Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28693
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154972

Roboty rozbiórkowe w Szczecinie i okolicach

15450 Roboty rozbiórkowe w Szczecinie i okolicach http://www.prace-ziemne.pl/ Oferujemy wyburzenia i rozbiórki:
- Wyburzenia metodą tradycyjną
- Wyburzenia specjalistyczne z użyciem precyzyjnej szczęki tnąco–kruszącej o nacisku 350 ton i rozwarciu 0,95 m
- Wyburzenia konstrukcji żelbetowych, ław i stóp fundamentowych
- Rozbiórki budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych, elementów tzw. „małej architektury” itp.
- Rozbiórki rurociągów, kanalizacji, studni i linii energetycznych
Firmy i Us?ugi
Dom i Wn?trze
prace   ziemne   szczecin   roboty   rozbiórkowe   usługi   wały   melioracje   koparka   ładowarka   transport   stawy   rowy   regulacje   faszyny   wykopy   rurociągi   melioracyjne Jun 11, 2010 Krzysztof

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Nasza firma zajmuje się mocowaniami w ofercie różne formy mocowań, systemy zawieszeń, mocowania ścienne. Poza tym w ofercie expozycja.com stojaki, totemy, gabloty, słupki wystawiennicze. W naszych szeregach zasiadają specjaliści z zakresu wystawiennictwa. Projektujemy mocowania na potrzeby klientów. Zapraszamy na stronę internetową tam więcej szczegółowych informacji.
Kategoria:

Profesjonaliści z branży drzewnej oferują usługi związane z pielęgnacją ogrodów i wycinką drzew. Przeprowadzamy najtrudniejsze przycinki i wycinki drzew z zastosowaniem technik abrorystycznych a także przy użyciu podnośników koszowych. Kompleksowo przygotujemy działki (wycinka drzew, zrębkowanie gałęzi, wyrywanie pni i niwelacja terenu) pod budowy etc. Kosimy także trawniki, wysokie i trudne powierzchnie które wymagają zastosowania profesjonalnego sprzętu. Dla stałych klientów rabaty!
Kategoria:

Impresja to firma składająca się z doświadczonych pracowników specjalizujących się w oryginalnych dekoracjach ślubnych. Ślub to jedyne i niepowtarzalne przeżycie dla każdej Pary Młodej. Warto zadbać o to, by wnętrze sali weselnej również miało odpowiednią oprawę. Z przyjemnością wykonamy dla Państwa nowoczesną dekoracje począwszy od kościoła po salę weselną a także bukiet Panny Młodej. Nasze dekoracje zawsze dopasowane są do gustu i upodobań naszych Klientów a także najnowszych trendów.
Kategoria:

Futura to ceniona w dziedzinie odzieżowej firma zajmująca się produkcją ubrań firmowych, odzieży reklamowej oraz strojów roboczych dla zawodów wymagających specjalnych tkanin, np. na fartuchy. Wyroby produkowane są zgodnie z konkretnymi życzeniami klienta. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z witryną internetową.
Kategoria:

Dobra kancelaria nie przestaje się rozwijać. Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak jest właśnie takim miejscem, które od dziesięciu lat świadczy usługi prawnicze pomagając swoim klientom, jednak nie przestaje działać w kierunku rozwoju i poznawania nowych tematów.. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pomocą i poradą prawną do Kancelarii Adwokackiej Śliwowski i Nowak, na stronę internetową www.snkancelaria.pl a także do kontaktu telefonicznego z kancelarią z Sosnowca - Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak czeka na państwa.
Kategoria: