Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29776
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156869

Academy Dogs - Tresura, szkolenie psów

16015 Academy Dogs - Tresura, szkolenie psów http://academy-dogs.pl Academy Dogs - Szkolenie psow, tresura psa pozytywnymi metodami szkolenia,jestesmy jedyną szkola tresury i szkolenie psow ktora posiada 99% skutecznosci wyszkolonych psow w Polsce.
szkolnie psy zarówno w systemie użytkowym jak i sportowym dlatego zapraszamy na zajecia w naszej szkola tresura psa gdynia.
prowadzimy stały nabor stosując metode wymiennosci (na zwolnione miejsce przyjmujemy nowego psa)
szkolenie psow gdansk w zakresie
psie przedszkole
pies towarzysz
socjalizacja trudnych psow
terapie trudnych psow
strużujace-obroncze
fotografia kynologiczna
program VIP-dla wymagających
DOJAZD DO KLIENTA NA TERNIE CAŁEGO WOJ.POMORSKIEGO-CZESCI KUJ.POMORSKIEGO ORAZ CZESCI WOJ.MAZURSKO-WARMINSKIEGO
Miasta i Regiony
Firmy i Us³ugi
Ró¿ne Inne
Academy Dogs Sep 20, 2010 aleksander Krawczynski

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Miasta i Regiony

Bogucice posiadają bardzo dobrą komunikację. Mimo, iż w Bogucicach nie jest dostępny tramwaj to linie autobusowe kursują w bardzo wielu kierunkach. Dzielnica posiada również szereg ścieżek rowerowych oraz szlaków spacerowych. W dzielnicy istnieje park Bogucicki, jak i liczne skwery. Stara część Bogucic z zabytkowymi już familokami znajduje się w kwartale ulic Markiefki, Katowicka, Kopalniana. Główna ulicą dzielnicy jest ulica Katowicka, to przy niej sytuuje się najwięcej punktów handlowych. Bliskość Drogowej Trasy Średnicowej zapewnia mieszkańcom Bogucic wygodny wyjazd z Katowic, dzielnicy w kierunkach wschód i zachód. Dzięki renowacji dróg na północ nie trudno jest także wydostać się do Siemianowic Śląskich. W dzielnicy znajdują się cmentarz, kościół, szpital, siedziba spółdzielni mieszkaniowej (KSM – największej w mieście) oraz jedno ze starszych liceów im. gen. K. Maczka.
Kategoria:

Miasto ludzi z pasją. Teraz bardziej interaktywne. Wydarzenia muzyczne i kulturalne, filmy, spotkania, wydarzenia, ludzie, imprezy. Nowe projekty dla Lublina - miasta inspiracji. Jedyny w mieście Portal Społecznościowy skupiający ludzi z pasją. Polecamy i zapraszamy do jedynego multimedialnego miasta w Polsce, miasta ludzi z pasją tworzenia.
Kategoria:

Forum dyskusyjne o mieście Jarosław . Możesz tu porozmawiać na tematy typu: edukacja, polityka, koncerty , imprezy . Wyraź swoją opinię o mieście, dowiedz się co ciekawego się w nim dzieje.
Kategoria:

Wiadomości z Olsztyna, informacje z Ratusza, serwis miejski: co się dzieje w Olsztynie , aktualności, komunikacja, inwestycje w mieście, edukacja, kultura, biznes
Kategoria:

Forum nowego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu. Fachowcy, Usługi, Sklepy, Firmy Wrocław - dużo informacji na temat odbioru mieszkań - na co zwracać uwagę - oświetlenie krzywe wybrzuszenia wc ściany Sufit Grzejniki kaloryfery Okna Biały montaż i kuchnia Instalacja elektryczna Wentylacja balustrada uchylne drzwi uchylane antywłamaniowe uszczelki okienne. Portal powstał w ramach projektu osiedle.org
Kategoria: