Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29858
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156927

Kurs rysunku Kraków

15753 Kurs rysunku Kraków http://www.hankagasienica.pl Szkoła rysunku architektonicznego, odręcznego. Prowadzona pod kierownictwem Hanny Gąsienicy-Samek zaprasza wszystkich chętnych na kursy 1 i 2 letnie przygotowujące do egzaminów wstępnych na krakowskie uczelnie z kierunkami architektura, architektura wnętrz. Zajęcia prowadzone są w grupach nie większych niż 10 osób przez 2 nauczycieli, poza zajęciami w pracowni część zajęć odbywa się w plenerze. Nasza szkoła położona jest w samym centrum Krakowa przy ul. Czarnowiejskiej 55/2, co ułatwia dotarcie do nas komunikacją miejską, dla zmotoryzowanych szkoła posiada parking. Kultura i Sztuka
Nauka i Edukacja
Firmy i Us³ugi
kurs rysunku kraków   szkoła rysunku kraków   rysunek architektoniczny   rysunek odręczny   lekcje rysunku Kraków Aug 9, 2010 Hanna gasienica

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Kultura i Sztuka

Polianna - Pracownia haftu. Trudnimy się wykonywaniem ornatów, baldachimów, sztandarów, chorągwi i proporców. Przyjmiemy także zamówienie na wykonanie drzewca. Zamawiając u nas drzewiec, mogą Państwo wybrać okucia spośród wielu standardowych wzorów dostępnych w naszej ofercie, lub zamówić okucia według własnego wzoru. Indywidualnie negocjowane ceny są konkurencyjne i w pełni odzwierciedlają jakość i piękno naszego rzemiosła. Wyjątkową wagę przykładamy do terminowości usług.
Kategoria:

Reprodukcje na płótnie W naszej ofercie znajdą Państwo również wysokiej jakości reprodukcje obrazów słynnych malarzy, jak również zdjęcia znanych fotografików drukowane na płótnie. Reprodukcje Vincent Van Gogh, Gustav Klimt, Alfons Mucha, Edgar Degas, Paul Gauguin, Amadeo Modigliani, Leonardo da Vinci Pragniemy podzielić się z Państwem naszą pasją i zaoferować fotografie na płótnie malarskim. Są one pięknym wykończeniem, zarówno wnętrz nowoczesnych, urządzonych w minimalistycznym stylu, jak również stanowią dopełnienie wnętrz klasycznych, gdzie króluje ciepła kolorystyka prowansalskich domów. Różnorodność kulturowa i bogactwo świata wciąż inspirują nas do tworzenia nowych wzorów obrazów na płótnie, a kolejne wędrówki sprawiają, iż w mieszkaniach naszych Klientów zagoszczą nie tylko smak Orientu, zapachy Bliskiego i Dalekiego Wschodu, ale także barwne widoki Ameryki Południowej oraz egzotyczne, hebanowe kolory Afryki.
Kategoria:

Tworząca niepowtarzalne albumy fotograficzne firma Barański oferuje klientom stworzenie dowolnej kompozycji zgodnie z przesłanym projektem. Jest to możliwe dzięki doskonałemu parkowi maszynowemu a także dużej różnorodności surowców produkcyjnych. Wieloletni staż naszego przedsiębiorstwa jest zapewnieniem doskonałej jakości wszystkich oferowanych produktów. W procesie projektowym uczestniczy każdy klient. Daje to zapewnienie unikatowości każdego opuszczającego fabrykę albumu.
Kategoria:

Serwis ŚwiatłemMalowane.pl powstał w celu promowania w internecie ogółu pracy związanej z fotografią, przy głównym nacisku na fotografie ślubną. Strona prowadzona jest przez dwójkę fotografów, którzy od wielu lat zajmują się uwiecznianiem pięknych i wzruszających chwil. Wśród kilku galerii można zobaczyć wybrane prace, zgromadzone przez kilka lat zarówno z zakresu fotografii ślubnej jak i studyjnej, koncertowej i innych. Dodatkowy blog pozwala na głębszą analizę prac.
Kategoria:

Jeśli nie chcesz by Twoi goście zapomnieli o Twojej wspaniałej imprezie, zapewnij im fotobudkę, dzięki której będą się świetnie bawić i będą mieli długotrwałą pamiątkę w postaci zdjęć. W naszej ofercie wraz z fotobudką jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę akcesoriów do ubioru na twarz i nie tylko. W naszej ofercie mamy różnego rodzaju okulary, peruki, czapki i wiele innych świetnych gadżetów. Nie czekaj i skontaktuj się już teraz.
Kategoria: