Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 22762
Kategorii: 16
Użytkowników: 22
Unikalnych wyjść: 145081

chirurgia plastyczna

15641 chirurgia plastyczna http://www.art-med.com.pl Witryna internetowa Krakowskiej Kliniki Chirurgii Plastycznej w ofercie której znajduje się wiele różnego rodzaju zabiegów, takich jak np. powiększanie piersi. Klinika mieści się w na obrzeżach Krakowa i gwarantuje klientom anonimowość. Jakość wykonywanych usług stoi na najwyższym poziomie, a to dzięki doskonale przygotowanym lekarzom oraz całemu personelowi medycznemu. Dodatkowo klinika wykorzystuje aparaturę która spełnia wszystkie standardy Unii Europejskiej. Na witrynie Kliniki znajduje się wiele informacji na temat wykonywanych zabiegów, a także porad dla osób które rozważają skorzystanie z nich. Zdrowie i Uroda
Firmy i Usługi
Miasta i Regiony
chirurgia plastyczna   powiększanie piersi   odsysanie tłuszczu   operacje piersi   protezy piersi   operacje nosa   odstające uszy Jul 16, 2010 sbart

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie i Uroda

Apteka oferuje apteka internetowa leki a także inny asortyment - zapewnia fachowa pomoc i opiekę farmaceutyczną. Szybka i tania dostawa. Działamy przez internet jako apteka całodobowa. Tanie leki bez recepty, sprzęt medyczny, opatrunki, kosmetyki. Nasza APTEKA Kupuj leki i kosmetyki wygodnie. Skorzystaj z najszerszej oferty. Tanie leki i sprzęt medyczny. kosmetyki. Nasza APTEKA Kupuj leki i kosmetyki wygodnie. Skorzystaj z najszerszej oferty. Tanie leki i sprzęt medyczny.
Kategoria:

Przychodnia Spółka Lekarska Sp. z o. o. w Warszawie powstała w 1991 roku. Obecnie proponuje usługi z zakresu dermatologii, kardiologii, laryngologii, neurologii, pulmonologii, okulistyki, urologii. Wykonuje diagnozy i analizy, jak i proponuje wizyty w poradni internistycznej, zdrowia psychicznego, chorób zakaźnych i tropikalnych oraz pracowni mykologicznej. Oprócz tego realizuje testy nietolerancji pokarmowej i oferuje badania z zakresu medycyny pacy. Przychodnia zarządza również pracownią USG. Każde swoje działania podporządkowuje standardom wymaganym przez Unię Europejską. Proponuje między innymi internetową rezerwację wizyt. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

W naszym życiu trafiają się momenty słabości, kiedy nie wiemy, jak się zachować, jak poradzić sobie z piętrzącymi się problemami. Dziś jest o tyle łatwiej, że coraz bardziej doceniana pomoc psychologa jest dla każdego dostępna. Jako że jesteśmy zajęci codziennymi obowiązkami, często brakuje nam czasu na konsultację z psychologiem. Dlatego na stronie gabinetu pomocy psychologicznej Helianthus (Psycholog Warszawa Mokotów) znajdziemy możliwość skorzystania z usług psychologa za pośrednictwem Internetu. Tym samym możemy zdecydować się na konsultację w gabinecie psychologicznym albo porozmawiać z psychologiem nie wychodząc z domu. Fachowo, wygodnie i skutecznie.
Kategoria:

Wszy - mamy na to radę - elektroniczy grzebień ZAPX firmy Visiomed, który w szybki, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny sposób unieszkodliwia wszy oraz gnidy. Grzebień ZAPX, to alternatywa dla nieprzyjemnych i mozolnych metod tradycyjnej walki z tymi pasożytami bazującymi na środkach chemicznych. ZAPX może być stosowany u dzieci i młodzieży, zwłaszcza tych z problemami alergicznymi.
Kategoria:

Osoby mieszkające w Szczecinie, jakie poszukują fachowej pomocy psychologa, mogą zapisać się na leczenie w placówce ProBono. Posiada on doświadczoną ekipę psychologów, która jest w stanie pomóc w wielu różnorodnych przypadkach, w tym między innymi w zaburzeniach lękowych, czy też zaburzeniach żywieniowych. Konsultacje mają charakter prywatny, specjaliści zapewniają poza tym pełną poufność odbywających się podczas konsultacji rozmów. Oprócz tego fachowcy przeprowadzają też różnorodne szkolenia, w tym między innymi z zakresu technik redukcji stresu, albo też motywacji i sztuki odprężenia.
Kategoria: