http://www.rozanki.hekko.pl Różanki- piękna wieś w województwie lubuskim koło Gorzowa Wlkp. Położona niedaleko Puszczy Gorzowskiej graniczy z sołectwem Różanki Szklarnia. Leży na głównej trasie. przez Strzelce Kraj. do Gdańska, nieopodal znajdują się miejscowości Janczewo, Rybakowo, Zdroisko, Wojcieszyce, Gorzów Wlkp., Różanki Szklarnia, Santoczno. W sezonie można się wybrać na grzyby, ryby lub jagody. Miasta i Regiony
Turystyka i Rekreacja
Humor i Rozrywka
różanki   róża   rozanki   różanki gorzowskie   różanki lubuskie   różana   gorzów wlkp.   gorzów wielkopolski   różanki k. gorzowa   województwo lubuskie   gmina kłodawa   różanki szklarnia   pomidory   parafia   szkoła podstawowa   junior różanki   hurtownia sportowa   Apr 16, 2010 Paczek

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 5.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 2

Oceń stronę


Inne linki z Miasta i Regiony

Dlaczego warto zamieścić nekrolog w gazecie? Ponieważ nie jest możliwym powiadomienie wszystkich znajomych zmarłego o jego pogrzebie, wiele osób nie utrzymuje ze sobą stałego kontaktu, a mimo to chciałyby uhonorować pamięć swojego znajomego. Gazety na pewno mają o wiele większy zasięg niż inne sposoby komunikowania o pogrzebie. Dlatego właśnie powstała strona www.nekrologi-wroclaw.pl, która znacznie ułatwia umieszczenie nekrologu w dowolnej gazecie! Dzięki stronie www.nekrologi-wroclaw.pl wszystko jest niezwykle proste – wystarczy zaledwie kilka chwil i nic więcej! Wszystko jest niezwykle intuicyjne i proste, dlatego każdy sobie z tym poradzi bez żadnego wyjątku. Oferujemy zamieszczenie nekrologu w najważniejszych polskich tytułach lokalnych oraz ogólnopolskich – Gazeta Wrocławska, Gazeta Wyborcza, Gazeta Wyborcza Wrocław, Rzeczpospolita! Dzięki nam informacja trafi do każdego w krótkim czasie! Zapraszamy gorąco do korzystania z naszych usług, na pewno nie pożałujesz tej decyzji!
Kategoria:

Rafting to sposób rekreacji, który staje się coraz bardziej popularny. Polega on na spływach rzecznych odbywanych na pontonach, łodziach, kajakach czy tratwach. Uważany jest za sport ekstremalny, choć większość uczestników stanowią osoby zupełnie niedoświadczone, nieumiejące pływać, a nawet dzieci. Czy rafting jest więc bezpieczny? Tak naprawdę bezpieczeństwo tego sportu w dużej mierze zależy od organizatorów spływu. Mają oni za zadnie dostarczyć uczestnikom profesjonalny sprzęt umożliwiający bezpieczny spływ, kaski i kamizelki ratunkowe. Do tego niezbędne jest przeprowadzenie szkolenia, na którym uczestnicy zapoznają się z podstawowymi komendami oraz zasadami bezpieczeństwa. Również odpowiedzialność samych uczestników gwarantuje bezpieczną zabawę. Niedozwolone jest uczestnictwo w raftingu pod wpływem alkoholu czy popisywanie się na pontonie. Organizatorzy muszą też czuwać nad załogą podczas spływu i posiadać wymagane umiejętności instruktorskie. Oczywiście bardzo ważne jest odpowiednie wybranie trasy, tak by osoby niedoświadczone mogły spróbować raftingu najpierw na trasach prostych i spokojnych rzekach.
Kategoria:

Z życia Tychów. Forum mieszkańców miasta Tychy . Dyskusje na wszystkie tematy związane z miastem oraz regionem tyskim ale nie tylko. Przyłącz się do nas, porozmawiaj na każdy temat, komentuj. Wyraź swoją opinię na tematy sport w Tychach , tyskie lokale.
Kategoria:

Polska Lewica skupia obywateli wiernych socjaldemokratycznym wartościom: wolności, równości, sprawiedliwości, solidarności, i tolerancji. Opowiadamy się za: - wolnością nie tylko w postępowaniu według własnej woli, ale także wyzwoleniem od strachu przed bezrobociem, przestępczością, utratą zdrowia i bezradnością. - równością nie tylko wobec prawa, ale także za równymi szansami, równouprawnieniem płci i sprzeciwem wobec każdej dyskryminacji. - sprawiedliwością nie tylko w dostępie do wspólnego dorobku, ale także w równych prawach i tych samych obowiązkach. - solidarnością nie tylko we wspólnym działaniu, ale także w ochronie słabych i upokorzonych. - tolerancją nie tylko w różnorodności, ale także w eliminacji przemocy w stosunkach między ludźmi i w braku presji światopoglądowej.
Kategoria:

Najwyższą jakość usług zapewniają pracownicy Parkingu P1. Konkurencyjne ceny. Transfer bezpłatny w obie strony. Pomoc wulkanizatora, mechanika, myjnia oraz stacja kontroli pojazdów, dzięki bliskiej współpracy. Zawsze na czas. Bezpieczne samochody dzięki monitoringowi. Parking ubezpieczony. Samochody wyposażone w klimatyzację. Bez problemu przewieziemy również dzieci - posiadamy foteliki samochodowe. Zapraszamy!
Kategoria: