Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28501
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154360

Komserwis Białystok (komputery, kasy fiskalne, serwis, strony www)

15010 Komserwis Białystok (komputery, kasy fiskalne, serwis, strony www) http://www.komserwis.com.pl Komserwis Białystok: sprzedaż komputerów, kas fiskalnych, strony www, monitoring pojazdów oraz budynków, wdrożenie programów, sieci, usługi serwisowe.
Szybka realizacja oferty. Jesteśmy od 18 lat na rynku, co zapewni Państwu fachową obsługę.

- Sprzedaż i serwis szerokiej gamy sprzętu komputerowego
- Wdrażanie oprogramowania systemowego i zarządzającego firmą
- Projektowanie i utrzymanie stron WWW, konta pocztowe
- Opieka informatyczna nad firmami
- Projektowanie i wykonanie sieci komputerowych
- Wdrażanie fiskalnych systemów sprzedaży w sklepach i supermarketach
- Monitoring pojazdów i budynków
- Audyt oprogramowania
Internet i Komputery
Miasta i Regiony
białystok   komputery   notebook   netbook   kasy fiskalne   serwis komputerowy   monitoring pojazdów   sieci komputerowe Apr 20, 2010 Piotr

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

Strona o tematyce informatycznej Codziennie nowe informacje dzieki czytnikowi RSS. Serdecznie wszyskich zapraszam.
Kategoria:

Firma Outpro od lat świadczy profesjonalne usługi z zakresu obsługi informatycznej firm i instytucji. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz dbamy o niezawodne działanie urządzeń i sieci. Oferujemy profesjonalną i optymalną obsługę informatyczną dostosowaną do potrzeb Twojej firmy. Poprzez systematyczne zadnia polegające na weryfikacji poprawności działania zaplecza IT, usuwaniu usterek oraz natychmiastowej reakcji w przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej, gwarantujemy bezpieczeństwo i optymalizacje pracy Twojego przedsiębiorstwa. Jak działamy? Konsultant serwisowy czeka na zgłoszenie. Wykonujesz telefon, wysyłasz maila lub korzystasz z internetowego systemu zgłaszania awarii. Opiekun serwisowy przystępuje do usunięcia awarii. Jeżeli awaria jest na tyle poważna, że nie można jej usunąć zdalnie, serwisant udaje się na miejsce i wykonuje niezbędne czynności. Obsługa informatyczna to ubezpieczenie ciągłości pracy Twojej firmy. Nasz główny cel to kompleksowa obsługa informatyczna przedsiębiorstw. Zapewniamy naszym klientom pewność i swobodę funkcjonowania poprzez wdrażanie sprawdzonych produktów i usług. Nasi pracownicy stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę, której umiejętności potwierdzają certyfikaty liderów branży IT (Microsoft, Novell, Cisco, Comarch, IT Integro). Jesteśmy autoryzowanym partnerem wiodących na rynku producentów sprzętu komputerowego i oprogramowania.
Kategoria:

http://www.spirio.pl Spirio.pl to internetowy sklep z winami chilijskimi, francuskimi, hiszpańskimi i niemieckimi.
Kategoria:

Okazjum.pl prezentuje najlepsze okazje w sieciach handlowych. Serwis ten jest największą w Polsce internetową bazą gazetek i katalogów reklamowych sklepów z całego kraju. Użytkownicy mogą znaleźć ciekawe oferty handlowe w swoich miastach lub w najbliższej okolicy. Baza aktualnie zawiera informacje o promocjach i specjalnych ofertach w ponad 22 tysiącach placówkach handlowych na terenie całej Polski. Teraz każdy w dowolnym miejscu i czasie ma możliwość zapoznania się z największymi promocjami sklepów w swojej miejscowości i znalezienia interesujących okazji!
Kategoria:

SouthSideGroup forum grupy miłosników samochodów ze śląska
Kategoria: