Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 23689
Kategorii: 16
Użytkowników: 27
Unikalnych wyjść: 147611

Wentylacja Śląsk

15827 Wentylacja Śląsk http://www.eko-ekspert.com.pl Montaż, projektowanie oraz doradztwo - Eko-Ekspert, Klimatyzacja Katowice. Instalacje, zneutralizowanie zanieczyszczeń, odgazowanie składowisk, odzysk ciepła, rekuperacja, klimatyzacja, wentylacja i instalacje związane z ochroną środowiska - duże zasługi dla gospodarki wodnej, zneutralizowanie powstających zanieczyszczeń. Pełna obsługa, różnorodne realizacje, np. wentylacja i klimatyzacja serwerowni. Rekultywacja składowisk, badania i obliczenia uciążliwości hałasowej. Obszar działania to Śląsk - Gliwice, Sosnowiec, Katowice, Tychy. Projekty utylizacji odpadów i rekultywacja składowisk odpadów. Klimatyzacja Katowice - klimatyzatory i Wentylatory, montaż klimatyzacji, odgazowanie składowisk, ochrona środowiska. Firma dostała Medal Ministra O.Ś. Wykonywanie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w pomieszczeniach technicznych. Dom i Wnętrze rekuperacja   odzysk ciepła   wentylatory   klimatyzatory   klimatyzacja Katowice   klimatyzacja Śląsk   klimatyzacja Gliwice   klimatyzacja Sosnowiec   klimatyzacja Tychy   wentylacja Katowice   wentylacja Śląsk   wentylacja Gliwice   wentylacja Sosnowiec   wentylacj Aug 22, 2010 marian

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Dom i Wnętrze

Mora Polska sp. z o.o. została założona w 1995 roku jako główny przedstawiciel na Polskę firmy Mora Moravia z Czech – producenta urządzeń grzewczych oraz sprzętu AGD. Marka Mora istnieje na rynku polskim od końca lat 60. ubiegłego wieku. Dosyć szybko zyskała sobie popularność wśród klientów, na co z pewnością duży wpływ miała wysoka jakość produktów i przystępne ceny. Jednak w latach 1989-95 wyraźnie odczuwalny był w Polsce brak profesjonalnego zaplecza serwisowego, które mogłoby zapewnić posiadaczom sprzętu produkowanego przez Morę pełną satysfakcję z jego użytkowania. W tej sytuacji Mora Polska Sp. z o.o. jednym z głównych celów swojej działalności uczyniła zbudowanie takiego właśnie zaplecza. Obecnie firma posiada ponad 300 profesjonalnych punktów serwisowych na terenie całego kraju, a klient otrzymuje pomoc wykwalifikowanego fachowca w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia awarii. Mora Polska Sp. z o.o. z powodzeniem działa zarówno w branży grzewczej, jak i AGD. Importuje i zajmuje się dystrybucją produktów różnych producentów, zapewniając przy tym pełny serwis urządzeń, które posiada w ofercie. Mora Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem w Polsce następujących firm: Mora Moravia A.S. (kuchenki i ogrzewacze), Regulus (kolektory słoneczne, zbiorniki akumulacyjne i pompy ciepła), Wavin – Ekoplastik (rurki i kształtki do instalacji wodnych i c.o.), Atmos (kotły, kominki), Tubex (izolacje), Dukla (zbiorniki ciśnieniowe, zbiorniki akumulacyjne), Verner (kominki). Obecnie firma zatrudnia 26 osób w trzech oddziałach, które zostały utworzone z myślą o dobrej organizacji obsługi klientów.
Kategoria:

Wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności: - szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej, - sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej, - czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji, - pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.
Kategoria:

Dzisiejsza technologia pozwala na tworzenie grzejników o różnych, nawet najbardziej wymyślnych kształtach i kolorach. Nasza odlewnia żeliwa z siedzibą w Bolimowie proponuje swoim klientom grzejniki w różnych stylach (klasyczne, retro, centralnego ogrzewania). Każdy klient na pewno znajdzie u nas grzejnik, który sprosta jego oczekiwaniom. Zapraszamy do odwiedzenia strony.
Kategoria:

Firma Geopartner zaprasza do zapoznania się ze swoją propozycją. Nasza działalność powstała w 2008 roku w Gdańsku. Proponujemy usługi z zakresu geodezji inżynieryjnej, katastru, opracowań numerycznych, sprzedaży i wdrażania oprogramowań oraz szkoleń. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą programu dla wykonawców geodezyjnych TurboMap. Nasza jednostka zyskała zaufanie korporacji Oracle. Stosujemy nowoczesne technologie, żeby jak najlepiej podołać oczekiwaniom nabywców. Jesteśmy wyposażeni w fachowy sprzęt geodezyjny, który usprawnia plus udoskonala naszą pracę. Wieloletnie doświadczenie, wiedza w zakresie geodezji, wyszkoleni pracownicy i specjalistyczne wyposażenie zapewniają zadowalającą współpracę. Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni naszą ofertą, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:

Poszukujesz wypróbowanej i rzetelnej firmy sprzątającej w Otwocku i okolicach? Chcesz polecić porządkowanie swojego domu ekspertom? A może zależy Ci na perfekcyjnym wyczyszczeniu biura? Te i dużo innych usług oferuje firma Clean-Mix. Korzystne referencje wielu klientów to argument świadczący o wysokim poziomie wykonywanych prac. Proponowana propozycja obejmuje zarówno podstawowe usługi porządkowe, w skład których wchodzi mycie podłóg i okien oraz odkurzanie regałów i innych powierzchni. Firma dysponuje fachowy sprzęt do odkurzania dywanów i sprzątania tapicerki meblowej. Nowoczesne technologie użytkuje podczas przeprowadzania dokładnych prac porządkowych po remontach. Proponuje również sprawne koszenie trawników, grabienie liści i usuwanie śniegu. Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria: