Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 26214
Kategorii: 16
Użytkowników: 624
Unikalnych wyjść: 150807

Wentylacja Śląsk

15827 Wentylacja Śląsk http://www.eko-ekspert.com.pl Montaż, projektowanie oraz doradztwo - Eko-Ekspert, Klimatyzacja Katowice. Instalacje, zneutralizowanie zanieczyszczeń, odgazowanie składowisk, odzysk ciepła, rekuperacja, klimatyzacja, wentylacja i instalacje związane z ochroną środowiska - duże zasługi dla gospodarki wodnej, zneutralizowanie powstających zanieczyszczeń. Pełna obsługa, różnorodne realizacje, np. wentylacja i klimatyzacja serwerowni. Rekultywacja składowisk, badania i obliczenia uciążliwości hałasowej. Obszar działania to Śląsk - Gliwice, Sosnowiec, Katowice, Tychy. Projekty utylizacji odpadów i rekultywacja składowisk odpadów. Klimatyzacja Katowice - klimatyzatory i Wentylatory, montaż klimatyzacji, odgazowanie składowisk, ochrona środowiska. Firma dostała Medal Ministra O.Ś. Wykonywanie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w pomieszczeniach technicznych. Dom i Wnętrze rekuperacja   odzysk ciepła   wentylatory   klimatyzatory   klimatyzacja Katowice   klimatyzacja Śląsk   klimatyzacja Gliwice   klimatyzacja Sosnowiec   klimatyzacja Tychy   wentylacja Katowice   wentylacja Śląsk   wentylacja Gliwice   wentylacja Sosnowiec   wentylacj Aug 22, 2010 marian

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Dom i Wnętrze

Prezentujemy Państwu wyjątkowy sklep z kawą oraz herbatą Darjan. znajduje się on w Łodzi i od przeszło dwudziestu już lat dba o to, aby mieszkańcy miasta mieli dostęp do najwyższej jakości herbaty i kawy z całego świata. Nasze artykuły są wyjątkowe dzięki starannej selekcji plantacji, które dostarczają nam kawowe ziarna oraz herbaciane listki. Wybieramy jedynie te najlepsze, co do których mamy bezsprzeczną pewność, że zdołamy im zawierzyć. Oferujemy różnorodne kawy- w ziarnach oraz mielone, pochodzące z plantacji na całym świecie. Wśród naszych herbat zobaczycie Państwo herbaty zielone, białe, czerwone i czarne, też aromatyzowane i rozkwitające. Na łasuchów czeka także oryginalna belgijka czekolada do fondue. Nasza strona internetowa dostarczy Państwu wszelakich niezbędnych wiadomości.
Kategoria:

Wełna kamienna to interesujący materiał izolacyjny choćby ze względu na to, że jest izolacją niepalną. Jest to dobrym wyjściem jeśli chodzi o zagwarantowanie większego bezpieczeństwa nam i naszym bliskim. Taka izolacja nosi miano pasywnej ochrony przeciwpożarowej. Więcej dowiesz się na knaufinsulation.pl. Warto zainwestować w materiały, które mogą zapewnić nam ochronę.
Kategoria:

ZWCAD to program do wspomagania projektowania. Umożliwia tworzenie płaskiej dokumentacji (2D) jak i modeli przestrzennych (3D). Program nie wymaga samego opisywania, stanowi odpowiednik programu AutoCAD/AutoCAD LT. ZWCAD przeznaczony jest dla projektantów przemysłowych, inżynierów, architektów, elektroników oraz wszystkich którzy w swojej pracy wykorzystują oprogramowanie typu CAD. Oferowany jest w polskiej wersji językowej z polskim wsparciem technicznym. Jego cena jest bardzo konkurencyjna w stosunku do oprogramowania wiodących producentów w branży. Producentem programu jest chińska firma ZWSOFT. Dodatkowo oferujemy program do konwersji plików pdf na dxf (pdf2cad) oraz program do wektoryzacji zeskanowanych plików Scan2CAD.
Kategoria:

Pojemnościowe wymienniki ciepła firmy Noel to zbiorniki akumulacyjne, magazynujące ciepło np. z kotłów stałopalnych, kominków z płaszczem wodnym, pomp ciepła. Dające: szybkie nagrzanie wody, wyrównanie temperatury w systemach c.o., akumulacje nadmiaru energii cieplnej, zabezpieczenie instalacji c.o. (wymagania normy EN 303-5), ekonomiczniejsze wykorzystanie wyprodukowanego ciepła, zmniejszenie ilości spalin, idealne do podłączenia kilku niezależnych źródeł ogrzewania (np.kotły na paliwa stale i płynne, kolektory słoneczne), sprawniejsza pracę kotła stałopalnego.
Kategoria:

Schody to jeden z najważniejszych elementów wystroju każdego wnętrza dlatego w ich projektowaniu oraz tworzeniu najważniejsze są styl i doskonałość. Schody Radom w swojej ofercie posiada nowoczesne i ekskluzywne schody drewniane idealne dla każdego rodzaju wnętrz. Aby nasze schody były trwałe, stosujemy nowoczesne technologie i wyselekcjonowane, najlepsze materiały. Nasi pracownicy dokładnie i dokładnie realizują swoje zadania, w celu uzyskania najwyższej jakości.
Kategoria: