Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28686
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154962

Angielski przez internet

15766 Angielski przez internet http://www.larson.edu.pl Larson - Akademia Językowa zaprasza do nauki języka angielskiego przez Internet bez wychodzenia z domu. Kursy odbywają się przez komunikator Skype i za pomocą własnej platformy e-learningowej. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem Metody Callana w niewielkich grupach lub indywidualnie. Posiadamy ofertę dla każdego poziomu zaawansowania. Prowadzimy nabór przez cały rok. Oferujemy kursy innych języków metodą bezpośrednią. Gratis - 4 lekcje próbne. Nauka i Edukacja
Firmy i Us?ugi
Internet i Komputery
larson   dęblin   akademia językowa   kurs   nauka   język   angielski   obcy   online   przez internet   przez skype   angielski techniczny   szkoła językowa   dzieci   skype   internet   metoda callana Aug 9, 2010 Łukasz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Szkolenia auditor ISO 9001 pozwalają na poznanie najnowszych technik audytowania i umiejętnego ich wykorzystania, zrozumieniu koncepcji “myślenia w kategoriach ryzyka”; przywództwa i podejścia procesowego oraz wielu innych istotnych działań w Twojej firmie. Jeśli chcesz podnieść poziom wiedz swój lub swoich pracowników zorganizuj już teraz szkolenie w swojej firmie. Najlepszych nauczycieli z tej branży znajdziesz w katalogu firm szkoleniowych dostępnym na stronie https://centrum.jakosci.pl/.
Kategoria:

Szkoła języka angielskiego w Perth w Australii. Kursy językowe za granicą to doskonały sposób poznania języka u jego źródła. Mają one na celu głównie przełamanie bariery językowej w mówieniu, są doskonałą okazją do poznania kultury danego kraju. Jako przedstawiciel szkół językowych za granicą oferujemy kursy języka angielskiego w krajach anglojęzycznych na całym świecie.
Kategoria:

Nasza kadra szkoleniowców to specjaliści z wielu dziedzin. Od szeregu lat prowadzimy szkolenia dla firm. Zawsze idziemy z duchem czasu, aby być elastyczni do potrzeb i wymagań co do naszych klientów. Robimy wiele by wyprzedzać tendencje i zmienność rynku, by być stale gotowym na zapotrzebowanie danego szkolenia. Ze szkoleń i wykładów skorzystało do tej pory ponad 200 firm. Każde szkolenie zakończone jest egzaminem i poświadczone świadectwem ukończenia. Szkolenia dla firm to wieloletnie doświadczenie,pełen profesjonalizmu, a najważniejsze szerokość dostosowania się do potrzeb rynku, stanowią atuty dla naszej firmy szkoleniowej. Przez wiele lat wypracowaliśmy standardy, które dziś stanowią o jakości i skuteczności prowadzonych szkoleń.
Kategoria:

Nasz klub malucha " U Puchatka " oferuje opiekę nad dzieckiem. Klub malucha mieści się w domu jednorodzinnym dzięki czemu możemy zapewnić komfort i przestrzeń. Opieka nad dzieckiem to istotna sprawa. U nas dzieci są stale czymś zajęte, a ich rozwój odbywa się poprzez grę i zabawę. Klub malucha to coś więcej niż opieka nad państwa dzieckiem to zapewnienie bezpieczeństwa oraz dobrej atmosfery pod nieobecność rodzica. Klub U Puchatka spełnia oczekiwania najbardziej wymagających rodziców. Nasza oferta kierowana jest dla miasta Poznań i okolice.
Kategoria:

motor Chełmża motor-prawko Marcin Boryczko prawko nauka jazdy prawo jazdy auto szkoła ośrodek szkolenia kierowców kurs instruktor egzamin word kategoria A kategoria B osk Dąbrowskiego yaris yamaha ybr motocykl jazda plac Motor nauka jazdy Marcin Boryczko to szkołą na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań aby kursant miał komfortowe warunki. Nasi instruktorzy to nie przypadkowe osoby każdy instruktor pracujący w szole jazdy motor to wielki pasjonat motoryzacji. Nasza wiedza i doświadczenie jest do waszej dyspozycji. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej www.motor-prawko.pl.tl nasza pasja twój sukces. Zapraszamy.
Kategoria: