Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 25989
Kategorii: 16
Użytkowników: 624
Unikalnych wyjść: 150401

chirurgia plastyczna

15641 chirurgia plastyczna http://www.art-med.com.pl Witryna internetowa Krakowskiej Kliniki Chirurgii Plastycznej w ofercie której znajduje się wiele różnego rodzaju zabiegów, takich jak np. powiększanie piersi. Klinika mieści się w na obrzeżach Krakowa i gwarantuje klientom anonimowość. Jakość wykonywanych usług stoi na najwyższym poziomie, a to dzięki doskonale przygotowanym lekarzom oraz całemu personelowi medycznemu. Dodatkowo klinika wykorzystuje aparaturę która spełnia wszystkie standardy Unii Europejskiej. Na witrynie Kliniki znajduje się wiele informacji na temat wykonywanych zabiegów, a także porad dla osób które rozważają skorzystanie z nich. Zdrowie i Uroda
Firmy i Usługi
Miasta i Regiony
chirurgia plastyczna   powiększanie piersi   odsysanie tłuszczu   operacje piersi   protezy piersi   operacje nosa   odstające uszy Jul 16, 2010 sbart

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie i Uroda

Kupuj solaria w Tri Star Solar. Najniższe ceny solariów nowych i używanych. Największa firma w Polsce. Zapraszamy po ofertę na naszą stronę internetową. Produkujemy własną linię kosmetyków na solaria, płyty akrylowe. W naszej ofercie znajdziesz kompletne wyposażenie do Twojego solarium oraz salonu kosmetycznego, w tym także akcesoria, urządzenia do pielęgnacji skóry najlepszych producentów.
Kategoria:

Zakupy w sieci szkieł kontaktowych! Szybko i bezpiecznie do klienta wraz z płynami pielęgnacyjnymi lub nawilżającymi kroplami do oczu renomowanych producentów Bausch&Lomb, Alcon, AMO, Barnaux, EYEYE, Johnson&Johnson, Ciba Vision, CooperVision i inni. W ofercie wszystkie rodzaje soczewek kontaktowychi kolorowych, miesięcznych, kwartalnych, jednodniowych, dwutygodniowych. W sprzedaży również soczewki toryczne dla astygmatyków oraz soczewki progresywne do korekcji prezbiopii.
Kategoria:

Nasz serwis został on z mysłą o mężczyznach których dotykają problemy z impotencją. Jesteś jedną z tych osób - odwiedź naszą stronę? Znajdziesz u nas informacje na temat terapii i leków, które pozwolą Ci wrócić do dawnej formy. Sprawdź to nic nie kosztuje. Dowiedz się więcej o chorobach mężczyzn w wieku podeszłym i nie tylko. Zapraszamy!
Kategoria:

W Domu Opieki „Złota Jesień” perfekcyjnie orientujemy się, w jaki sposób zagwarantować komfortowe warunki mieszkalne seniorom, chorym czy niepełnosprawnym. Nasza siedziba mieści się w Jabłonnie pod Warszawą, w połowie drogi między Łomiankami a Legionowem, co umożliwia częste odwiedziny u swoich bliskich. Naszym mieszkańcom dostarczamy pełną kuratelę: komfortowe okoliczności mieszkaniowe, całodobową opiekę lekarską a również szereg rehabilitacji zajęciowych prowadzonych przy użyciu uznanych pedagogów. Oferujemy również zajęcia ruchowe i inspirujemy do spacerów w zadbanym ogrodzie. Cała oferta Domu Opieki „Złota Jesień” mieści się na stronie internetowej.
Kategoria:

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o preparatach z grupy Magne B6 – leków oraz suplementach diety, które pomagają skutecznie uzupełnić niedobory magnezu w naszym organizmie, odwiedź nasz serwis online, gdzie znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. Magne B6 zawiera magnez w najlepiej przyswajalnych postaciach, co potwierdza jego wysoką skuteczność jak chodzi o walkę z objawami niedoboru tego pierwiastka. Wszystkie wersje tego preparatu zostały dokładnie opisane w naszym serwisie online. Sprawdź to jeszcze dzisiaj – zachęcamy!
Kategoria: